חלונות עץ עם חיפוי חיצוני

אם גם אתם משפצים את הבית או בונים בית חדש, אתם צריכים לקבל לא מעט החלטות באשר לתכנון ועיצוב הבית. החלטות בנוגע לקרמיקות, ארונות מטבח, ריצוף, חלונות לבית, דלתות כניסה, דלת יציאה למרפסת ועוד. אחת ההחלטות שישפיעו על מראה הבית ועיצובו היא ההחלטה על סוג החלונות שאתם עומדים לרכוש ולהתקין. ישנם סוגים שונים של חלונות שנמצאים בשימוש בארץ. מכיוון שרוב האנשים אינם מכירים את הנושא לעומק ולא עושים מחקר כמו שצריך, הם נוטים ללכת על מה שהם מכירים, שהוא לא בהכרח המוצר הטוב ביותר בשוק. למשל, חלונות אלומיניום חלונות אלו נפוצים ובעלי פרופיל שאינו מבודד את החלון, ולכן לא ייתנו מענה כולל לצרכי הבידוד והאיטום של הבית. אז למי שמעוניין להבין איזה חלונות ייספקו את התמורה הגבוהה ביותר בעד הכסף, כדאי להמשיך לקרוא.

סוגי פרופיל לחלון

פרופיל הוא המסגרת של החלון שמחזיקה את הזכוכית, ומקשרת בין החלון לבין הקיר, הפרופיל הנפוץ ביותר בארץ כיום הוא פרופיל חלון אלומיניום, וזאת בזכות המחיר הנח והעמידות שלו. אך חשוב לזכור שאלומיניום הוא חומר שמוליך חום וקור, דבר שהופך אותו למוגבל מבחינת יכולות הבידודיות שלו. אם חשוב לכם לבודד את הבית כדי לקבל הרגשה נעימה בבית, אז כדאי לכם להוסיף סכום קטן בהוצאה הראשונית של החלון ולשדרג את הפרופיל. השידרוג יחסוך לכם כסף רב בטווח הרחוק מכיוון שההוצאות הכספיות עבור חשמל לתפעול מיזוג האוויר בקיץ ובחורף יהיו נמוכות יותר.

חלון עץ עם חיפוי חיצוני

כדי להינות מכל העולמות, ולקבל חלון שהוא עמיד מאוד מצד אחד, אך מבודד מאוד מצד שני, כדאי לבחור בחלון עץ עם חיפוי חיצוני. מכיוון שעץ הוא חומר שאינו מוליך, חלון עץ עם חיפוי חיצוני ייתון בידוד ברמה הגבוהה ביותר, בין אם מדובר בחלון עץ עם חיפוי אלומיניום, ובין אם מדובר בחלון עץ עם חיפוי פייברקס או פרמה שילד. הייתרון הנוסף הוא כמובן היופי, והמראה היוקרתי שאין שני לו. חלונות עץ מעניקים אווירה חמה ונעימה שמשתלבת עם כל סגנון אפשרי. ייתרון נוסף הוא היכולת לשלוט בצבע. בין אם אתם מעדיפים צבעי עץ טבעיים, צבעים אטומים וניטרליים, או צבעים נועזים, את החלונות ניתן לצבוע בכל צבע כדי להתאים לחלל הספציפי ולייעוד שלו, ולפריטי הריהוט שאתם מתכננים לשים בבית.

חלונות עץ עם חיפוי חיצוני - אנדרסן חלונות ודלתות

סוגי זכוכית

לחלון סטנדרטי בארץ יש זכוכית כפולה שאמורה להיות יחסית מבודדת, אך בימינו אפשר להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר בעזרת כמה מרכיבים חשובים. קודם כל כבר הזכרנו את המרכיב של פרופיל החלון, שמאוד משפיע על היכולת של החלון לבודד. לכן, גם אם יש זכוכית בידודית כפולה, חלון אלומיניום יהיה מדורג נמוך יותר מבחינת יכולות הבידוד שלו. מרכיב נוסף הוא הוספת חומר לרווח שנמצא בין שכבות הזכוכית. ניתן למלא את שכבת האוויר שבין הזכוכיות בגז אצילי ומבודד בשם גז ארגון כדי להעלות את יכולות הבידוד של החלון. מרכיב שלישי הוא ה LowE. LowE הוא בעצם שכבה שקופה של סגסוגת של מתכות שנמצאת על הזכוכית ומהווה מחסום למעבר אנרגיה מצדו האחד של החלון לצידו השני. זאת אומרת שבקיץ שכבה זו מונעצ כניסת חום לתוך הבית ובחורף היא מונעת בריחת חום אל מחוץ לבית.

לסיכום – כדי לקבל את החלונות המבודדים היפים ביותר בשוק, כדאי לרכוש חלונות שיש בהם שילוב של פרופיל מבודד, גז ארגון ושכבת LowE. לחברת אנדרסן, החברה הגדולה והוותיקה ביותר בעולם בתחום החלונות המעוצבים ודלתות חוץ, יש חלונות אלומיניום וחלונות עץ עם חיפוי חיצוני מסוגים שונים, באיכות מצוינת שיעניקו לכם את התמורה הגבוהה ביותר בעד כספיכם. צרו עמנו קשר טלפוני עוד היום בטלפון מספר 077-8040240, או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן