חלון בלגי

באינספור בתים, משרדים ומבנים שונים בישראל ובעולם המערבי כולו ניתן למצוא כיום את מה שמכונה בכלליות – חלון בלגי. על פי רוב, הכוונה היא לחלונות ברזל בעלי מסגרת דקה ואסתטית ושטח רחב יחסית של זכוכית, ואליו מתאפיינים לא אחת בחלוקות שונות ומיוחדות של שטח החלון. המסגרת הדקה והחזקה מאפשרת ליצור חלוקות בלתי קונבנציונאליות בשטח החלון וכך ליצור חלונות אסתטיים ומעוצבים, כאלו המתאימים לסוגים רבים של בתים. במסגרת סוגי החלונות והסדרות השונות של חלונות אנדרסן תוכלו למצוא מגוון רחב של חלונות בלגיים איכותיים שאינם עשויים מברזל מסוגים שונים, כל סדרה והמאפיינים הייחודיים לה.

חלונות בלגיים ירוקים לסביבה

חלונות בלגיים מ FIBREX

רשתות לחלונות בלגיים

חלונות בלגיים של חברת אנדרסן

אחד המאפיינים המרכזיים והחשובים ביותר של מגוון החלונות הבלגיים שתוכלו למצוא בקולקציות ובסדרות השונות של אנדרסן הוא החומרים מהם עשויים חלקיו השונים של החלון, כולל המסגרת הדקה המאפיינת את החלון הבלגי, כמו גם החיפוי החיצוני (בעל החשיבות הרבה מבחינת בידוד, עמידות ואסתטיקה גם יחד).
החלונות של חברת אנדרסן, וביניהם גם הדגמים השונים של חלונות בלגיים, עשויים בחלקם מחומרים מיוחדים אשר פותחו ויוצרו במיוחד על ידי מעבדות המחקר והפיתוח של החברה. חומרים כמו פייברקס או פרמה שילד הם תוצרים של סיבי עץ תרמו פלסטיים אשר עוברים עיבוד נוסף (תהליך של אקסטרוזיה) ומתקבלים כפרופילים עמידים, גמישים ואיכותיים מבחינת בידוד תרמי ועמידות בפני פגעי מזג האוויר. זה מבטיח כי חלון בלגי של אנדרסן יחזיק מעמד לאורך שנים רבות וארוכות, יותר מכל חלון ממוצע אחר בשוק. ביטחון זה בחומרי הגלם הייחודיים בהם משתמשים באנדרסן בא לכדי ביטוי גם באחריות שמעניקה החברה עבור כלל מוצריה, ובכללם גם חלונות בלגיים – מדובר באחריות מוטסת וארוכת טווח הן עבור הזכוכיות והן עבור המסגרת והחיפוי החיצוני. כך, גם אם בעוד עשר שנים מהיום מתגלה בעיה בחלון הבלגי שרכשתם מאנדרסן – תקבלו בתוך כמה ימים שירות מלא של תיקון והחלפה (במידת הצורך), במקום להמתין חודשים ארוכים להובלה ימית או לרכוש חלון חדש לחלוטין.

מגוון רחב של חלונות בלגיים בסדרות שונות – חלונות אנדרסן

כפי שצוין בפתיחה, חלון בלגי הפך לפריט נפוץ ומבוקש ביותר בעולם האדריכלות הישראלי בעשורים האחרונים, ורבים נהנים מחלונות אלו בביתם או במשרדם בלי בכלל להיות מודעים לכך שמדובר בחלון בלגי.
אנדרסן מציעה חלונות בלגיים מסוגים שונים, רבים ומגוונים, במסגרת סדרות וקולקציות שונות של החברה. בחלקן מדובר בחלונות העשויים ממאה אחוז פייברקס, באחרים בחלונות מעץ מלא עם חיפוי חיצוני של פייברקס, פרמה שילד, פיברגלס משוך או אלומיניום, וכו'. קיימת בחירה רבה ומגוונת בין זני עץ שונים, סוגי זכוכיות שונות, צורות פתיחה שונות וצבעים אפשריים לבחירה – אנדרסן מפעילה בישראל מצבעה מקצועית המאפשרת ללקוחות לבחור מבין מגוון רחב ביותר של צבעים וגוונים, כאשר החלקים נצבעים במצבעה בארץ לאחר הגעתם מהמפעל.
כל המגוון הזה מהווה את אחד היתרונות המרכזיים של אנדרסן – מלבד לעובדה כי מדובר בחברה הגדולה, הוותיקה והאיכותית ביותר בתחום חלונות לבית ודלתות כניסה, הגודל של החברה מאפשר לה להציע מגוון רחב ביותר של סוגי חלונות שונים ביניהם חלון צרפתי, חלונות הזזה, חלונות אלומיניום, חלון ויטרינה לסלון, חלון קיפ וחלונות גיליוטינה, כך שכל לקוח יכול למצוא את החלון האולטימטיבי והמתאים ביותר עבורו. כל זה נכון כמובן גם לגבי החלון הבלגי, אותו ניתן להתאים כיום לסוגים רבים ושונים של עיצוב פנים, לצבע הקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית ולכל אלמנט רלבנטי אחר.

פרטים נוספים אודות חלונות אנדרסן ודלתות אנדרסן, מחירים, יתרונות ומידע נוסף תמצאו באתר אנדרסן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 073-3740047, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן