חלונות אלומיניום – סדרה KML

בעוד חברת חלונות אנדרסן מתמחה כאמור בייצור המוני של חלונות פרימיום מסוגים שונים, רבים ומגוונים, ובאופן המאפשר הורדה משמעותית של המחירים לקבלת הערך הטוב ביותר בשוק של תמורה עבור כסף, החברה מחויבת גם ללקוחות המעוניינים בחלונות מיוחדים ויוצאי דופן מסוגים שונים, אלו אשר אינם מוצאים בסדרות ה"רגילות" בדיוק את סוג החלון בו ספציפית הם מעוניינים כגון: חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות קיפ ועוד. בדיוק מסיבה זו פתחה אנדרסן מספר סדרות פרימיום מיוחדות, המאוגדות כולן תחת הקולקציה האדריכלית. אחת הסדרות המעניינות ביותר בהקשר זה היא זו של חלונות KML – חברה יוצאת דופן בתחום החלונות אותה רכשה אנדרסן כבר לפני שנים. מה ניתן למצוא במסגרת חלונות האלומיניום של דגם KML ומה הערך המוסף שמעניק דגם זה ללקוחות מעבר למגוון האפשרויות העשיר של הסדרות האחרות של Andersen windows?

הקולקציה האדריכלית חלונות אלומיניום KML של אנדרסן

הסדרה של חלונות אלומיניום KML מהווה חלק מהקולקציה האדריכלית של חלונות אנדרסן – קולקציה מגוונת ועשירה של חלונות פרימיום מסוגים שונים, המציעים את החלונות האיכותיים והטובים ביותר בעולם כיום.
הסדרה של חלונות KML הנכללת בקולקציה האדריכלית היא למעשה סדרה אשר באה לתת מענה ללקוחות בעלי צרכים ורצונות ייחודיים, כל אלו המעוניינים בחלונות לבית, למשרד או לכל מקום אחר, אשר אינם נכללים בסדרות האחרות של אנדרסן. ספציפית, כוללת סדרה זו חלונות בגדלים שונים ובצורות שונות, על פי הזמנה. ניתן להזמין חלון בכל גודל שרוצים ובמגוון צורות שאינן קיימות בסדרות האחרות, חלקן אף לא קיימות בעולם החלונות והדלתות מחוץ לקולקציה של אנדרסן. כלומר, במידה ואתם מתכננים או משפצים בית ומעוניינים בחלונות איכות עמידים, מבודדים, אמינים מבחינת האחריות המגיעה איתם וכו', ואינכם מוצאים את החלון הייחודי בו אתם מעוניינים, שווה לנסות את דגם KML של אנדרסן, ולבחון את האפשרויות המגוונות והמסקרנות השונות הנכללות במסגרת סדרה זו.

קשתות אינטגראליות וקשתות גותיות במסגרת חלונות אלומיניום KML של אנדרסן

חלק בולט מהחלונות המייחדים את סדרת חלונות האלומיניום שלAndersen הם חלונות עם קשתות ברדיוסים שונים ובצורות שונות, כולל קשתות מיוחדות דוגמת קשתות גותיות, קשתות אינטגראליות ועוד. מדובר בצורך מסוים וייחודי ביותר, אך כזה המאפיין אנשים רבים הבונים כיום בתים ומבנים חדשים. כאשר נכנסים לעולם החלונות ומתחילים לחפש אחר חלון אשר יהיה איכותי, מבודד ואמין מצד אחד, ויתאפיין בקשתות ובצורה הספציפית בה אנו מעוניינים מצד שני, מגלים כי אין בשוק המון אפשרויות זמינות. חלונות אלומיניום דגם KML של אנדרסן מציע מבחר רחב ועשיר של חלונות מיוחדים אלו במבחר מגוון ורחב ביותר של צבעים וזני עץ שונים.
חלון מבוקש וייחודי במיוחד הנכלל בסדרה זו הוא חלון קשת אינטגראלית – על פי רוב, כאשר מדובר בקשתות מורכב החלון משני חלקים – הראשון הוא חלון תחתון מלבני פשוט אשר גם נפתח ונסגר, והחלק השני שמעליו הוא בצורת קשת או חצי עיגול (אשר תורם את החלק של הקשת בעצם) ובדרך כלל חלק זה יהיה קבוע, כך שרק החלק המלבני יינתן לפתיחה. בסדרה זו אנו מציעים חלונות עם קשתות אינטגראליות – כאלו בהן מדובר בחלון אחד מידיחה אחת, כך שניתן לפתוח ולסגור את החלון כולו, כולל את החלק הקשתי העליון. גם מבחינת הרדיוסים והגדלים השונים של הקשת תוכלו למצוא בסדרה זו מגוון רחב ועשיר יחסית, כמו גם בחלונות הייחודיים האחרים של הסדרה.

חלונות אלומיניום מעוצבים במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

אם גם אתם מחפשים חלונות איכותיים אטומים לרעש וחלונות מבודדים בכל תנאי מזג האוויר  בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם, הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים אודות חלונות מעוצבים, דלתות כניסה מעוצבות, מחירים ויתרונות של חלונות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן