דלת פרופיל בלגי

אנחנו משקיעים לא מעט זמן ומחשבה בתכנון הבית והעיצוב כולו, אנחנו בוחרים את אריחי הריצוף ואת חיפויי הקירות, את התאורה הנכונה וגם את החלונות לבית. אלא שיש עוד מרכיב אחד שנתפס כפונקציונלי ופשוט למדי, אבל האמת היא שגם לדלתות המעוצבות השונות בבית יש השפעה לא מבוטלת על האסתטיקה בחלל כולו. בתחום הזה בולט בשנים האחרונות טרנד אחד מרכזי, והוא השימוש בפרופיל בלגי,זה שאתם בוודאי מכירים מהחלונות הבלגיים (קהמוכרים והאהובים.

איך נראית דלת עם פרופיל בלגי?

האמת הפשוטה היא שאין הבדל גדול בין חלון בלגי לבין דלת עם פרופיל דומה, ושניהם מאופיינים בעיצוב אלגנטי ופרופיל צר ודקיק שמעניק טאץ' עדין ונעים מאוד. יתרה מכך, אחד המרכיבים הבולטים בדלת הזו הוא הזכוכית, ועם פרופיל בלגי אפשר לחלק אותה בצורה מעניינת ושונה, בין אם תעדיפו זכוכית אחת גדולה ובין אם תעדיפו לחלק את השטח הזה לריבועים קטנים עם מסגרות דקות ויפות.

עיצוב מיוחד וסטייל מרהיב

חלונות בלגיים ודלתות עם פרופיל בלגי, כולם נהנים מהיתרון המשמעותי ביותר, והוא בוודאי הסטייל והאסתטיקה. התרומה הרבה של המסגרת האלגנטית לעיצוב היא שהפכה אותה לפתרון המועדף על רבים מבעלי הבתים והדירות, והיום אפשר למצוא אותה במקומות שונים ברחבי החלל. לעתים היא משמשת כדלת כניסה המובילה אל החצר או אל המרפסת, לעתים היא משמשת כדלת ראשית ובבתים רבים מעניקים לה מקום של כבוד גם בחדרי העבודה. היא גם מתאימה לכל סגנון עיצוב, בין אם אתם מעדיפים את הסטייל האורבני והמודרני ובין אם הסגנון הכפרי מדבר אליכם קצת יותר.

דלת אלומיניום - Andersen Windows

בידוד תרמי ויציבות לאורך זמן

לצד היתרונות הברורים שלו בתחום הסטיילינג והעיצוב, הפרופיל הבלגי יכול לספק מענה גם לצרכים אחרים, ובפרט כאשר הוא מתוכנן ומיוצר בקפידה כדי לספק מענה לתנאים שונים. כאן חשוב להדגיש שדלת איכותית עם החומרים המתקדמים של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות מעוצבות, כל הדלתות והחלונות שלנו בטיחותיים ומובטח לכם בידוד תרמי, חוזק ויציבות. המשמעות היא שמהעיצוב הנפלא הזה תוכלו ליהנות לאורך זמן, בלי לדאוג להשפעות של מזג האוויר – גם בקיץ הלוהט וגם בחורף הגשום והקר.

באתר תמצאו מידע גם אודות דלתות חוץ מעוצבות, דלתות אלומיניום, דלתות כניסה מעץ, דלתות חוץ ועוד. לפרטים נוספים אודות חלונות אנדרסן ודלתות אנדרסן, מחירים, יתרונות ומידע נוסף קיים באתר. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן