חלון מבודד חוסך באנרגיה בעונת הקיץ ובעונת החורף

בחירת חלונות לבית אינה בחירה טריוויאלית. חשוב למצוא ולבחור את חלונות הבית שלנו באופן מושכל ולהתמקד בפרטים ובנקודות ה"בעייתיות" במרבית החלונות שניתן למצוא בשוק כיום. אחת הנקודות החשובות ביותר, אשר נוטה להיות בעייתית במרבית האופציות הקיימות בשוק, היא מידת הבידוד שמספק החלון. הכוונה היא בעיקר לבידוד תרמי (כלומר – שמירה על רמה יציבה יחסית של חום/קור בפנים הבית), אך גם לבידוד אקוסטי – מניעת כניסה בלתי רצויה של רעשים מבחוץ. החלונות המבודדים שאנו מציעים כאן ב"אנדרסן" הם מהאיכותיים והמבודדים ביותר בשוק, ולכך יתרונות משמעותיים ביותר שכדאי להכיר ולקחת בחשבון.

בידוד תרמי יעיל, על כל המשתמע מכך – חלון מבודד מבית "אנדרסן"

מידת הבידוד שמציעים חלונות הבית היא מהגורמים הראשונים והמשפיעים ביותר על מידת החסכוניות/בזבזנות האנרגטית המאפיינת את הבית. חלונות ודלתות הכניסה של הבית הם האזורים העיקריים מהם חום יכול להיכנס או לברוח, והשקעה בחלונות מבודדים היא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בהפיכת הבית ליעיל מבחינה אנרגטית.
בעוד ביותר ויותר בתים ניתן למצוא כיום חלונות אלומיניום, בפועל מדובר בחלונות אשר אינם מבודדים בצורה טובה במיוחד. אלומיניום היא מתכת אשר מובילה חום בצורה מצוינת. לכן היא גם אינה מבודדת תרמית במידה טובה. בחורף, החלק הפנימי של חלון האלומיניום יהיה קר ויקרר את הבית (מה שמוסיף כמובן להוצאות האנרגיה החודשיות שלנו), ובדרך כלל ייווצר גם עיבוי בפנים החלון, אשר יטפטף ויגרום ליתר לחות בחדר.
בידוד תרמי יעיל, אם כן, אינו עניין מובן מאליו. מה כן מבודד טוב? חומרים אחרים, בראשם עץ ופייברקס (חומר מיוחד אשר מכיל סיבי עץ, פותח עבור שימושים כמו חלונות ודלתות ומתאפיין בין השאר ביכולת בידוד מצוינת). החלונות המבודדים שאנו בחברת Andersen מציעים הם חלונות בעלי חיפוי עץ – חומר גלם טבעי אשר מבודד בצורה מצוינת מבחינה תרמית ואקוסטית גם יחד.
חלונות פייברקס ו/או בעלי חיפוי עץ הם גם עמידים ביותר לטווח ארוך, ולכן נמכרים עם אחריות ארוכת טווח (עשרים שנים אחריות על הזכוכית ועשר שנים אחריות על המסגרת). הם מבודדים את הבית בצורה מצוינת, שומרים על הוצאות החשמל נמוכות ככל הניתן וגם שומרים על המראה החיצוני שלהם בצורה מעולה לאורך השנים.

חיסכון משמעותי בטווח הארוך וידידותיות לסביבה – חלון מבודד

חשוב להבין כי היתרונות של חלונות מבודדים בבית באים לכדי ביטוי בכמה מובנים שונים, בראשם כמובן האפשרות לשמור על הבית יחסית חמים ונעים בחודשי החורף, ויחסית קריר וממוזג בקיץ. מלבד להרגשה המתקבלת בחלל הפנימי, מדובר גם בחיסכון כספי משמעותי בטווח הארוך. הוצאות החימום והמיזוג של הבית מצטברות לאורך השנים לסכומים משמעותיים ביותר, כך שחלונות המציעים חיסכון אנרגטי מסוים, גם אם של כמה אחוזים בלבד, מתרגמים ישירות לחיסכון של הרבה מאוד כסף בטווח הארוך.
כמו כן, מדובר על האפשרות הידידותית ביותר לסביבה, מכיוון שהיא מצמצמת את כמות האנרגיה שעלינו לצרוך מדי חודש על מנת למזג או לחמם את הבית. חיסכון אנרגטי וכלכלי לאורך השנה כולה!

חלון מבודד אקוסטי – חלונות Andersen

צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והתאמת חלון מבודד לבית שלכם

חבל לפספס את היתרונות המשמעותיים של חלונות מבודדים ברמת איכות גבוהה, מהסוג שאנו מציעים כאן בAndersen- – חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות, במידה ואתם מחפשים אחר החלונות החדשים של הבית או הדירה שלכם, בין אם במסגרת שיפוץ או החלפה נקודתית ובין אם במסגרת בנייה של בית חדש, מומלץ ביותר לבחון מקרוב את האופציה של חלון מבודד אנרגטית ואטום לרעשים.

חלון מבודד בחדר האמבטיה – חלונות Andersen

צרו עימנו קשר בטלפון מספר: 077-8040240 לקבלת ייעוץ מקצועי וידידותי, מענה לכל שאלה וסיוע במציאת והתאמת החלונות המבודדים האידיאליים עבור הבית שלכם. תוכלו גם להשאיר פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן