דלתות עץ

עץ הוא ללא ספק אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והמועדפים ביותר על מרבית האנשים עבור פרטי ריהוט ואלמנטים מרכזיים שונים בביתם. המראה הטבעי והחמים של העץ, העובדה כי מדובר בחומר גלם טבעי לחלוטין, הטקסטורה הייחודית והנעימה למגע – כל אלו ועוד הופכים את העץ לחומר גלם מרכזי כל כך בבתים ומשרדים כאחד כיום. וכך גם בתחום הדלתות – אנשים רבים מעדיפים דלתות עץ כיום מכל הסיבות שהוזכרו לעיל, הן עבור דלתות כניסה ראשיות והן עבור דלתות פנימיות ודלתות חוץ. בסדרות והקולקציות השונות של דלתות אנדרסן תוכלו למצוא מגוון רחב, עשיר וחסר תקדים של דלתות עץ מסוגים שונים.

דלתות עץ
סדרה 200

דלתות עץ
סדרה 400

דלתות עץ
סדרה E

דלתות עץ
סדרה A

דלתות עץ בעלות חיפוי חיצוני לקבלת עמידות לאורך זמן

בעוד במרבית הסדרות של דלתות אנדרסן מדובר בדלתות עץ מזנים שונים ומגוונים, על פי רוב מדובר בדלת עץ בעלת חיפוי חיצוני מחומרים אחרים. זאת מכיוון שלעץ אמנם יתרונות רבים ומובהקים (כפי שנזכרו בפתיחה), ומדובר בחומר גלם המתאים במיוחד במרחב הפנימי של הבית, אך בכל הנוגע לחלק החיצוני, הנמצא בחוץ וחשוף לאלמנטים ולפגעי מזג האוויר השונים, דרושה תחזוקה שוטפת כדי לשמר את יופיו ויכולותיו. על מנת שדלת העץ לא תספוג את הנזקים שמחוללים פגעי מזג האוויר לעץ, הדלתות מאובזרות בחיפוי חיצוני אשר עשוי מחומרים עמידים ומתאימים שהחברה פיתחה. בסדרות השונות של דלתות אנדרסן תוכלו למצוא דלתות עץ בעלות חיפוי חיצוני של אלומיניום, פייברקס (פיתוח מיוחד של סיבי עץ תרמופלסטיים העמידים במיוחד בפני רטיבות או שמש ישירה), פרמה שילד (חומר גלם דומה נוסף המהווה פיתוח של סיבי עץ תרמופלסטיים) או פיברגלס. לכל אחד מחומרי הגלם יתרונות משלו, ובמקרה של פייברקס ופרמה שילד מדובר בפיתוחים מיוחדים של חברת אנדרסן, בהם הושקעו משאבים רבים של מחקר ופיתוח. כל זאת על מנת להגיע לחומר הגלם האופטימאלי עבור חלקן החיצוני של דלתות העץ.
וכך, מתקבל בסיכומו של דבר השילוב האופטימלי – עץ נעים, חמים וטבעי בחלק הפנימי של הדלת – בפנים הבית, וחיפוי חיצוני עמיד בחלק החיצוני, המבטיח כי הדלת תחזיק מעמד בצורה מושלמת לאורך שנים רבות וארוכות קדימה.

היצרנית המובילה בתחומה - דלתות עץ של אנדרסן

דלתות העץ השונות המוצעות במסגרת הדגמים והסדרות השונות של דלתות וחלונות אנדרסן מתאפיינות כולן, ללא יוצא מן הכלל, ביתרונות המהותיים שמביאה חברה זו לכל מוצריה השונים, כולל דלתות מחומרים אחרים, חלונות ועוד.
חברת אנדרסן היא החברה הוותיקה, הגדולה והמצליחה ביותר בתחום החלונות והדלתות. החברה פועלת בתחום מאז שנת 1903, ונחשבת מזה עשרות שנים לכוח המוביל בתחום, לא רק בייצור ומכירה של דלתות כניסה לבית וחלונות לבית אלא גם כאמור במחקר ופיתוח של חומרי גלם חדשים לחלוטין, המתאפיינים בתכונות הרצויות ביותר עבור פריטים דוגמת דלתות חוץ או חלונות מעוצבים.
הגודל והוותק של חברת אנדרסן מעלים משמעותית את יכולות הייצור ואת הידע הקיים בתחום זה, בזכות האפשרות של החברה להשקיע בצורה נרחבת במחקר ובפיתוח של מוצרים חדשים, כמו גם בשיפור מוצרים קיימים. כך, העלויות הגבוהות של מחקר, פיתוח וייצור של מוצרים איכותיים חדשים ופורצי דרך בתחום זה מתחלקות על פני כמות גדולה של יחידות שנמכרות, וכך עובר חיסכון זה ישירות אל הלקוחות.

חלונות מעוצבים ודלתות כניסה של חברת אנדרסן מציעים את התמורה הטובה והאיכותית ביותר שקיימת כיום שוק ביחס למחירי המוצרים. רובם המוחלט של לקוחות אנדרסן מרוצים מרכישתם וממליצים בהערכה רבה על חברתנו. קהל לקוחותינו אינם נדרשים להחליף או לתקן את הדלתות מאחר והינם איכותיות ועמידות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן