חלונות הזזה ודלתות יציאה למרפסת במכמורת

לבית צמוד הקרקע של משפחת פינקס ממכמורת יש אישיות מיוחדת משלו, עם עיצוב פנים מוקפד שלקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים. רואים שהיה פה תהליך של הבנה של הלקוח, עם חשיבה יצירתית. הבית הזה משאיר רושם שנשאר לתמיד, בזכות הסגנון המודרני אך הנועז. יש פה משחק עם גבהים שונים של הגג, כאשר התקרה גבוהה יותר בסלון מאשר בשאר הבית. מכיוון שהקרמיקה והאביזרים בבית תופסים את העין מבחינת הצבעים, הבחירה של צבע לבן לחלונות המעוצבים, כצבע הקירות, הייתה בחירה נבונה. ובכל זאת החלונות מקרינים יוקרה, ומהווים אלמנט משמעותי של העיצוב.

חלונות מבודדים ודלתות כניסה

מכמורת הוא מושב קרוב לים בעמק חפר, צפונית לנתניה. חלונות אלומיניום עלולים לקבל קורוזיה בבתים ששוכנים קרוב לחוף הים. חלונות העץ וחלונות הפייברקס של אנדרסן הם הפתרון המושלם לאזור מישור החוף מכיוון שהם לעולם לא יקבלו קורוזיה, וגם בזכות התכונות המבודדות שלהם, שעולות מרמתם מעל לכל סוגי החלונות האחרים. פרופיל העץ ופרופיל הפייברקס יחד עם זכוכית ה Low-E וגז ארגון מבודדים פי 700 יותר מ מחלון אלומיניום עם זכוכית כפולה.

דלתות מעוצבות

דלתות הזכוכית שבסלון הן דלתות כנף מעוצבות. שתיהן נפתחות פנימה, וכך מאפשרות פתיחה מלאה של כל הפתח. הפרזול היוקרתי נותן גדש עדין, והחלון הקבוע שמעל לדלתות נותן הרגשה של פתח כניסה גבוה ורחב. הזכוכית שהחלון מחוסמת, ומצופה גם היא בשכבת Low-E כדי לוודא שקרני השמש אינן מחממות את פנים הבית.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דלתות יציאה למרפסת וחלונות הזזה של חברת אנדרסן מיוצרים ומותקנים בבתים פרטיים, בתי עסק ומוסדות ציבוריים בהקפדה וניתנת עליהם אחריות רבת שנים מטעם החברה. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן