חלונות גיליוטינה – סדרה E

סדרה E של חלונות אנדרסן מציע במגוון פרמטרים מרכזיים את המגוון הרחב ביותר שאפשר לצפות לו בענף החלונות – צבעים חיצוניים או פנימיים, זני עץ וגם – סוגי פתיחה. במסגרת סוגי הפתיחה השונים של חלונות מדגם E ניתן למצוא גם חלונות הרמה, או בשמם המוכר יותר – חלונות גיליוטינה. במידה ואתם מתעניינים בחלון הרמה בגודל זה או אחר כחלון לבית, למשרד או לבית העסק, כדאי לבדוק את האפשרויות העומדות בפניכם במסגרת סדרה E של חלונות אנדרסן.

מבחר חלונות הרמה מדגם E - אנדרסן

סדרה E היא למעשה חלק מהקולקציה האדריכלית של Andersen Windows  – קולקציה המציעה הקפדה יתרה על פרטים וחלונות פרמיום איכותיים במגוון עיצובים וצבעים שונים, הכל תחת אחריות מלאה של החברה למשך תקופה של עשר שנים על החלון כולו, ועשרים שנים על הזכוכית. בעוד קולקציה זו מכילה כמה וכמה סדרות שונות, סדרה E היא ללא ספק אחת המגוונות והעשירות ביותר בדגמים ואפשרויות שונות מבניהן.
בחלונות הגיליוטינה המוצעים בסדרה E תוכלו למצוא חלונות פרמיום מעץ מלא עם חיפוי חיצוני מאלומיניום, מה שפותח את האפשרות למגוון כמעט בלתי מוגבל של צבעים לבחירה. בעוד בסדרות הקודמות של אנדרסן צבע הפרופיל החיצוני היה חלק מייצור החלון, ולכן היה מוגבל יחסית במגוון הצבעים, במקרה של סדרה E מדובר כאמור בפרופיל חיצוני מאלומיניום אותו ניתן להזמין באחד מחמישים צבעים חיצוניים שונים המוצעים כסטנדרט, כמו גם לעשות התאמות לכל צבע אחר בו מעוניינים (על ידי סריקה של הצבע הרצוי ושליחתו למצבעה של אנדרסן).
גם מבחינת זני עץ לבחירה עבור החלק הפנימי של חלון ההרמה, בסדרה E ניתן ליהנות ממגוון עשיר ורחב ביותר, של עשרה זני עץ שונים. גם כאן ניתן לבחור במגוון רחב של צבעים עבור חלקי העץ, שכן ניתן לצבוע חלקים אלו הן במפעל והן במצבעה של אנדרסן בארץ, כך שכמעט כל צבע שרק נחשוב עליו יכול להוות אופציה זמינה.

חלונות גיליוטינה ברמת איכות חסרת פשרות – חלונות הפרימיום של דגם E

בקולקציה האדריכלית בכלל ובסדרה E בפרט תוכלו למצוא כנראה את חלונות הגיליוטינה האיכותיים ביותר בעולם. הקולקציה כולה בנויה כאמור מסדרות של חלונות פרמיום ברמת איכות חסרת פשרות וחסרת תחרות בעולם כולו. רמה זו נובעת מהוותק, הניסיון והגודל של חלונות אנדרסן (קישור לדף אודות), הפועלת כיום כחברה הוותיקה ביותר בתחום מאז 1903. הגודל והוותק של החברה מאפשרים לה לפעול כגורם משקיע ומפתח בתחום זה, ואצלינו ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי חלונות ביניהם חלונות הזזה, חלונות קיפ, חלונות מבודדים, חלונות בלגיים, חלונות אלומיניום ועוד.
כל זה בא לכדי ביטוי בחלונות הפרמיום הטובים בעולם, הן מבחינת עמידות חלונות אנדרסן לאורך זמן ובכל תנאי מזג האוויר (ולכן מוצרי החברה מגיעים עם אחריות ארוכת טווח של עשרים שנים) והן מבחינת בידוד תרמי של החלונות ורמת האיכות של כלל רכיבי החלון. זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בחלונות גיליוטינה, אשר במקרה שלהם אנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי גם כאשר הוא פתוח כלפי מעלה, החלון לא ייפול בפתאומיות למטה. חלונות הגיליוטינה של אנדרסן מיוצרים כאמור מהחומרים האיכותיים ביותר ומחלקים אשר מתאימים אחד לשני באופן מושלם (שכן כולם מפותחים באופן ייעודי ופרטני על ידי אנדרסן עצמה), ומבטיחים את המנגנונים האמינים ביותר בתחום.

חלונות גיליוטינה מבית אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של חלונות לבית ודלתות חוץ

גם אתם מעוניינים לרכוש חלונות הרמה, חלונות גיליוטינה מהחברה הגדולה והוותיקה ביותר בתחום החלונות והדלתות עם שירות ואחריות ללא תחרות? Andersen Windows מזמינים אתכם להתרשם ממגוון חלונות הכוללים חלון ויטרינה לסלון, חלונות אטומים לרעש, חלון צרפתי, חלונות עץ אלומיניום וחלונות מעוצבים. לפרטים היכנסו!

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן