חלונות הזזה ובנייה ירוקה

חלונות הזזה הם חלונות המורכבים משתי יחידות הזזה או יותר. הם נעים על מסילות וניתן להזיז אותם מצד לצד, ועל כן שמם. החלונות מתאימים כאשר רוצים לקבל מראה פנורמי של נוף ולאפשר לקרני האור לחדור לתוך המבנה. כאשר רוצים לפתוח את החלון פשוט מניעים חלון אחד על המסילה, וכך שני החלונות מקבילים אחד לשני. ניתן לשלב אותם עם תריסים או סורגים, והם אינם מפריעים לתנועה שבתוך הבית או מחוצה לו. חלונות אלו מתאימים ארוב לשמש כחלון ויטרינה לסלון או כדלת יציאה למרפסת.

חלונות ירוקים של חברת אנדרסן - איכות הסביבה, חדשנות וחיסכון

אין אנו מדברים על חלון בצבע ירוק, אלא על ההתחייבות של חברת אנדרסן להיות המובילה בתחום בנייה ירוקה. המודעות הסביבתית, שהייתה בעבר נחלת קומץ משוגעים לדבר, הולכת ומתעצמת, תוך שהיא "מדביקה" חלקים גדולים מהציבור. נראה שדווקא הילדים, הסופגים תכנים סביבתיים במערכת החינוך ובאמצעי התקשורת המיועדים להם, הפכו בחלק מהמקרים לסוכנים ראשיים למודעות זו. אנו רואים שינוי זה כמשמעותי ומועיל לכולנו.
כחלק מאותה מגמה הופכים בשנים האחרונות ערכי איכות הסביבה לאלמנטיים מרכזיים בתהליכי קבלת החלטות בתכנון בניית הבית. אדריכלים רבים מפרסמים את עצמם בתור אדריכלים "ירוקים", ויש מגוון הולך וגדל של מוצרים ושירותים ירוקים בשוק.
חלונות אנדרסן נמצאים בקדמת הפיתוחים הטכנולוגיים בדגש על הליך ייצור בריא עם השפעה מינימלית לסביבה, החל מכריתת העצים בשיטות ייערנות בר קיימא, דרך תהליך הייצור בו משתמשים בכל גרם של חומר גלם ועד לאריזה וההובלה. הפייברקס שהומצא על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של אנדרסן עשוי מ 40% חומרים ממוחזרים.

היתרונות של חלונות הירוקים של אנדרסן

כאשר מדברים על בנייה ירוקה, אחד הדברים שיש לקחת בחשבון הוא העמידות של המוצרים. מוצר אשר אינו עמיד לא ייחשב לידידותי לסביבה מכיוון שהוא מבזבז משאבים אך מתפקד רק לזמן קצר, וכך גורם לביזבוז נוסף ומיותר של משאבים. החלונות של אנדרסן עמידים במיוחד. הם ימשיכו להיראות נפלא ויתפקדו באופן מושלם לשנים רבות. הם נהנים מאחריות של 20 שנים על הזכוכית, ו 10 שנים על שאר המרכיבים.
היתרון הגדול ביותר בשימוש בחלונות אנדרסן הוא ההשקעה לטווח הארוך. החלונות והדלתות של אנדרסן שומרים על בידוד מקסימלי, וחיסכון בחשמל לבעלי הבית. החלונות מתאימים במיוחד לאקלים הישראלי, ובזכות חלונות אנדרסן חשבון החשמל בקירור הבית בקיץ, וחימום הבית בחורף, נמוך משמעותית, תלוי בתנאי מזג האוויר.

חברת אנדרסן זוכה בכל שנה בארצות הברית בפרסים שונים הקשורים לבנייה ירוקה ואיכות מוצרים, כגון: כוכב האנרגיה energy star, ופרסי הצטיינות על בטיחות, איכות, בנייה ירוקה וחדשנות. ועל כן, גם השנה זכתה חברת אנדרסן להיבחר ע"י אירגון ה-EPA האמריקאי ולקבל את אות ה- Energy Star Partner of the Year
חברות אשר מקבלות את התואר לפחות 3 שנים רציפות, זוכות במעמד היוקרתי של Sustained Excellence Awards.
חלונות ודלתות של אנדרסן ממשיכות לעמוד בראש הטבלה לביצועים כבר שנים רבות.

חלונות עץ מסדרה 400 של חברת אנדרסן חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות

חברת אנדרסן האמריקאית היא מהמובילות והוותיקות בתחום היבוא, השיווק וההתקנה של חלונות לבית דלתות כניסה איכותיות. חברת אנדרסן שירתה אלפי בתים בישראל, והיא נהנית ממוניטין של איכות שרות ואמינות. כל החלונות לבית ודלתות החוץ שלנו ירוקים וידידותיים לסביבה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן