דלת בלגית – סדרה 100

הפרופיל הבלגי הפך בשנים האחרונות למבוקש ופופולארי ביותר בבתים, דירות ומשרדים בישראל, וניתן למצוא אותו בסוגי חלונות  ודלתות חוץ שונות. על פי רוב מדובר בפרופיל צר ודק יחסית, המאפשר לבצע חלוקות שונות ויצירתיות בשטח דלתות הכניסה או החלונות המעוצבים, לאפשר להרבה מאוד אור טבעי לחדור פנימה ולהציע דלת איכותית ואסתטית גם יחד. בסדרה 100 של אנדרסן תוכלו למצוא דלתות בלגיות מרשימות ביותר, ברמת איכות חסרת פשרות, מחירים חסרי תחרות ובסך הכל – התמורה הטובה ביותר עבור הכסף, שתוכלו למצוא בתחום.

דלתות אנדרסן - דלתות בלגיות מחומר פייברקס איכותי ועמיד

לדלתות בלגיות כאמור מספר מאפיינים ייחודיים ויתרונות מהותיים, הן אסתטיים והן שימושיים. בדומה לחלונות בלגיים, גם במקרה של הדלתות נעשה כאמור שימוש בפרופיל הבלגי הייחודי, הפותח בפנינו אפשרויות רבות וחדשות לבחירת סוג הדלת הספציפית בה אנו מעוניינים (למשל, מבחינת החלוקה הפנימית של שטח הדלת). במקרה של סדרה 100 של אנדרסן, הפרופילים של הדלתות הבלגיות הנכללות בדגם זה עשויים מחומר מיוחד במינו בשם "פייברקס". חומר זה פותח באופן פרטני על ידי חברת אנדרסן, על מנת לשמש כחומר גלם אולטימטיבי עבור פרופילים של חלונות ודלתות כאחד. חומר זה עשוי מסיב עץ תרמופלסטיים אשר עוברים עיבוד מסוים ויוצרים חומר גלם אולטימטיבי כאמור – עמיד ביותר בפני רטיבות או שמש ישירה לאורך זמן ומאפשר לחלונות ולדלתות להיות מבודדים מבחינה תרמית ואקוסטית. בדומה לעץ מבחינת התרחבות והתכווצות ולכן מאפשר לחבר אליו הלבשות עץ, עיטורים למיניהם ועוד. יכולות האיטום של חומר זה עולות על אלו של חומרים נפוצים המשמשים לייצור דלתות כיום, דוגמת אלומיניום או עץ .
בדלתות של סדרה 100 הפייברקס מרכיב למעשה את הפרופילים הדקים של הדלת, אלו המאפשרים לחלק את שטחה בצורות יצירתיות שונות ומאפשרים לאור טבעי רב להיכנס מבעד לדלת. הדלתות והחלונות הבלגיים כבשו כאמור בסערה את עולם האדריכלות ועיצוב הפנים הישראלי בשנים האחרונות, וסביר להניח שנתקלתם לא אחת בדלתות שכאלו, גם אם לא הייתם מודעים לכך. ברגע שמתחילים לבחון את התחום ולזהות דלתות בלגיות במקומות שונים, מתחילים לראות את היתרונות של השימוש בפרופיל הדק ושל החלוקה היצירתית והמגוונת של שטח הדלת המתאפשרת במקרה של השימוש בפרופיל זה.

דלת בלגית מדגם 100 של חברת אנדרסן – מחיר לצד תמורה

אחד המאפיינים המעניינים ביותר של סדרה 100 בכלל, ושל הדלתות הנמכרות במסגרת סדרה זו הוא המחיר, וספציפית התמורה המתקבלת ביחס למחיר זה. המוצרים הנכללים בסדרה 100 נמכרים במחירי כניסה, ומתאימים לפרויקטים בתקציבים נמוכים יחסית. מאחר ומדובר במוצרי איכות חסרי פשרות, הבנויים מהחומרים האולטימטיביים המפותחים על ידי אנדרסן ומתאפיינים בשאר היתרונות המהותיים של מוצרי החברה, התמורה המתקבלת בעבור המחיר (מה שנקרא – Value For Money) היא הטובה ביותר שניתן להשיג בתחום.

דלתות בלגיות - Andersen

ניתן להזמין דלתות בלגיות מסדרה 100 של חברת אנדרסן במידות סטנדרטיות קבועות או במידות מיוחדות לפי הזמנה והפרש המחירים בין שתי האפשרויות אינו משמעותי כלל. את הדלתות הבלגיות שלנו, ניתן לבחור מבין מבחר של צבעים שונים הן עבור החלק הפנימי של הדלת והן עבור החיצוני. זה יכול לסייע לכם לשלב את הדלת הבלגית יחד עם אלמנטים אחרים אשר כבר קיימים (או מתוכננים) באותו בית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן