דלת בלגית – סדרה 200

בבתים ובמשרדים רבים בארץ משתמשים בשנים האחרונות בחלונות ובדלתות בלגיות, המתאפיינות באותם פרופילים דקים וצרים ובחלוקות פנימיות שונות של שטח הדלת/חלון. דלתות כניסה אלו מאפשרות כניסה של אור ומהוות אלמנט אסתטי ואלגנטי, המשתלב בצורה טובה עם העיצובים המודרניים הנפוצים. אצלנו בדלתות אנדרסן תמצאו דלתות בלגיות מסדרה 200 המציעה מגוון רחב של דלתות בלגיות הן מבחינת המידות והצבעים והן מבחינת סוגי הזכוכית וכד', וליהנות מהיתרון המשמעותי ביותר של סדרה זו ושל אנדרסן כחברה מובילה בתחום דלתות חוץ וחלונות הבית.

דלתות אנדרסן במחירים שווים לכל כיס

המאפיין המרכזי של סדרה 200 של אנדרסן הוא השימוש בגודל, הוותק ונתח השוק של החברה הוותיקה והמובילה בתחומה בעולם, לצורך הוזלת עלויות והורדת המחיר לצרכן של מוצרי איכות מהענף. באנדרסן לקחו את המידות, הצבעים ושאר המאפיינים הפופולאריים והמבוקשים ביותר בכל הנוגע לדלתות כניסה מעוצבות וחלונות מעוצבים גם יחד, והשתמשו בגודל ובמשאבים של החברה על מנת לפתוח פסי ייצור המוניים ונרחבים, כאלו המאפשרים לשמור על רמת האיכות הגבוהה של המוצרים אך להוזיל משמעותית את עלות ייצורם. התוצאה המתקבלת היא הדלתות האיכותיות ביותר בעולם (ובכללן גם דלתות בלגיות, כפי שנראה מיד), במחירים אטרקטיביים ביותר עבור הצרכן.
מלבד למחיר נהנים הלקוחות של חברת אנדרסן גם מה"גב" של החברה, המציעה אחריות מוטסת וארוכת טווח. משמעות הדבר היא כי במידת הצורך הלקוחות אינם נאלצים להמתין חודשים ארוכים בזמן שחלקי החילוף עושים דרכם באוניה לישראל, אלא נהנים מהחלפה מידית בתוך כמה ימי עבודה בלבד. זה מבטיח כי גם אם מתגלה בעיה בדלתות האיכות של החברה, הלקוח אינו נפגע ממנה יתר על המידה. כאשר מדובר בדלתות של הבית, זהו יתרון חשוב ביותר.
סדרה 200 מציעה, אם כך, תמורה אופטימאלית בעבור המחיר – דלתות האיכות הטובות ביותר בעולם עם אחריות מלאה של החברה המובילה בתחום, מצד אחד, ומחירים שקשה מאוד להתחרות איתם בתחום, מצד שני.

דלתות בלגיות במידות סטנדרטיות ומבחר צבעים לבחירה

את הדלתות הבלגיות דגם 200 של אנדרסן תוכלו למצוא במגוון רחב של מידות סטנדרטיות. בסדרה זו אין מידות מיוחדות לפי הזמנה, לשם כך יש לפנות לדלת בלגית מסדרה 400 או הקולקציה האדריכלית של החברה. כך שניתן לתת מענה במסגרת סדרה זו לרובם המכריע של המקרים.
בנוסף, ניתן לבחור מבין מספר צבעים לבחירה, וכך להתאים את הדלת כניסה לבית לבתים שכבר מעוצבים.
כאמור, הפכו דלתות בלגיות לפופולאריות ומבוקשות ביותר בארץ בשנים האחרונות, כחלק מטרנדים ומגמות נרחבות שונות בעולם העיצוב והאדריכלות. דלת בלגית, בדומה לחלון בלגי, מתאפיינת בפרופילים דקים וצרים יחסית, המבליטים דווקא את החלקים הנרחבים של הזכוכית שבדלת, אלו המאפשרים לכניסה נרחבת של אור טבעי ולהשתקפות של נוף מבחוץ. בנוסף, ניתן למצוא חלונות בלגיים ודלתות בלגיות המתאפיינות בחלוקה פנימית יצירתית ולא סטנדרטית, כזו המוסיפה אסתטיקה רבה לכל מקום בו נציב את הדלת. ואכן, בבתים מעוצבים רבים ניתן למצוא דלתות בלגיות בנקודות היציאה אל הגינה, למשל, בכניסה לחדרי עבודה הבנויים ברובם מזגוגיות וחלונות רחבי ידיים ובמגוון מקומות נוספים. ניתן למצוא גם דלתות בלגיות עם זכוכיות אשר אינן שקופות, המאפשרות להשתמש בסוג זה של דלת גם במקומות בהם אנו מעוניינים בפרטיות.

דלתות בלגיות מעוצבות במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

דלת בלגית מבחינות רבות היינה דלת אלגנטית ומעניינת וניתן לבחור אותה עבור כל בית, דירה, משרד או ארגון. לפרטים נוספים אודות חלונות ודלתות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן