חלונות בלגיים עשויים מחומר FIBREX

החלונות הם חלק חשוב מאוד שיש להתייחס אליו כמתכננים לבנות בית. חלון יפה המתאים לעיצוב הבית יתפוס את העין, ויתפקד כראוי בחיבור בין המרחב הפנימי והחיצוני של הבית. למשל במקום עם נוף מרהיב ורוח נעימה אדריכלים ומעצבי פנים יעדיפו מפתחים גדולים שיאפשרו כניסת אור טבעי והנאה מהיופי שבחוץ. כשבוחרים בין סוגי החלונות השונים שיש בשוק כמו: חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות גליוטינה או חלונות קיפ, יש הרבה דברים שחשוב לקחת בחשבון, אך ההבדלים העיקריים בין החלונות השונים הם בעיקר בפרופיל החלון (המסגרת), ובזכוכית. הבדלים אלו באים לידי ביטוי בעיצוב החלון, אך גם ביכולת החלון לאטום ולבודד.

חלונות בלגיים

חלונות אלומיניום סטנדרטיים הם בעלי פרופיל יחסית רחב, ולא יפה במיוחד, ולכן נכנס לאופנה החלון הבלגי. השם "חלון בלגי" מתייחס במקור לחלון עשוי פרופיל (מסגרת) ברזל צר יחסית. בזכות הפרופיל הצר מה שתופס יותר את העין הוא הנוף שבחוץ, ופחות הפרופיל עצמו. המראה המתקבל גמיש יותר ויכול להיראות מודרני או כפרי. מעצבים ואדריכלים אוהבים ליצור באמצעות חלונות בלגיים חלוקות שונות לחלון, יכולת המגדילה את מגוון אפשרויות העיצוב.
בארץ ניתן להשיג חלונות בלגיים מאלומיניום, שהוא שידרוג של המקור- חלון בלגי מברזל. אכן ניתן להשיג את כל אפשרויות העיצוב בעזרת האלומיניום, אך יש לחלון אלומיניום חיסרון גדול מאוד, והוא יכולת האיטום והבידוד. גם אם שמים זכוכית כפולה לחלון אלומיניום, נקודת החולשה תמיד תהיה הפרופיל, שהוא מוליך טמפרטורה במידה גבוהה מאוד.

חלון בלגי עשוי FIBREX – בנייה ירוקה

פייברקס הוא חומר בלעדי לחברת אנדרסן, העשוי מעץ ותרמו-פלסטים שהמציאה מחלקת המחקר והפיתוח חברת אנדרסן. יש לו את היכולות העיצוביות ליצור פרופיל בלגי צר, עם חלוקות מכל סוג כדי לקבל מרראה כפרי או מודרני. אדריכלים שמכירים את החומר מעדיפים לעבוד איתו ולא עם אלומיניום מכיוון שבנוסף ליכולות העיצוב האיסופיות, יש לו גם את יתרונות הבידודיות של חלונות עץ בשילוב עם העמידות בפני נזקי מים של פי וי סי. ניתן ליצור ממנו פרופיל דק, חזק ועמיד ביותר, בעל יכולות איטום ובידוד מקסימאליים. הייתרונות לא מסתכמות רק בחיסכון בחשמל, אלא גם בנוחות. כאשר החלונות אטומים ומבודדים כראוי נוח ונעים יותר בכל הבית כולו.
הפרופיל של אנדרסן נחשב לחלון הירוק ביותר בעולם מכיוון שכ- 40% מחומרי הגלם שלו הם ממוחזרים. חברת אנדרסן השקיעה 34 מיליון דולר בפיתוח הפייברקס והוא נמצא בשימוש במוצרים שונים כבר מעל 25 שנים. הוא חזק, עמיד במיוחד, ומוכיח את עצמו באיטום ובידוד ברמה הגבוהה ביותר בכל העולם. לסיכום – אין צורך להמשיך לסבול מקור בחורף או מחום בקיץ. אפשר להתחיל כבר היום להפסיק "לזרוק כסף מהחלון" ולחסוך בהוצאת חשמל.

שדרגו לחלונות ודלתות אנדרסן, למידע ועדכונים – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן