דלת יציאה למרפסת

במרבית הבתים והדירות בישראל ניתן למצוא לפחות מרפסת אחת, שכן מרפסות, חצרות ופינות חוץ למיניהן הן דבר נפוץ ומתבקש ביותר במדינה כמו ישראל, בה מרבית ימי השנה הם ימים חמימים ושטופי שמש המזמינים לישיבה במרפסת. כאשר מתכננים מרפסת לבית או לדירה, כמו גם כאשר מדובר במרפסת קיימת ומעוניינים לשפץ ולשפר אותה מבחינות שונות, אחד הדברים שחשוב במיוחד לקחת בחשבון הוא חלון ויטרינה לסלון. אילו מאפיינים רצויים עלינו לדאוג שיהיו בדלת היציאה אל המרפסת ומה יש לחברת אנדרסן להציע בהקשר זה?

דלתות אנדרסן עם בידוד תרמי, אפשרות נעילה מאובטחת, אסתטיקה ועוד מאפיינים חשובים

בעוד דלת היציאה למרפסת מהווה נקודת חיבור בין הבית לבין החוץ, עלינו להקפיד על כמה מאפיינים אשר חשובים במיוחד בנקודות חיבור אלו .

  • מאפיין חשוב ראשון הוא בידוד תרמי – דלת יציאה למרפסת מהווה למעשה מפתח משמעותית במבנה הבית/דירה שלנו, ולכן מהווה נקודה פוטנציאלית לבריחה של חום או קור מהבית. כאשר הדלת יוצאת ממקום חיוני בבית, כגון מתוך הסלון, חשוב עוד יותר לשמור על בידוד תרמי, מכיוון שהוא ישפיע על ההרגשה של האנשים הנמצאים בחדר. סלון הוא מקום שבו יש נטייה לשהות הרבה זמן, כאשר יושבים על הספה עם משפחה או חברים, שותים כוס קפה, או צופים בטלוויזיה. תחושה נעימה וטמפרטורה מתאימה ישפיעו ישירות על איכות החיים של הדיירים. עלינו לשאוף לדלת יציאה למרפסת אשר תציע גם בידוד תרמי טוב יחסית, כזה שיאפשר לחמם את הבית בחורף ולמזג אותו בקיץ ביתר יעילות ובתצרוכת אנרגטית טובה יחסית. אצלנו בחלונות אנדרסן תמצאו גם חלונות מבודדים המגינים על הבית מבחינה טרמית ומבחינה אקוסטית.
  • בנוסף, הדלת המקשרת בין הבית לבין המרפסת מהווה נקודת פריצה פוטנציאלית אל הבית. לכן, נרצה לוודא כי מדובר בדלת מאובטחת יחסית אשר ניתנת לנעילה ואינה קלה לפריצה. נקודה זו חשובה שבעתיים בדירות קרקע ובבתים פרטיים.
  • בנוסף לכל אלו, בדומה לכל חלק משמעותי אחר בבית רובנו נרצה להקפיד גם על אסתטיקה – לבחור דלת יציאה למרפסת שתהיה באמת אסתטית ויפה, תשתלב בצורה טובה עם שאר העיצוב בבית ובסביבתה, תתאים למרפסת עצמה וכו'.
  • מלבד למאפיינים הללו נרצה להבטיח גם כי דלת היציאה אל המרפסת עשויה מחומר איכותי וטוב, כזה אשר יישמר לאורך זמן כך שלא ניאלץ לתחזק, לשפץ או להחליף את הדלת בעוד כמה שנים מהיום.

דלת יציאה למרפסת של דלתות אנדרסן

בעוד ציינו למעלה את המאפיינים המרכזיים שחשוב להקפיד עליהם בעת בחירה של דלת יציאה למרפסת, עכשיו נסביר כיצד נותנת חברת אנדרסן מענה לצרכים הבסיסיים והחשובים הללו.
אנדרסן מציעים מגוון דגמים וסדרות של דלתות כניסה לבית, דלתות כניסה שונות וביניהן גם דלתות יציאה למרפסת. תוכלו למצוא במבחר הזה דלתות במגוון רחב של צורות פתיחה, צבעים וחיפויים שונים, הבאים להבטיח כי תוכלו להתאים את הדלת באופן מושלם לעיצוב הכול של הבית והמרפסת.
בכלל הסדרות השונות תמצאו דלתות עץ עם חיפוי חיצוני, אשר עשוי מחומרים איכותיים במיוחד אשר פותחו על ידי חברת אנדרסן עצמה לאחר שנים ארוכות של מחקר ופיתוח. התוצאה היא החיפויים החיצוניים האיכותיים ביותר בעולם, כאלו המבטיחים כי דלת היציאה למרפסת אכן תבודד טוב מבחינה תרמית, תהיה עמידה לאורך זמן בפני מפגעים שונים דוגמת גשם ורטיבות, לחות ומליחות באוויר, שמש ישירה וכד'.
מאחר ואנדרסן מייצרת בעצמה את כל החלפים והחלקים השונים ניתן לומר בבטחה כי מדובר בדלתות האיכותיות והעמידות ביותר לאורך זמן בעולם, כמו גם דלתות מאובטחות בתור אופטימאלית. בכל מקרה, מגיעות הדלתות עם אחריות ארוכת טווח מטעם החברה, מה שמבטיח כי גם אם תיתקלו בבעיות בלתי צפויות, תהיו זכאים לתיקון והחלפה בחינם, גם בעוד שנים מהיום.
בקיצור – הגעתם למקום הטוב ביותר לחיפוש אחר דלתות יציאה למרפסת אשר יהיו אמינות, עמידות, חזקות, איכותיות ואסתטיות גם יחד.

דלת יציאה מהמרפסת - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות חלונות אנדרסן ודלתות חוץ, דלתות זכוכית, דלת בלגית , דלתות אלומיניום, דלתות כניסה מעץ ודלתות חוץ מעוצבות, מחירי המוצרים, איכויות ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן