טיפים לבחירת דלת כניסה לבית

סוגי דלתות כניסה מבית אנדרסון

דלת הכניסה היא הדלת המרכזית של הבית, כאשר אנו מעצבים את הבית נבחר בדלת כניסה מעוצבת, מרשימה ובעלת נוכחות, דלת שתיצור רושם ראשוני חיובי ומשמעותי מצד אחד ותהיה חזקה ובטוחה מספיק מצד שני.
מהם השיקולים שיש לעמוד עליהם בבחירת דלת הכניסה:
• עיצוב לצד בטיחות – המאפיין החשוב ביותר של דלת הכניסה הוא עמידות וביטחון. דלת הכניסה לבית מפרידה בין הסביבה הפנימית לסביבה החיצונית, כתוצאה מכך חשוב כי כאשר אנו בטחרים דלת כניסה נוודה כי היא בטוחה ותקנה לנו תחושת ביטחון כאשר אנו בתוך הבית ומחוצה לו.
• התאמה לסגנון העיצוב הכללי של הבית – דלת הכניסה לבית היא שער הכניסה ולכן נרצה כי היא תתאים גם לעיצוב הפנימי הכולל של הבית וגם לסביבה החיצונית. ישנה חשיבות עליונה ליצור זרימה ואחידות סגנונית שמתחילה בדלת וממשיכה לפנים הבית. לכן במידה וסגנון העיצוב של הבית הינו תעשייתי מודרני, העדיפות תהיה לדלת מתכתית עם באביזרים טכנולוגים מתקדמים ואם הבית מעוצב בסגנון כפרי, העדיפות תהיה לדלת מעץ מלא שמכילה אלמנטים של אבן או זכוכית.
• באיזה שלב בוחרים את דלת הכניסה? – כבר מתחילת הפרויקט בין עם זאת בנייה פרטית או בניית קבלן חשוב לבחור את דלת הכניסה בהתחלה משום שהעיצוב הכולל של הבית נשען על עיצובה של דלת הכניסה.

סוגי דלתות כניסה מבית אנדרסן

בקולקציית דלתות הכניסה לבית של חברת אנדרסן תמצאו מגוון רחב של אפשרויות לבחירת דלתות כניסה מעוצבות בסגנונות. דלתות חזקות, בטיחותיות ומאובטחות מצד אחד, אך אסתטיות, מעוצבות וייחודיות מצד שני. אנחנו באנדרסון מציעים לכם מגוון רחב של דלתות כניסה וביניהם:
דלת בלגית  – דלתות כניסה בלגיות הפכו להיות פופולריות ונפוצות בארץ בשנים האחרונות. דלת בלגית נקראת כך מפני שמדובר בדלת זכוכית בעלת פרופיל דק, צר ועדין יחסית, אשר תוחם את הזכוכית בצורה אלגנטית ויוצר מראה אסתטי ונעים. מדובר בפרופיל אלגנטי ונעים לעין אשר מעניק לדלת כולה מראה מסוגנן.
דלת כניסה מעץ  – עץ הוא ללא ספק אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והמועדפים ביותר בשל המראה הטבעי והחמים שלו. בסדרות והקולקציות השונות של דלתות אנדרסן תוכלו למצוא מגוון רחב, עשיר וחסר תקדים של דלתות עץ מסוגים שונים.
דלתות זכוכית  – דלתות זכוכית נפוצות במיוחד כדלתות יציאה למרפסת או לגינה, אך לפעמים משלבים גם זכוכית בתוך דלתות כניסה. דלתות הזכוכית מבית אנדרסון הינם מהאיכותיות ביותר בעולם עמידות ומבודדות הן בבידוד טרמי והן בבידוד אקוסטי מוחלט.

באתר תמצאו מידע גם אודות דלתות חוץ מעוצבות, דלתות אלומיניום, דלתות כניסה מעץ, דלתות חוץ ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן