דלת חוץ – סדרה 100

בחירת דלתות החוץ של הבית שלנו, דוגמת דלתות פטיו, הדלת הפונה אל המרפסת או הגינה וכו', היא בעלת חשיבות רבה ממספר בחינות. בחירה נבונה של דלתות אלו יכולה לסייע לכם לא רק לעצב את הבית בצורה אלגנטית אלא גם לשמור עליו מבודד מבחינה תרמית, להגן מפני ניסיונות פריצה ועוד. במסגרת סדרה 100 של דלתות החוץ של חברת אנדרסן תוכלו למצוא את כמה מדלתות החוץ האיכותיות, האלגנטיות והנוחות ביותר שניתן למצוא, והכל במחירים אטרקטיביים ביותר המנגישים את הדלתות האיכותיות בעולם לכלל האוכלוסייה.

דלתות חוץ איכותיות ואסתטיות של חברת אנדרסן מסדרה 100

סדרה 100 של אנדרסן מציעה הן חלונות והן דלתות חוץ מאחד החומרים האיכותיים ביותר בעולם לייצור דלתות – פייברקס. חומר זה פותח במיוחד על ידי אנדרסן בהשקעה עצומה של משאבים במחקר ופיתוח ארוכי טווח, במיוחד על מנת ליצור חומר גלם אשר יהיה ייעודי עבור דלתות חוץ, ויספק את התכונות והיתרונות שאנחנו רוצים שיהיו לדלתות מסוג זה, כמו גם לחלונות. הפייברקס הוא חומר גלם העשוי מסיבי עץ תרמופלסטיים. אלו עוברים תהליך של אקסטרוזיה במפעלים של אנדרסן והופכים למעשה לפרופילים עמידים ואיכותיים ביותר – לחומר הגלם האולטימטיבי עבור דלתות כניסה.
מדוע סיבי העץ התרמופלסטיים המרכיבים את הפייברקס מהווים חומר גלם מושלם עבור דלתות חוץ? מפני שמדובר באחד החומרים העמידים, הגמישים והמבודדים ביותר הקיימים כיום בשוק. הפייברקס מתנהג בצורה דומה לעץ בכל הנוגע לבידוד תרמי ואקוסטי. אך בניגוד לדלת העשויה עץ, דלת פייברקס גם שומר בתוכו תכונות של פלסטיק, וכך אינו סופג מים ואוגר אותם לאורך זמן, אינו מתנפח כתוצאה מכך ואינו מתחיל להישחק ולהירקב לאחר כמה שנים של חשיפה למים ו/או לשמש ישירה. דלתות חוץ מפייברקס יחזיקו מעמד לאורך שנים ארוכות ביותר וישמרו על צורתן ועל המראה שלהן.
דלתות חוץ מסוג דלת הזזה, בסדרה 100 תוכלו למצוא דלתות הזזה כדלתות חוץ, וזהו סוג הדלת המועדף והפופולארי ביותר בעשורים האחרונים על אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי בתים באשר הם. לדלת ההזזה יתרונות רבים משלה, דוגמת מפתח רחב ונוח, וזכוכיות רחבות ידיים המאפשרות נוף נרחב אל החוץ ולכן מתאימות במיוחד גם כדלתות למרפסת ולגינה.

מחירי כניסה ותמורה חסרת תחרות בעבור התועלת המתקבלת מהמוצר

חברת אנדרסן ידועה כיצרנית המובילה והאיכותית ביותר בעולם של דלתות וחלונות כאחד, ורבים ממוצריה אינם הזולים בשוק, למרות שגם אינם יקרים במיוחד ביחס לרמת האיכות המאפיינת אותם. אך סדרה 100 של החברה היא הסדרה המיועדת במיוחד עבור מי שאינו יכול או אינו מעוניין להרשות לעצמו את אחת מהסדרות היוקרתיות והיקרות יותר. סדרה 100 מכילה דלתות כניסה מעוצבות וחלונות לבית הנמכרים במחירי כניסה אטרקטיביים ביותר, המתאימים לתקציבים מצומצמים יחסית או לפרויקטים גדולים בהם מעוניינים להשיג תמורה אופטימאלית בעבור תקציב נתון.
כמובן שכל זה לא בא על חשבון רמת האיכות המפורסמת וחסרת התחרות של אנדרסן – דלתות דגם 100 עשויות כאמור ממאה אחוז פייברקס ומגיעות עם היתרונות הטכניים השונים, כמו גם עם האחריות המוטסת ארוכת הטווח שמציעה אנדרסן עבור כל לקוחותיה וכל המוצרים עליהם היא חתומה.
דלתות החוץ המוצעות במסגרת סדרה 100 מבטיחות כי גם אם התקציב שלכם מצומצם יחסית, תוכלו ליהנות מדלת חוץ איכותית ואסתטית ביותר, ביציאה לגינה, בפטיו או בכל מקום אחר. הדלתות של סדרה 100 יבטיחו כי הבית יישמר מבודד מבחינה תרמית, כי לא ניתן יהיה לפרוץ לבית בקלות וכי הדלת ומנגנוניה יתפקדו בצורה טובה גם בעוד עשר ועשרים שנים מהיום.

דלתות חוץ - Andersen

חברת אנדרסן מציעה מגוון רחב של דלתות חוץ מסדרות שונות ודגמים שונים כך שגם אתם תוכלו למצוא את דלת החוץ המתאימה ביותר עבורכם. לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן