דלת בלגית

הפרופיל הבלגי הפך מבוקש ופופולארי ביותר בארץ בשנים האחרונות, כאשר סביר להניח שגם אם אינכם יודעים בכלל מהו פרופיל מסוג זה – ראיתם לא מעט סוגי חלונות ודלתות כניסה מסוג זה לאחרונה. לא רק חלונות בלגיים הם נפוצים ופופולאריים כיום, אלא גם (ואולי בעיקר) דלתות בלגיות, אותן ניתן למצוא באינספור בתים ומשרדים. מה מאפיין את הדלת הבלגית והופך אותה לפופולארית כל כך ומהם היתרונות של הדלתות הבלגיות של חברת אנדרסן, אותן היא מציעה ללקוחותיה הרבים ברחבי העולם?

דלתות בלגיות סדרה 100

דלתות בלגיות סדרה 200

דלתות בלגיות סדרה 400

דלתות בלגיות סדרה E

דלתות בלגיות סדרה A

דלת בלגית - פרופיל צר ועדין המכתיב את עיצוב הדלת

בדומה לחלון בלגי, גם דלת בלגית נקראת כך מפני שמדובר בדלת זכוכית בה נעשה שימוש בפרופיל בלגי – זהו פרופיל דק, צר ועדין יחסית, אשר תוחם את הזכוכית בצורה אלגנטית ויוצר מראה אסתטי ונעים המוכר כאמור לכולנו, בין אם אנו מודיעם לכך שמדובר ב"פרופיל בלגי" ובין אם לאו. מלבד לפרופיל הדק והעדין, דלת בלגית מתאפיינת לא פעם גם בחלוקה מעניינת ואסתטית של שטח הזכוכית המרכיבה את הדלת. הפרופיל הצר מאפשר משחק רב יחסית בחלוקה הפנימית של הזכוכית המהווה את שטח הדלת עצמה, כך שניתן למצוא דלתות בלגיות המחולקות בצורות שונות, החל מדלת המהווה זגוגית אחת גדולה ורחבה עם פרופיל בלגי מסביבה ועד לדלתות המחולקות לכמה שטחים שונים, כאשר בין כל שטח מפריד הפרופיל הדק והאלגנטי.
היתרון הגדול ביותר של הפרופיל הבלגי, זה שהפך אותו לפופולארי ונפוץ כל כך בשנים האחרונות בישראל, הוא בראש ובראשונה יתרון אסתטי – מדובר בפרופיל אלגנטי ונעים לעין אשר מעניק לדלת כולה מראה מסוגנן מצד אחד, ופשוט ואלגנטי מצד שני. הפרופיל מכתיב את העיצוב והמראה הכללי של הדלת כולה, וניתן למצוא דלתות בלגיות פעמים רבות כדלתות יציאה לגינות או דלתות ויטרינה למרפסות בבתים בעלי עיצוב כפרי, למשל, כמו בדירות עירוניות בעלות מראה מסוגנן ומעוצב הרבה יותר.

יתרונות הפרופיל הבלגי בשילוב יתרונותיה של אנדרסן - דלת בלגית מבית אנדרסן

באנדרסן ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות בלגיות, המופיעות כאופציה במרבית הסדרות והדגמים השונים של החברה. ליתרונות השונים והאסתטיים של הפרופיל הבלגי מתווספים, אם כן, היתרונות המובהקים של דלתות אנדרסן באשר הן, מתוקף היותה של אנדרסן החברה הוותיקה והמובילה בתחום הדלתות והחלונות כאחד.
בין היתרונות הבולטים של דלת בלגית מבית אנדרסן תוכלו למצוא כאמור שימוש בחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר עבור דלתות חוץ ודלתות כניסה מעוצבות כאחד, כאשר סוג החומר המשמש לחיפוי החיצוני של הדלת משתנה על פי הדגם והסדרה בהם מדובר. על פי רוב, יהיו אלו חומרי גלם אשר פותחו במיוחד במעבדות המחקר והפיתוח של החברה לאורך שנים של מחקר מעמיק בתחום, במיוחד על מנת לתת את המענה הטוב ביותר עבור התנאים השונים בהם צריכה הדלת לעמוד. תכונות כמו בידוד תרמי, חוזק ויציבות מבנית, עמידות לאורך זמן בפני פגעי מזג אוויר שונים ושמירה על המראה האסתטי המאפיין את הדלת בעת שהיא יוצאת מהמפעל – כל אלו מופיעות בחומרים המיוחדים שפיתחו באנדרסן לייצור חלונות ודלתות, חומרים דוגמת "פייברקס" ו"פרמה שילד".

דלת בלגית מבית אנדרסן מגיעה עם אחריות מוטסת וארוכת טווח של החברה, ועשויה מחלקים וחלפים אשר יוצרו כולם על ידי אנדרסן עצמה, כך שהם מותאמים לעבוד יחדיו בצורה מושלמת ולהבטיח, למשל, כי מנגנון הפתיחה והנעילה של הדלת הבלית יישאר בתפקוד אופטימאלי גם לאחר שנים ארוכות. במילים אחרות – הדלתות הבלגיות של אנדרסן לא רק אסתטיות ביותר אלא גם האיכותיות ביותר שניתן למצוא בענף. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן