דלתות כניסה מעוצבות וחלונות בלגיים בהרי ירושלים

משפחת גולדמן אוהבת חלונות בלגיים בסגנון כפרי עם חלוקות. כדי להינות מהנוף במטבח ובסלון וכדי לקבל סגנון ייחודי ולא סטנדרטי, מעצבת הפנים תמר רנד בחרה להתקין חלונות גליוטינה צמודים בקירות מעוגלים במוטיב חוזר. משחק הצבעים של הקירות והוילון בגווני צהוב-חום בשילוב חלונות עץ  צבועים בלבן נותן אפקט של גדש על הנוף אשר מעניק אווירה מיוחדת לכל החדר ומשדר מסר חזק וברור, בלי להיות צעקני מידי. הצבעים משתלבים באופן מושלם עם סגנון המטבח והקרמיקה של הרצפה.

חלון בלגי

החלון הבלגי המקורי היה חלון עם פרופיל צר עשוי מברזל. הפרופיל הצר נותן קווים ישרים ונקיים, ומאפשר כניסה של אור לבית. בארץ לא מייצרים חלונות מברזל, אבל אימצו את הסגנון הבלגי ומייצרים חלונות בלגיים מאלומיניום וחלונות בלגיים PVC. חברת אנדרסן מייצרת חלונות בלגיים מעץ וחלונות בלגיים מפייברקס, שעולים באיכות שלהם משאר החלונות הבלגיים בשוק. הסיבה לכך היא שחלונות עץ וחלונות פייברקס הם מבודדים הרבה יותר מחלונות אלומיניום ו PVC.

חלונות מעוצבים עם אחריות

חלונות אנדרסן (קישור לדף חלונות אנדרסן) הם החלונות היפים ביותר, ומגיעים עם 10 שנות אחריות על כל חלקי החלון, ו 20 שנות אחריות על הזכוכית. אין עוד חברה בעולם שנותנת כיסוי מורחב לזמן ארוך כל כך על החלונות המעוצבים ודלתות הכניסה שלהם. למשפחת גולדמן היה חשוב לרכוש חלונות מחברה מוכרת שקיימת הרבה שנים, שתיתן שירות ואחריות לחלונות.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים בדלתות כניסה או חלונות בלגיים? הגעתם למקום הנכון, אצלנו בחברת אנדרסן תמצאו מגוון סדרות של חלונות לבית ודלתות חוץ. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן