חלונות גיליוטינה – סדרה 200

חלונות גיליוטינה המוכרים גם כחלונות הרמה נפוצים ומועדפים כיום על לקוחות רבים עבור מיקומים שונים בבית. במצבים רבים חלון הרמה עשוי לפתור בעיות שונות, דוגמת חדרים קטנים וצפופים בהם איננו מעוניינים לתפוס מקום נוסף משטח החדר לצורך הפתיחה והסגירה של החלון. את חלונות הגיליוטינה של אנדרסן תוכלו למצוא בכמה מן הסדרות והדגמים השונים של החברה, כל סדרה והמאפיינים הייחודיים לה. במסגרת סדרה 200 ניתן למצוא מבחר של חלונות הרמה, ברמת איכות חסרת הפשרות של אנדרסן ובמחירים אטרקטיביים ביותר, כאלו שקשה למצוא בענף חלונות האיכות.

חלונות הגיליוטינה האיכותיים ביותר בעולם

חלונות גיליוטינה הם חלונות פשוטים יחסית – מדובר באותו חלון הרמה שכולנו מכירים ונתקלנו בו לא אחת. החלון נפתח בהחלקה כלפי מעלה, ומנגנון מיוחד תופס אותו כאשר הוא פתוח ומונע ממנו מליפול ולהסגר בצורה ספונטאנית. בעוד חלונות הרמה הם נפוצים ופופולאריים יחסית בעולם מזה שנים רבות, לא מעט אנשים דווקא מעדיפים להימנע מהם, לרוב בגלל חשש מאותו מנגנון פתיחה ונעילה, אשר תופס את החלון למעלה כאשר הוא פתוח. חששם הוא שמנגנון זה לא יתפקד כראוי והחלון ייסגר בטריקה. וכאן בדיוק ניתן למצוא את אחד היתרונות המרכזיים של רכישת חלונות Andersen, כולל ובמיוחד חלונות הרמה – רמת האיכות של החלונות של אנדרסן היא הגבוהה ביותר בשוק העולמי כולו. החברה, הפועלת מאז תחילת המאה הקודמת ונחשבת כיום לחברת החלונות המובילה והטובה בעולם, מפעילה מרכזי מחקר ופיתוח על מנת לפתח בעצמה מוצרים חדשים אשר יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, החל משלב פיתוח חומרי הגלם עצמם ועד לפיתוח והייצור של כל חלק בחלון. מכיוון שאנדרסן עצמה מייצרת הן את המסגרת, הן את מנגנון הנעילה, הן את האטמים והגומיות בהם נעשה שימוש וכך גם כל חלק קטן אחר בחלון, היא יכולה להתחייב על רמת איכות כוללת אופטימאלית. בנוגע לחששות שעלולים להיות לרבים בנוגע לחלונות גיליוטינה – הם אולי מוצדקים כאשר מדובר בחלונות מרמת איכות ירודה, אך במקרה של חלונות הגיליוטינה של אנדרסן מדובר באיכות חסרת פשרות, כזו המאפשרת לנו להיות שקטים ובטוחים כי לא רק שהחלון לעולם לא ייסגר בצורה ספונטאנית ויסכן אותנו, אלא כי הוא גם יחזיק מעמד לאורך שנים רבות וארוכות קדימה. באחריות…

מבחר חלונות הרמה של סדרה 200

בעוד Andersen מציעה את חלונות הגיליוטינה האיכותיים והבטיחותיים ביותר בעולם, ניתן כאמור למצאם במגוון מהסדרות והדגמים השונים של החברה. סדרה 200 מציעה את מגוון רחב ביותר של חלונות אלו במחירי מציאה של ממש. סדרה 200 של אנדרסן היא סדרה איכותית של חלונות עץ עם חיפוי חיצוני במחיר נגיש לכל כיס.
סדרה 200 בכללותה היא סדרה אשר נוצרה בראש ובראשונה במטרה להנגיש את חלונות האיכות ואת הדגמים העיקריים של חלונות אלו לציבור הרחב, כלומר – במחירים אטרקטיביים ביותר, ללא התפשרות על רמת האיכות המפורסמת של אנדרסן (כמו גם על אחריות מלאה וארוכת טווח). בחברה החליטו לנצל את גודלה המאסיבי ואת הצלחתה ארוכת השנים בשוק העולמי על מנת לפתוח פסי ייצור המוניים של דגמי החלונות הפופולאריים והמבוקשים ביותר, אשר יאפשרו להוריד משמעותית את המחירים עבור הקהל הרחב. התוצאה היא מבחר של חלונות הרמה, חלונות הזזה וחלונות קבועים, הנמכרים במבחר של מגוון צבעים פנימיים אותם ניתן לצבוע במצבעת החברה בארץ, ושני צבעים חיצוניים לבחירה.
הניקיון של חלונות הגליוטינה של אנדרסן הוא קל במיוחד. יש לחלונות מנגנון של "הטה ושטוף". בזכות המנגנון הזה ניתן להוציא את החלונות מהמסילה ולהטות אותם לצורך ניקיון. המנגנון פשוט וקל לשימוש.

חלונות גליוטינה - אנדרסן חלונות ודלתות

אצלינו תמצאו סוגי חלונות רבים כמו חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן