דלתות כניסה לבית פרטי

דלת הכניסה לבית היא אחד האלמנטים העיצוביים אשר בבחירתם כדאי במיוחד להשקיע מחשבה, מאמץ וגם כסף. הדלת היא אחד הדברים הראשונים שרואים כאשר מתקרבים אל הבית, היא מהאלמנטים הדומיננטיים ביותר בעיצוב ובהרגשה המתקבלת בכניסה לבית והיא גם נקודת התורפה (וההגנה) שלנו מבחינת פריצות אפשריות. בין מגוון דלתות הכניסה המעוצבות שאנו מציעים כאן באנדרסן תוכלו למצוא את דלת הכניסה המתאימה ביותר לעיצוב המאפיין את ביתכם, עשויה מהחומרים המתקדמים והמתאימים ביותר ומותאמת אישית עבור הבית שלכם.

דלתות כניסה מעץ, דלתות אלומיניום, דלת בלגית ועוד – שלל אפשרויות לדלתות כניסה לבית

אנו מציעים מגוון רחב ועשיר ביותר של דלתות וחלונות לבית, בפרט דלתות כניסה לבית מחומרי גלם שונים ובסגנונות עיצוביים שונים לחלוטין. עבור כל בית עם כל סגנון עיצובי תוכלו למצוא כאן את דלת הכניסה המתאימה ביותר, וגם כזו העשויה מהחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר עבור דלתות בכלל ודלתות כניסה לבית בפרט.
דוגמאות לדלתות כניסה שכדאי להכיר לא חסר – למשל, אנו מציעים מגוון רחב של דלתות כניסה מעץ אשר מעניקות מראה חמים ונעים, כולל כאלו בהן חלקן החיצוני מחופה בחומרי גלם מתקדמים שונים (דוגמת פיברגלס או אלומיניום) אשר מבטיח לשמור על הדלת לאורך שנים רבות וארוכות מפני מפגעים פוטנציאליים שונים (הן פגעי מזג אוויר נפוצים דוגמת רטיבות וקרינת שמש ישירה והן ניסיונות פריצה וכד').
אפשרות מעניינת נוספת היא דלתות אלומיניום עבור הכניסה לבית (כמו גם בתור דלתות יציאה לחצר או למרפסת). אלומיניום הוא מבחינות רבות חומר גלם איכותי ביותר עבור דלתות וחלונות, כמו גם כחיפוי חיצוני עבור דלתות עץ. אלומיניום מתאפיין בכמה תכונות שהופכות אותו לחומר גלם מבוקש כל כך בעולם עיצוב הבתים והדירות כיום – מדובר במתכת יחסית קלת משקל אך חזקה, עמידה ויציבה ביותר, אשר אינה מחלידה בקלות ועמידה לאורך זמן בפני פגעי מזג אוויר נפוצים שונים.
אפשרות נוספת ממנה תוכלו להתרשם כאן באתר היא של דלתות בלגיות  – בדומה לחלון בלגי, דלת בלגית עשויה גם היא מזכוכית עם מסגרת מתכת דקה ואלגנטית. בבתים מסוימים ניתן למצוא דלת בלגית כדלת הכניסה אל הבית או כדלת היציאה אל החצר והגינה. דלת מסוג זה מתאימה לעיצובי פנים מסוגים מסוימים, וחשוב להתאים אותה לבית שלכם בצורה מקצועית ונכונה אסתטית (לשם כך תוכלו כמובן להתייעץ ולהיעזר באנשי המקצוע שלנו).

שיקולים מסוגים שונים בבחירת דלת כניסה לבית פרטי

בבואנו לבחור דלת כניסה לבית, חשוב שניקח בחשבון כמה שיקולים שונים ולפחות להיות מודעים אליהם.
למשל – שיקולים פונקציונאליים שונים. האם הדלת פונה לכיוון ממנו מגיעה שמש ישירה לאורך היום, כמו גם גשם ורוח במהלך החורף? האם קיימת מגבלה מסוימת מבחינת זווית הפתיחה של הדלת והמקום המוקצה לכך? במידה וכן, יש להתחשב באילוצים אלו כבר במהלך בחירת הדלת.
כמו כן, קיימים שיקולים אסתטיים רבים ושונים להתחשב בהם – העיצוב של שאר חזית הבית ושל יתר הדלתות והחלונות בו, הצמחייה קיימת (או צפויה להיות) בסביבת הדלת, הסגנון העיצובי הכולל ועוד.

דלתות כניסה לבית פרטי - Andersen

דלתות חוץ מעוצבות ודלת יציאה למרפסת – ייעוץ בבחירת דלתות הכניסה המתאימות ביותר

קיימות כאמור אפשרויות רבות, שונות ומגוונות לבחירת דלתות כניסה לבית פרטי, כמו גם דלתות פנימיות או כאלו המובילות אל הגינה.
על מנת להבטיח כי אתם בוחרים בדלת הכניסה המתאימה והנכונה ביותר עבור הבית שלכם, נרצה להתחשב כאמור בשלל גורמים שונים, החל מהכיוון הגיאוגרפי אליו פונה הבית וכלה בפרטי העיצוב של שאר האלמנטים בבית אשר "מתכתבים" עם הדלת.

המבחר העשיר עלול בהחלט לבלבל, ולכן אנו מציעים לכם ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-8040240 ולקבל ייעוץ מקצועי מפורט ספציפית עבורכם, ייעוץ המתחשב הן בשיקולים האסתטיים והעיצוביים והן באלו הפונקציונאליים (שימושיים) יותר.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן