דלת חוץ – סדרה 200

דלתות חוץ לבית הן אלמנט חשוב ומרכזי ממספר בחינות חשובות שונות. דלת יציאה למרפסת הפונה מהסלון למרפסת או לגינה תופסת חלק חשוב ומרכזי בחדר שנועד לאירוח ובילוי, ולכן אדריכלים בדרך כלל דואגים לתכנן שם דלת אסטטית שנותנת במה יפה לנוף הנשקף דרכו. בעוד חשוב לוודא כי דלת החוץ שאנחנו מתקינים בבית מתאפיינת ברמת איכות חסרת פשרות ולא תפגע, למשל, בבידוד התרמי של הבית, נרצה להבטיח כי דלת הכניסה לבית היא אכן איכותית ולא תעלה לנו יתר על המידה ותמנע מאיתנו מלרכוש דלתות איכותיות גם לשאר חלקי הבית. בדיוק מסיבה זו נוצרה סדרה 200 של חברת אנדרסן המומחים בדלתות חוץ וחלונות לבית. מה מאפיין סדרה זו ומדוע מומלץ לכל מי שזקוק לדלת חוץ טובה לבדוק מה יש לסדרה זו להציע?

דלתות חוץ מסדרה 200 של חברת אנדרסן – איכות גבוהה במחיר נמוך

סדרה 200 פותחה על ידי חברת אנדרסן במיוחד על מנת לתת מענה לאינספור לקוחות המעוניינים בחלונות או דלתות איכותיות ביותר, אך אינם מעוניינים בהכרח לשלם עבורם את המחירים הגבוהים בשוק. במיוחד במקרה של דלתות חוץ או חלון ויטרינה לסלון המוביל לגינת הבית, למשל, רבים מעדיפים שלא להשקיע את הסכומים הגבוהים דווקא שם, ושומרים אותם לדלת כניסה מעוצבת. עם זאת, אף אחד אינו מעוניין כמובן, ובצדק, לוותר אפילו על קצת מהאיכות חסרת התחרות של חברה וותיקה ומנוסה כמו אנדרסן.
בחברת אנדרסן הבינו את הצורך הזה המשותף לרבים מהלקוחות, והשתמשו בגודל העצום של החברה על מנת לתת מענה איכותי לצורך זה – באנדרסן לקחו את המידות, הצבעים, סוגי הפתיחה, סוגי הזכוכית ושאר המאפיינים המרכזיים של דלתות כניסה וחלונות לבית, ופתחו פסי ייצור המוניים לפריטים אלו, אשר שומרים בדיוק על אותה רמת איכות גבוהה המאפיינת את כל המוצרים של אנדרסן (גם היקרים ביותר), אך מאפשרים להפחית באופן משמעותי את המחיר הסופי לצרכן. התוצאה המתקבלת היא סדרה המכילה מגוון דלתות חוץ מעוצבות וחלונות מעוצבים במידות סטנדרטיות, המספקים ללקוחות המוצאים מוצר המתאים להם בסדרה זו את האפשרות הטובה ביותר בשוק.

דלתות אנדרסן, אחריות מוטסת וארוכת שנים

אז אילו דלתות חוץ נוכל למצוא במסגרת דגם 200 של אנדרסן? ובכן, בסדרה זו תוכלו למצוא דלתות הזזה (הנפתחות בהחלקה לצד), כמו גם דלתות בעלות ציר פתיחה פנימי (הנפתחות לפנים הבית), המתאפיינות כאמור ברמת הגימור והאיכות המפורסמות וחסרות התחרות שמציעה אנדרסן. בתור החברה הגדולה והוותיקה בתחומה, מחזיקה החברה מפעלים ופסי ייצור בהם מיוצרים כל החלקים המשמשים להרכבת הדלת, החל מהמנעול ועד לגומיות והאטמים המבטיחים כי הדלת תהיה מבודדת, בטיחותית וכו'. כך, אנדרסן אינה צריכה להתפשר על חלקים אשר מתאימים למוצריה רק בערך או "כמעט", ויכולה להבטיח למשל דלת אטומה בצורה אופטימאלית, עם אטמים המיוצרים במיוחד על מנת שיתאימו בצורה מושלמת לדלת עצמה. במרבית החברות האחרות בתחום זה לא מתאפשר כלל, שכן הצורך להסתמך על מוצרי מדף של חברות אחרות (בדוגמה שהבאנו כאן – אטמים) מביא פעמים רבות להיעדר התאמה מושלמת בין הדלת לבין החלקים האחרים האמורים להשלים אותה.
מלבד לרמת איכות חסרת תחרות, דלתות חוץ של אנדרסן מגיעות, בדיוק כמו כל סוגי הדלתות והחלונות האחרים של החברה, עם אחריות מוטסת וארוכת טווח של אנדרסן. משמעות הדבר היא כי גם אם אתם זקוקים להחליף את הדלת או חלק זה או אחר בה, לא תיאלצו לחכות במשך חודשים ארוכים עד שחלקי החילוף יעשו את דרכם לישראל באונייה איטית בים. במקום זאת, האחריות ארוכת הטווח של אנדרסן תאפשר לכם לקבל בתוך כמה ימים את התיקון או ההחלפה המיועדים.

דלתות חוץ מעוצבות במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

חברת אנדרסן מציעה מגוון רחב של דלתות חוץ מסדרות שונות ודגמים שונים כך שגם אתם תוכלו למצוא את דלת החוץ המתאימה ביותר עבורכם. לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן