דלת עץ – סדרה E

סדרה E של הקולקציה האדריכלית של דלתות אנדרסן מציעה מבחר של דלתות עץ פרימיום עם חיפוי חיצוני של אלומיניום, בשונה משאר הסדרות של החברה. היתרונות של האלומיניום כחיפוי חיצוני רבות ומוכרות, מה שהופך חומר גלם זה לאחד החומרים הנפוצים והמבוקשים ביותר עבור חיפויים חיצוניים של דלתות חוץ וחלונות מעוצבים גם יחד. בנוסף, מספר מהיתרונות המשמעותיים של אנדרסן כחברה באים לכדי ביטוי בסדרה זו, ומציעים ללקוח את התמורה האולטימטיבית עבור כספו.

דלתות עץ פרימיום עם חיפוי חיצוני מאלומיניום – דלתות העץ של סדרה E

כפי שצוין לעיל, לאלומיניום מספר מאפיינים מהותיים אשר הפכו אותו בעשורים האחרונים לאחד מחומרי הגלם המועדפים ביותר בעולם החיפויים החיצוניים, והדבר נכון עבור דלתות כניסה וחלונות לבית כאחד. אלומיניום הוא חומר חזק וזמין, אשר אינו מושפע כמעט בכלל כתוצאה מחשיפה מתמשכת לקרינת השמש, ולרוב אינו מחליד, אם כי לפעמים נוטה להעלות קורוזיה. בנוסף, מדובר במתכת חזקה וקלת משקל, מה שהופך אותה למועמדת אטרקטיבית ביותר לשימושים דוגמת חיפויים חיצוניים, כאלו אשר אינם הופכים את הדלת לכבדה יתר על המידה אך כן מבטיחים כי היא תהיה חזקה ביותר ותחזיק מעמד לאורך שנים רבות וארוכות. אך הסיבה העיקרית לשימוש באלומיניום בסדרהE של חברת אנדרסן היא היכולת לספק מגוון רחב יותר של אפשרויות צבע לחיפוי החיצוני של החלונות, כמו גם אפשרויות גדולות יותר של צורות לא סטנדרטיות של חלונות.

בסדרה E תמצאו כאמור דלתות עץ עם חיפוי אלומיניום חיצוני, כך שדלתות אלו מציעות את הטוב שבשני העולמות – היופי והטקסטורה הנעימה והטבעית של העץ בפנים הבית (ניתן לבחור בסדרה זו מבין עשרה זני עץ שונים) והמראה הנקי והאסתטי יחד עם התכונות שצוינו דוגמת חוזק ועמידות ארוכת טווח של האלומיניום, בחלק החיצוני של הדלת.
מבחינת אפשרויות בחירה של צבעים ניתן למצוא בדלתות העץ של דגם E מבחר עצום ונרחב ביותר. כבר ציינו כי ניתן לבחור מבין עשרה זני עץ שונים עבור החלק הפנימי של הדלת, ולכל זן עץ המראה והטקסטורה הייחודיים לו. מעבר לכך, ניתן לבחור כמעט כל צבע שרק עולה על הדעת עבור החלק הפנימי העשוי עץ, ולצבוע אותו במצבעה המקצועית של חלונות ודלתות אנדרסן כאן בישראל. בכל הנוגע לצבעים עבור החיפוי החיצוני – גם כאן מדובר בהיצע חסר תקדים, אפילו ביחס לסדרות האחרות של אנדרסן. מכיוון שמדובר באלומיניום הוא ניתן לצביעה כמעט ללא כל הגבלה – ניתן לבחור מבין חמישים צבעים שונים, כמו גם לסרוק צבעים אשר אינם מופיעים בקטלוג החברה ולצבוע את החיפוי החיצוני בצבעים אלו.

היתרונות של אנדרסן באים לכדי ביטוי בדלתות עץ דגם E

חלק מהיתרונות המשמעותיים של דלתות העץ שבסדרה E שהוזכרו לעיל מתקבלים ישירות מהעובדה כי מדובר בחברת הדלתות חוץ מעוצבות והחלונות הגדולה, הוותיקה והמצליחה ביותר בעולם. לכן, למשל, מחזיקה אנדרסן מצבעה מקצועית כאן בארץ, מה שפותח היצע צבעים חסר תקדים בפני הלקוחות.
אך גם יתרונות מהותיים נוספים של אנדרסן כחברה מובילה בתחומה באים לכדי ביטוי בקולקציית דלתות העץ של סדרה E. למשל – גודלה והיקפה של אנדרסן מאפשר לה לספק ללקוחותיה אחריות מוטסת ארוכת טווח. בניגוד ליצרניות בינלאומיות רבות אחרות המספקות אחריות "רגילה", במקרה של האחריות של אנדרסן חלקי החילוף מוטסים במידת הצורך לארץ, כך שבתוך מספר ימים ניתן לקבל את החלק הרצוי ולתקן את הדלת. האחריות מתפרסת על פני עשר ועשרים שנים (עבור הדלת כולה או עבור הזכוכית) ומבטיחה את התמורה האולטימטיבית בעד המחיר המשולם בעבור הדלת.
כמובן שגם רמת האיכות של הדלתות שבקולקציה האדריכלית (הכוללת בתוכה גם את דגם E) מכילה בתוכה את היתרונות והוותק חסר התחרות של אנדרסן, מה שמבטיח לקוחות מרוצים לטווח הארוך.

כל מה שרציתם לדעת על דלתות עץ - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות מוצרים, מחירים ויתרונות של דלתות אנדרסן הכוללים דלתות בלגיות, דלתות אלומיניום, דלת יציאה למרפסת ועוד, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן