חלון בלגי ברזל

את צמד המילים הזה בוודאי שמעתם לא פעם. למעשה, חלון בלגי נחשב לאחד החלונות הנפוצים והמבוקשים בישראל, ובעולם בכלל. זוהי בוודאי איננה ידיעה מרעישה, ואין ספק כי העיצוב הייחודי של החלון הבלגי העניק לו את מעמדו המכובד. כך ניתן למצוא היום חלון בלגי ברזל הן בסלון הבית, הן במטבח והן בחללים רבים אחרים, לרבות חדרי השינה והמשרדים הביתיים.

חלון בלגי ברזל – כדאי להכיר

כאשר נשמעות המילים "חלון בלגי", הכוונה היא בדרך כלל לחלונות עם מסגרת ברזל דקה ומרשימה, המותירה שטח זכוכית רחב למדי. את השטח ניתן לחלק באמצעות פרופיל הברזל כמובן, ואפשרויות החלוקה רבות ומגוונות מאוד. למעשה, חלון בלגי ברזל נראה מרשים מאוד, אך לחומר הגלם יש גם חסרונות, בפרט בכל הקשור לאיטום ולבידוד. בנוסף הוא אף מגביל את היכולת לתכנן חלון הזזה. לכן, לאור הפופולריות הרבה לה זוכים החלונות הבלגיים, ולאור החשיבות של תכנון עיצוב מינימילסטי אך באיכות מקסימלית, חשוב לבכור בקפידה חלון בלגי איכותי ועוצמתי, שאמנם איננו עשוי ברזל, אך התוצאה שהוא מספק מרשימה לא פחות ואיכותית הרבה יותר.

חלון בלגי ויכולת האיטום

חשוב להדגיש כי בישראל נפוץ יותר השימוש בחלון מאלומיניום במקום חלון בלגי ברזל, והבחירה באלומיניום אמורה לכפות חלק מהחסרונות של הברזל. עם זאת, האלומיניום אינו מספק איטום ובידוד ברמה מספקת. למעשה, גם במקרים שבהם נעשה שימוש בזכוכית כפולה, הפרופיל עצמו מוליך טמפרטורה במידה רבה מאוד, וכך קל להחטיא את המטרה ולקבל תוצאה לא מאוד אידאלית. הבשורה הטובה היא שיש פתרון יעיל וחכם, שמבטיח גם בידוד מצוין וגם עוצמה ועמידות בטווח הארוך.

חלון בלגי ברזל – חלונות אנדרסן

חלון בלגי ברזל – והחלופות הטובות ביותר

כאמור, חלון בלגי ברזל נחשב למבוקש למדי, אך החסרונות שלו מחייבים חישוב מסלול מחדש. משום כך ניתן למצוא היום חלופות נפלאות, והחלון הבלגי מתוכנן בקפידה באמצעות חומרי גלם אחרים המספקים בידוד מצוין. לצורך הדוגמה, חלון בלגי עשוי פייברקס נחשב לפתרון מדויק מאוד, והשילוב בין העץ לחומרים התרמו-פלסטיים הוא זה שמבטיח לנו ראש שקט באמת – ובידוד אופטימלי. כך, לצד העיצוב היוקרתי ניתן לשמור על טמפרטורה אידאלית וליהנות מחלון חזק ועוצמתי שמשרת אותנו לאורך שנים.

חלון בלגיים ברזל – Andersen
הפתרון הירוק והידידותי לסביבה

הבחירה בתכנון חלון בלגי היא בחירה שיש בה היגיון רב. למעשה, מספיק להציץ בסלון או במטבח שבהם נישאים בגאון החלונות הקלאסיים והאהובים, כדי להבין עד כמה הם אלגנטיים, יוקרתיים ובלתי נשכחים. הם יכולים להתאים לכל מרחב ולכל סגנון עיצוב, והם משתלבים בהצלחה יתרה גם בבתים שבהם החמימות והכפריות מככבים, וגם במרחבים שבהם סגנון העיצוב המרכזי הוא הסגנון המודרני. הם מתאימים לבית הפרטי, לדירה הקטנה וגם למשרד, והם משדרגים כל חלל וכל מרחב בקלותר בה. אם תבחרו אותם בקפידה ותעניקו תשומת לב לחומרי גלם איכותיים באמת, תגלו עולם שלם של אפשרויות, אווירה מנצחת בסלון הבית וחוויה אמיתית, שונה ומיוחדת במינה.
לצד היתרונות הברורים שלו, חלון בלגי בפרופיל פייברקס הוא גם חלון "ירוק". כ-40 אחוזים מכלל חומרי הגלם המשמשים לפיתוח הפרופיל החדשני הם חומרים ממוחזרים, וכך הוא לא רק עמיד וחזק, עם יכולות איטום ובידוד ברמה גבוהה מאוד, אלא גם חומר ידידותי לסביבתי. אם כן, זה הזמן לתכנן חלונות בלגיים שיספקו הרבה יותר מאשר אסתטיקה ורושם. החלונות החדשניים בפיתוח הייחודי יבטיחו לכם גם קיץ נעים וגם חורף חמים, בלי להתפשר על אף פרט בדרך.
אם אתם רוצים להשקיע באסתטיקה המשלבת בידוד טרמי ואקוסטי, איכות בלתי מתפשרת וגמורים מושלמים, אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון – חלונות אנדרסן, מומחים בייצור והתקנה של דלתות מעוצבות וחלונות מעוצבים.

באתר Andersen תוכלו למצוא מידע גו אודות חלונות הזזה, חלונות אלומיניום, חלונות קיפ, חלון צרפתי, חלונות גיליוטינה ודלתות חוץ מעוצבות של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן