חלונות גליוטינה ודלתות כניסה בכפר חיים

למשפחת רונן טעם עיצובי ייחודי והיה חשוב להם להביא זאת לידי ביטוי כאשר הם בנו סוף סוף את בית חלומותם. הם רצו בית שיהיה "שלהם", שבו הם יחושו הכי בנוח והכי "בבית". לשם כך הם היו חלק אינטגרלי מתכנון ועיצוב הבית, ופיקחו בעצמם על כל פרט ופרט. דלת כניסה לבית של אנדרסן, חושפת סלון שהוא בעצם פינת משפחה נעימה, ומשם נפתחת לשאר החלל הציבורי המרווח שבו חדר אוכל רחב ידיים עם תקרה גבוהה ומטבח גדול.

חלונות הרמה

בסלון חלונות הרמה מעץ עם חיפוי חיצוני, חלונות הגיליוטינה מסדרה 200 של אנדרסן צבועות בלבן עם שילוב של חלוקת הזכוכית כמו בחלון בלגי. הצבע הלבן הקלאסי משתלב נהדר עם המראה הכפרי של שאר הבית, הקירות הצבועות בחום בהיר עם טקסטורה מעניינת ורהיטים בצבעי אדמה חמים.

חלונות קיפ

החלונות במטבח הן חלונות קיפ מעץ עם חיפוי חיצוני, חלונות קיפ מסדרה 400 של אנדרסן, גם הן צבועות בלבן ומתאימות באופן מושלם לעיצוב ארונות המטבח.

דלתות כניסה

חברת Andersen מומחים בייצור, עיצוב והתקנה של דלתות כניסה, וחלונות גיליוטינה בטיחותיים ואיכותיים. קהל לקוחותינו ניהנה מאחריות ארוכת שנים ומשרות לקוחות מעולה. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חברת אנדרסן מומחים בייצור, עיצוב והתקנה של דלת יציאה למרפסת, אצלנו תמצאו מגוון דגמים וסגנונות המאפשרים פתיחה רחבה ויציאה מהבית לחצר, למרפסת או לבריכה. דלתות הכניסה וחלונות לבית של חברת אנדרסן מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מאחריות ארוכת שנים, שרות לקוחות מעולה ואיכות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן