חלונות עץ מבודדים לבית ביישוב קהילתי ליד ירושלים

משפחת חלוצי, משפחה צעירה שקבעה את ביתה ביישוב קהילתי פתוח בסביבות ירושלים. הבית שהם דימיינו לעצמם היה בית משפחתי, ידידותי לילדים, עם מפתחים רחבים שהמשפחה תהנה לשהות בהם, שמאפשרים דימיון, משחק, ויצירת זכרונות. הם רצו בית שיהיה נעים לארח בו חברים ומשפחה, שלא ירגיש צפוף, עם מטבח גדול וחצר גדולה.

תכנון ועיצוב: ברכה חלוצי
צילום: דעאל סבסטייה

חלונות עץ בגלל היופי

שילוב הצבעים שהם בחרו לבית נתן דגש יפה לריצוף, ולרהיטים. הקירות הצבועים לבן פשוט השתלבו נהדר עם חלונות עץ. חלונות עץ עם חיפוי חיצוני של אנדרסן, שנצבעו בגוון שלא מסתיר את המראה הטיבעי, נתנו זריקה של חום ויוקרה, וכך השלימו את מראה הבית באופן אסטטי ביותר.
בפינת המשחקים של הילדים התקינו הרבה חלונות עם אדן חלון עמוק, מעל לארונות אחסון לצעצועים ומדפי ספרים. מתחת לתקרה המשופעת התקינו חלונות מעוצבים בצורת טרפז היושבות מעל לסדרת חלונות הרמה. מהמטבח ישנה דלת יציאה למרפסת מזכוכית הנפתחת לכיוון הגינה.

חלונות מבודדים

הבחירה בחלונות אנדרסן נעשתה לא רק בגלל היופי והאסטטיקה, אלא גם מסיבות פרקטיות. משפחת חלוצי היתה מעוניינת בחלונות שמצד אחד יכניסו הרבה אור טיבעי ונוף, וייתנו הרגשה של מרחב, אך מצד שני לא יאפשרו כניסת או UV שיגרום לבית להתחמם ולרהיטים לדהות בשמש. חלונות אנדרסן מבודדים במיוחד, בעלי ציפוי של LowE 4, ענו על כל הצרכים של המשפחה.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חברת Andersen היא יצרנית מובילה בתחום חלונות עץ מבודדים ודלתות חוץ, אנו מייצרים את כל סוגי החלונות בהתאמה אישית ולפי הצרכים המשתנים של כל לקוח. זמני אספקה ידועים מראש ומתוכננים מראש, אחריות רבת שנים, שירות לקוחות מעולה ואיכות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן