חלונות עץ לבית בגליל

האביב הוא התקופה האהובה עלינו – מזג האוויר מתחיל להתחמם, השמש עדיין לא קופחת והגליל מתמלא בירוק. אין כמו להסיט את הוילון ולגלות את כל היופי הזה מבעד לחלון המעוצב. המסגרת המושלמת עבור התמונה הפסטורלית שהטבע מעניק לנו הוא חלון עץ של אנדרסן.

חלונות ירוקים של חברת אנדרסן – בשלל גוונים

אחד היעדים החשובים ביותר של חברת אנדרסן היא שמירה על הטבע, תוך כדי תחושת אחריות כלפי הדורות הבאים. חברת אנדרסן היתה הראשונה שהציבה לעצמה מטרה זו, וגם היום היא המובילה בתחום איכות הסביבה מבין כל ייצרני החלונות והדלתות הכניסה בעולם. החל מכריתת העצים ביערנות בר קיימא, ניצול מקסימלי של חומרי הגלם, שימוש חוזר ומיחזור, ועד לחומרי האריזה- התהליך כולו נעשה בצורה מבוקרת ביותר. למרות ההצלחה האדירה בתחום איכות הסביבה, חברת אנדרסן אינה מסתפקת בקיים, וממשיכה ומציבה לעצמה יעדים חדשים בכל שנה כדי להמשיך ולצמצם את צריכת המשאבים והזיהום הסביבתי לכדי המינימום האפשרי.

חיסכון בחשמל עם דלתות וחלונות מבודדים של חברת אנדרסן

כמו בשאר חלקי הארץ, גם בגליל יש מנעד טמפרטורות במשך השנה. חלונות ודלתות אנדרסן מתאימים לכל אקלים וחוסכים בחשמל בזכות הבידוד המקסימלי שלהם. פרופיל החלון עשוי עץ או פייברקס מבודד פי 700 מפרופיל אלומיניום. חלונות כפולים עם שכבת גז ארגון ו ציפוי של Low-E מוסיפים לבידוד מקסימלי.
מי שחשוב לו שהבית ירגיש נוח ונעים במשך כל שנה, גם מבחינת טמפרטורה וגם העיצוב המושלם, ישמח לדעת שחלונות אנדרסן הם עמידים במיוחד ויראו נפלא במשך שנים רבות, עם 10 שנות אחריות על כל חלקי החלון ו 20 שניות אחריות על הזכוכית.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חברת אנדרסן היינה יצרנית מובילה בתחום חלונות עץ מבודדים ודלתות חוץ, אנו מייצרים את כל סוגי החלונות בהתאמה אישית ולפי הצרכים המשתנים מלקוח ללקוח. לוחות זמנים מדויקים, אחריות רבת שנים, שירות לקוחות מעולה ואיכות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן