דלת חוץ – סדרה 400

בסדרה 400 של אנדרסן ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות חוץ במבחר צבעים שונים, כך שכמעט עבור כל בית או דירה נוכל למצוא בסדרה זו את מבוקשנו. לדלת החוץ של הבית חשיבות רבה ממספר בחינות, גם ובעיקר מבחינה אסתטית. מדובר לרוב בדלת רחבת ידיים המחברת בין הבית לבין החוץ, הגינה, החצר או המרפסת. בהיותה נקודת קישור בין החוץ לפנים חשוב שדלת חוץ תהיה גם חזקה ומאובטחת (כלומר – יהיה קשה לפרוץ דרכה לבית) וגם מבודדת מבחינה תרמית וגם כמובן – שדלת הכניסה תהיה מעוצבת אסתטית ומתאימה לעיצוב הכולל של הבית. בסדרה 400 תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של דלתות כניסה אשר מבטיח כי עבור כל דירה, בית או משרד תמצא התאמה מושלמת של דלת חוץ.

דלת חוץ מעץ מלא עם חיפוי פרמה שילד חיצוני

כמו שאר המוצרים המרכיבים את דגם 400 של אנדרסן, גם במקרה של דלתות חוץ מדובר בדלתות מעץ מלא, חזק ואיכותי ביותר, עם חיפוי חיצוני. חיפוי זה עשוי מחומר מיוחד הנקרא "פרמה שילד", ומהווה פיתוח ייחודי של חברת אנדרסן עצמה. בחברה השקיעו משאבי עתק במחקר ופיתוח של חומרי גלם חדשים. בחברה פיתחו חומרים דוגמת פרמה שילד, מסיבי עץ תרמופלסטיים אשר לאחר שעברו תהליכים מסוימים הפכו לחומר גלם אולטימטיבי עבור דלתות וחלונות כאחד. הפרמה שילד מבודד בצורה מצוינת, הוא חזק, אסתטי וחשוב במיוחד – עמיד לאורך שנים ארוכות בפני מפגעי מזג אוויר דוגמת לחות, מים, שמש ישירה ועוד. החומר אינו סופג ומחזיק במים כמו עץ, אינו נרקב כתוצאה ממגע ממושך לאורך זמן עם מים, אינו נשחק כתוצאה מחשיפה לשמש ואינו מתחיל להתפורר ולהתפרק לאחר כמה שנים. בדיוק מסיבה זו הוא משמש לחלק החיצוני של דלתות כניסה לבית והחלונות של האנדרסן בסדרה 400, בעוד החלק הפנימי עשוי עץ מלא, אסתטי, חזק ומשרה אווירה ביתית, נעימה וחמימה.

דלתות אנדרסן בהתאמה אישית

את דלתות החוץ דגם 400 של אנדרסן ניתן למצוא במגוון רחב של מידות וגדלים שונים. בניגוד לסדרות הבסיסיות יותר, בסדרה זו ניתן למצוא דלתות חוץ גם במידות סטנדרטיות וגם במידות מיוחדות, על פי הזמנה (Custom made). במידה ובונים בית חדש מומלץ כמובן להשתמש במידה סטנדרטית, אך אין חובה. במקרה ומשפצים בית קיים או מעוניינים במפתח בגודל אחר מלבד לגדלים הסטנדרטיים, ניתן כאמור להזמין דלת חוץ מסדרה 400 בגדלים מיוחדים.
דלתות החוץ של סדרה זו מגיעות בשתי צורות פתיחה עיקריות – דלתות הזזה ודלתות חוץ בעלי ציר פתיחה פנימי. בנוסף, מכילה סדרה זו מגוון רחב ועשיר ביותר של צבעים לבחירה. עבור החלק החיצוני, העשוי כאמור מפרמה שילד, ניתן לבחור מבין מגוון של שבעה צבעים שונים. בחלק הפנימי של הדלת, העשוי עץ מלא, מגוון הצבעים העומד לבחירה רחב עוד יותר – ניתן לבחור מבין שלושה צבעים סטנדרטיים המגיעים מהמפעל, או במגוון רחב של צבעים אחרים על פי הזמנה, בצביעה מקצועית במצבעה של חברת אנדרסן כאן בישראל (העץ מגיע ללא כל צבע מהמפעל, ונצבע כאן בארץ).

חלון וטרינה לסלון במגוון צבעים ועיצובים של חברת Andersen

דלתות חוץ מסדרה 400 של חברת אנדרסן הן הדלתות האיכותיות והעמידות ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, בתחום דלתות חוץ. אחריות מוטסת וארוכת טווח, בידוד טרמי ואקוסטי, שרות לקוחות מעולה ומוצר מנצח. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן