חלונות גליוטינה בירושלים

משפחת גרוס רכשה בית עתיק מהעידן הממלוכי בעיר העתיקה בירושלים. הבית עצמו בן 750 שנים, והיה דרוש שיפוץ נרחב כדי להביא אותו למצב שנוח לחיות בו. הבית מאופיין בקשתות עתיקות שמוספיות לאופי המיוחד שלו, ומהוות אלמנט עיצובי קיים שיש להתייחס בתכנון השיפוץ. החלונות הבלגיים המקוריים עם פרופיל הברזל הישנות שהיו בו לא בודדו את הבית והוא היה קר מאוד בימים החורפיים. בנוסף, הרחוב הצר שבו שוכן הבית מתוייר מאוד, וכמות האנשים שהולכים בו יחסית גדולה ביום ונמשכת גם בשעות הקטנות של הלילה. היה ברור למשפחה שכחלק מהשיפוץ יש צורך להחליף את החלונות, אך הם היו מעוניינים בשימור מראה הרטרו העתיק שמאוד אהבו.

חלונות מבודדים - איכות חיים

משפחת גרוס החליטה לשמר את הקשתות, אך להתקין בתוכם חלונות גיליוטינה מעץ. חלונות אנדרסן היוו פתרון מושלם עבור משפחת גרוס מכיוון שהם השתלבו עם סגנון הבית, שימרו את המראה העתיק, ובאותו הזמן שיפרו את התחושה בתוך הבית בזכות החלונות המבודדים הן מבחינה תרמית והן מבחינה אקוסטית. הבידוד התרמי תרם לתחושה הנעימה שבתוך הבית מבחינת הטמפרטורה. חלון מבודד רעש שמעניק בידוד אקוסטי מוריד את כמות הרעש שמגיעה מהרחוב הסואן.

חלון גיליוטינה

חלון הגיליוטינה של אנדרסן מבודד במיוחד, קל ונוח לתפעול. יש לו שני כנפיים שנעות באופן אנכי ומנגנון הטייה מיוחד לצורך ניקוי. ניתן לפתוח אותו מלמעלה או מלמטה. לא משנה מה הסגנון שלכם, חלונות אנדרסן הם הבחירה החכמה עבורכם.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חברת אנדרסן גאה להציג את סדרת חלונות גיליוטינה הידועים גם בשם חלונות הרמה, חלונות אלו מאפשרים עצירה מאובטחת בכל מקום נדרש ובטיחות רבה בתפעול החלון ובניקיון החלון. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן