דלת עץ – סדרה 200

סדרה 200 של דלתות אנדרסן מציעה יתרונות משמעותיים לחלק ניכר מקהל הלקוחות של החברה, וספציפית עבור לקוחות המעוניינים בדלתות כניסה וחלונות לבית  במחיר אטרקטיבי ומשתלם, יחד עם היתרונות המהותיים של מוצרי אנדרסן בכללותם. בין האפשרויות השונות הזמינות בסדרה זו ניתן למצוא גם מגוון רחב של דלתות עץ בעלות חיפוי חיצוני, המהוות את הפתרון האולטימטיבי עבור לקוחות רבים. מהם היתרונות של סדרה 200 וכיצד הם באים לכדי ביטוי בדלתות העץ המוצעים במסגרת סדרה זו?

שמירה על איכות מקסימאלית והורדה משמעותית במחיר – דלתות עץ בסדרה 200

דלתות העץ המוצעות במסגרת סדרה 200, כמו שאר המוצרים הנמכרים במסגרת סדרה זו, הן הדלתות האיכותיות והמבוקשות ביותר בתחום, בדומה לדלתות ולחלונות מסוגים שונים הנמכרים במסגרת סדרה זו.
הרעיון הכללי העומד מאחורי סדרה 200, ורלבנטי עבור דלתות חוץ וחלונות מעוצבים גם יחד, הוא שמירה על איכות גבוהה של המוצר תוך הורדה בעלויות הייצור, ולכן בעלות הסופית לצרכן. בחברת חלונות ודלתות אנדרסן החליטו כבר לפני שנים להשתמש בגודל ובתשתיות הנרחבות של החברה על מנת לפתוח פסי ייצור המוניים ויעילים אשר ייצרו את סוגי החלונות והדלתות (ובכללן דלתות עץ) הפופולאריים והמבוקשים ביותר, למשל מבחינת מידות וגדלים, סוגי זכוכיות וסוגי עץ, סוגי פתיחה ועוד, באותה רמת איכות מפורסמת וחסרת פשרות של אנדרסן, אך כאמור במחירים נוחים הרבה יותר. כך, מציעה הסדרה דלתות עץ, כמו גם דלתות מסוגים נוספים, בדגמים, הגדלים והעיצובים המבוקשים ביותר, במחירים נוחים במיוחד. בנוסף, מתאפיינות דלתות הסדרה הזו, כמו גם שאר הדלתות של אנדרסן, ביתרונות המאפיינים את החברה כמובילה, מצליחה וותיקה ביותר בתחומה. גודלה של החברה מאפשר לה לייצר בעצמה את כלל החלקים הרבים והשונים המרכיבים כל דלת, החל מלוחות העץ או חומר החיפוי החיצוני ועד לרמת האיטום, הידית או מנגנון הנעילה. זה מבטיח כי חלקי המוצר כולם "רוקדים טנגו" יחדיו ומתאימים אחד לשני באופן מושלם, מה שקשה למצוא בחברות אחרות המייצרות דלתות. כך מתקבלת דלת העץ האיכותית, האטומה והעמידה ביותר בעולם.

דלתות עץ סדרה 200 של חברת אנדרסן

אילו דלתות עץ ניתן למצוא, אם כן, במסגרת סדרה 200 של אנדרסן? ובכן, בסדרה זו ניתן לבחור מבין שני סוגי פתיחה עיקריים – דלתות הזזה ודלתות ציר פנימי (הנפתחות אל פנים הבית). מדובר בדלתות עץ בעלות חיפוי חיצוני, המבטיח כי הדלת תישמר בצורה מושלמת לאורך שנים רבות, גם כאשר היא סופגת שמש ישירה, לחות, רטיבות ושאר מפגעי מזג אוויר שונים באופן יומיומי.
דלתות העץ שבסדרה זו מגיעות במידות סטנדרטיות, כאשר ניתן לבחור מבין כמה גדלים סטנדרטיים שונים וכך להתאים את דלת העץ האיכותית של הסדרה לצרכים הייחודיים לבתים שונים. במידה וקיים צורך במידות מיוחדות על פי הזמנה, מומלץ לפנות לאחת מהסדרות האחרות של החברה, דוגמת סדרה 400 או אחת מסדרות הקולקציה האדריכלית.
מבחינת צבעים שונים לבחירה – דלתות עץ דגם 200 מגיעות בשני צבעים חיצוניים לבחירה (צבעים של החיפוי החיצוני), ובמגוון רחב ביותר של צבעים פנימיים (לחלק הפנימי העשוי עץ). זאת מכיוון שבנוגע לצבע הפנימי של העץ ניתן להזמין עץ לבן מהמפעל, או עץ אורן "נקי" וחסר צבע, ואז לבחור בצבע בו מעוניינים ולצבוע את העץ במצבעת המפעל של אנדרסן כאן בישראל. זה הופך את מבחר האפשרויות העומד לבחירנו בכל הנוגע לצבע הפנימי של דלת כניסה מעוצבת למבחר רחב ביותר.

דלתות עץ - Andersen

לפרטים נוספים אודות מוצרים, מחירים ויתרונות של דלתות אנדרסן הכוללים דלתות בלגיות, דלתות אלומיניום, דלת יציאה למרפסת ועוד, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן