דלת בלגית – סדרה 400

לקוחות רבים מבקשים כיום להשתמש בדלתות בלגיות לצורך עיצוב הבית ו/או המשרד, בין השאר בגלל היתרונות האסתטיים הניכרים לעין של סוג זה של דלתות. בדלתות אנדרסן אנו מציעים מבחר רחב ומגוון ביותר של דלתות בלגיות, ועבור המתעניינים בדלת מסוג זה מומלץ להעיף מבט במבחר הקיים בסדרה 400 של החברה. דלתות בלגיות דגם 400 מתאפיינות גם כן בפרופיל הצר וחלוקת החלון הפנימי היצירתית והבלתי שגרתית, אך גם במגוון יתרונות מהותיים נוספים המאפיינים את מוצרי אנדרסן כולם, ואת סדרה 400 בפרט.

דלת עץ מלא עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד

הדלתות הבלגיות דגם 400 של אנדרסן הן דלתות העשויות בחלקן הפנימי מעץ מלא ובחלקן החיצוני מחיפוי של חומר בשם "פרמה שילד". חומר זה פותח במיוחד במעבדות של אנדרסן ועשוי מסיבי עץ תרמופלסטיים, אשר עוברים תהליכים שונים על מנת ליצור את חומר הגלם האולטימטיבי עבור דלתות כניסה וחלונות לבית כאחד. הפרמה שילד, ממנו עשוי החלק החיצוני של הדלת כאמור, הוא חומר המאפשר בידוד תרמי מעולה, הוא עמיד בפני מפגעי מזג אוויר המצטברים לאורך שנים (דוגמת רטיבות, מליחות באוויר, חשיפה מתמשכת לקרינת שמש ישירה וכו') ובאופן כללי מדובר בחומר חזק ועמיד, בעל גמישות ויכולת התרחבות והתכווצות המזכירה את זו של העץ. התוצאה המתקבלת היא דלת העשויה מחומר אופטימאלי, מחזיקה מעמד לאורך שנים ארוכות ומאפשרת לאטום את הבית בצורה טובה.כל זאת בצירוף התכונות האסתטיות של הפרופיל הבלגי, מהן קשה להתעלם.

מידות סטנדרטיות או לפי הזמנה – דלתות בלגיות דגם 400 של חברת אנדרסן

יתרון נוסף המאפיין את הדלתות הבלגיות של אנדרסן הזמינות במסגרת סדרה 400 הוא המבחר הרחב של מידות המוצעות בסדרה זו. בדומה לסדרות אחרות, גם כאן יכולים הלקוחות לבחור מבין מגוון רחב של מידות סטנדרטיות, ועבור מי שמתכנן ובונה בימים אלו בית או דירה חדשים, ההמלצה היא אכן להשתמש במידות סטנדרטיות. אך עבור מי שעורך שיפוץ, מעוניין להחליף דלת קיימת וכד' וזקוק לדלתות חוץ מעוצבות במידה מיוחדת אשר אינה חלק ממערך המידות הסטנדרטיות, בסדרה 400 ניתן להזמין כל מוצר (כולל דלת בלגית) גם במידה מיוחדת על פי הזמנה – Custom Made. זה מאפשר להנגיש את הדלתות הבלגיות לכל בית ולכל מבנה באשר הוא, גם בבתים קיימים וגם במבנים בהם מפתחי הדלתות אינם בגדלים סטנדרטיים.
דלתות בלגיות במבחר רחב של צבעים, מאפיין נוסף של סדרה 400 המציע יתרון משמעותי למתעניינים במוצרי הסדרה ובפרט דלתות בלגיות, הוא מבחר הצבעים השונים הניתנים לבחירה. בכל הנוגע לחיפוי החיצוני של הדלת, זה העשוי פרמה שילד, ניתן לבחור מבין שבעה צבעים חיצוניים שונים, וכך להתאים את הדלת לצבע הקירות החיצוניים של הבית, למשל. מבחינת הצבעים הפנימיים (החלק הפנימי עשוי כאמור עץ מלא), קיימים שלושה צבעים שונים בהם ניתן להזמין את העץ מהמפעל, אך המבחר גדול הרבה יותר – אנדרסן מחזיקה בארץ מצבעה מקצועית, אליה ניתן לשלוח את העץ לצביעה לאחר שהוא מגיע לארץ. לכן, בכל הנוגע לצבעים פנימיים של הדלת הבלגית, עומדת בפנינו בעצם בחירה מגוונת ביותר. כמעט כל צבע שנוכל להעלות על הדעת בו נהיה מעוניינים עבור החלק הפנימי של הדלת הבלגית שלנו, נוכל למצוא בסדרה 400 של דלתות אנדרסן.

דלתות עץ מסדרה 200 של חברת אנדרסן המומחים ביצור והתקנה של דלתות עץ וחלונות מעוצבים

לפרטים נוספים אודות דלתות חוץ, דלתות אלומיניום, דלתות זכוכית או דלת יציאה למרפסת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם דלתות וחלונות אנדרסן בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן