דלת עץ – סדרה 400

סדרה 400 של דלתות אנדרסן מציעה מגוון עשיר וחסר תקדים של דלתות עץ מסוגים שונים, המתאימות למגוון רחב ביותר של בתים, דירות, משרדים וכל מבנה אחר באשר הוא, כך שכל לקוחה ולקוח יכולים למצוא את מבוקשם במסגרת סדרה זו. סדרה זו, בניגוד לסדרות הראשונות והבסיסיות יותר של החברה, היא הסדרה הראשונה המציעה דלתות הן במידות סטנדרטיות והן במידות מיוחדות (על פי הזמנה מיוחדת), ומכילה דלתות עץ עם חיפוי חיצוני מחומר מיוחד וייעודי עבור חלקים חיצוניים של דלתות כניסה וחלונות לבית.

דלתות עץ מסדרה 400 של חברת אנדרסן

דגם 400 של דלתות אנדרסן הוא דגם של דלתות עץ בחלקן הפנימי וחיפוי חיצוני של חומר מיוחד בחלקן החיצוני. העץ הוא חומר הגלם המועדף על ידי רבים עבור פנים הבית, וכולנו מכירים את המראה והטקסטורה החמימים והנעימים של העץ, המרגישים ונראים טבעיים ומזמינים ביותר. לכן נעשה שימוש בעץ מלא, חזק ואיכותי במיוחד, עבור החלקים הפנימיים של דלתות בסדרה זו. בכל הנוגע לחלקה החיצוני של הדלת, קיים צורך בחיפוי אשר יגן על העץ מפני מפגעים תמידיים דוגמת גשם, לחות ורטיבות מצטברת, מליחות הקיימת באוויר ושמש ישירה (ועוצמתית במיוחד לאורך חודשים רבים בישראל). על מנת שדלת העץ תחזיק מעמד לאורך עשרות שנים קדימה והחלק הפנימי לא יאבד במאומה מהמראה, הטקסטורה ושאר המאפיינים, נוצר חיפוי חיצוני העשוי מהחומר "פרמה שילד". חומר זה הוא פיתוח אקסקלוסיבי של חברת אנדרסן, אשר שמה לה ליעד להשקיע במחקר והפיתוח הנדרשים על מנת להגיע לחומרי הגלם האולטימטיביים עבור החלקים החיצוניים של דלתות כניסה לבית וחלונות, חומרי גלם אשר יישארו עמידים לאורך זמן ולא ייפגעו כתוצאה מהחשיפה למפגעי מזג האוויר. ה"פרמה שילד" הוא חומר המופק מסיבי עץ תרמופלסטיים בתהליך ייצור ייחודי, לצורך קבלת חומר גלם עמיד ומבודד במיוחד.

דלתות עץ של חברת אנדרסן

חברת אנדרסן היא היצרנית הוותיקה, הגדולה והמובילה בעולם של דלתות חוץ וחלונות מעוצבים. הגודל והוותק הללו מאפשרים לחברה לפעול בדרכים שחברות אחרות אינן יכולות להרשות לעצמן, ולהציע ללקוחותיה תמורה חסרת תחרות בעבור המחיר שהם משלמים עבור מוצריה.
אותו Value For Money חסר תחרות של דלתות אנדרסן בא לכדי ביטוי בכמה וכמה דרכים שונות – לדוגמה, מדובר במוצרים האיכותיים ביותר בתחום. דלתות העץ של סדרה 400, בדומה לשאר הדלתות וסוגי החלונות השונים שמייצרת החברה, הן דלתות אשר כל חלק וחלק מתוכן מיוצר באופן ייעודי על ידי מפעלי החברה. זה יוצא דופן בתחום בו מרבית היצרניות רוכשות את חלק מהרכיבים של הדלתות שלהן כמוצרי מדף של חברות אחרות. במקרים אלו, פעמים רבות אין התאמה מושלמת בין החלקים השונים, מה שעלול לגרום למגוון בעיות שונות לאורך זמן. בדלתות של אנדרסן כל חלק וחלק מיוצר על ידי החברה עצמה ולכן מתאים באופן מושלם לחלקים האחרים. דוגמה טובה לכך ניתן למצוא באטמים שמייצרת החברה, המאפשרים למשל להתאים אטם ייעודי ומיוחד לכל סוג דלת, וכך להבטיח איטום מלא ואפקטיבי במיוחד (מה שפעמים רבות לא קורה, למשל ב"נקודות התורפה" של דלתות מבחינת איטום, דוגמת צירי הדלת. בדלתות של אנדרסן האטמים מותאמים במיוחד לצירים ולכל חלק אחר בדלת, ולכן מתפקדים באופן אופטימאלי).
התמורה הגבוהה בעבור המחיר באה לכדי ביטוי גם באחריות המוטסת וארוכת הטווח שמציעה החברה, במבחר הרחב ממנו ניתן לבחור גדלים, צבעים וצורות פתיחה שונות ועוד.

דלתות עץ במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

לפרטים נוספים אודות מוצרים, מחירים ויתרונות של דלתות אנדרסן הכוללים דלתות בלגיות, דלתות אלומיניום, דלת יציאה למרפסת ועוד, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן