דלת עץ- סדרה A

חברת אנדרסן מציעה במסגרת הקולקציה האדריכלית דלתות עץ מסדרה A, אשר כוללת דלתות עץ עם חיפוי חיצוני מהטובות והאיכותיות ביותר בעולם. הקולקציה האדריכלית כולה מורכבת מדגמי פרימיום, הן של חלונות מעוצבים והן של דלתות כניסה, וסדרה A ספציפית פונה לקהל המעוניין בדלתות האיכותיות והאסתטיות ביותר שניתן לקבל. סדרה זו מציעה הן מבחר רחב של זני עץ וצבעים שונים לבחירה עבור הדלת והן את היתרונות המהותיים ביותר של חברת אנדרסן, כולל החומרים המיוחדים אשר פותחו על ידי החברה במיוחד על מנת ליצור את הדלתות האולטימטיביות.

חיפוי חיצוני מהחומר הטוב ביותר בתחום – דלתות עץ דגם A של חברת אנדרסן

דלתות העץ שבסדרה A מתאפיינות כאמור בחיפוי חיצוני אשר אמור להגן עליהן לאורך עשרות שנים קדימה, כך שלא רק יהיו אסתטיות, מבודדות, בטיחותיות וכו', אלא גם ישמרו על תכונות אלו לאורך שנים ארוכות קדימה החל מרגע הרכישה.
על מנת להשיג מטרה זו קיים צורך בחיפוי חיצוני מחומר עמיד במיוחד, כזה המתנהג בצורות רצויות בתגובה לקור או חום, כמו גם בחשיפה ממושכת לשמש וכד'. באנדרסן השקיעו מיליונים רבים של דולרים לאורך השנים במחקר ופיתוח של חומרי גלם חדשים לחלוטין, וכך נולד (בין השאר) גם החומר שמשמש לחיפוי חיצוני בדלתות עץ מדגם A – הפייברקס. חומר זה הוא נגזרת של סיבי עץ תרמופלסטיים אשר עוברים תהליך של אקסטרוזיה, כאשר מה שמתקבל כתוצאה מתהליך זה הם פרופילים ברמת איכות שקשה למצוא באף חומר גלם אחר. הפייברקס הוא חומר עמיד וגמיש במידה מסוימת ורצויה, מדובר בחומר המבודד מבחינה תרמית ברמה גבוהה ביותר ומחזיק מעמד ללא כל בעיה גם בחשיפה ממושכת לרטיבות ישירה או ללחות באוויר, וגם לקרינה הישירה של השמש. כתוצאה מכך, דלתות החוץ נשמרות בצורה מצוינת לאורך שנים ארוכות, ואינם מחייבות תחזוקה שוטפת מכל סוג או שיפוץ והחלפה לאחר כמה שנים בלבד (כמו שקורה לא אחת עם דלתות עץ).
הבידוד התרמי שמציע הפייברקס והעץ העבה גם יחד מבטיחים יעילות אנרגטית ואפשרות לשמירה על הטמפרטורה בבית גם ללא חימום או מיזוג משמעותי לאורך היום כולו, ויתרון זה טומן בחובו חיסכון כספי בלתי מבוטל לאורך שנים ועשרות שנים קדימה.

דלתות המיוצרות במלואן על ידי חברת אנדרסן

יתרון נוסף של דלתות העץ שבסדרה A (המאפיין גם את שאר הסדרות של אנדרסן) הוא כי הגודל, הוותק ונתח השוק של אנדרסן מאפשר לחברה לייצר את דלתות  עץ האיכותיות והמשתלמות ביותר לרכישה בעולם. בניגוד לרובן המכריע של יצרניות הדלתות האחרות, במקרה של דלתות אנדרסן הדלת כולה, ללא יוצא מן הכלל, מיוצרת על ידי החברה. זה כולל גם את החלקים הקטנים ביותר דוגמת הידיות ומנגנוני הנעילה, הגומיות המשמשות לאטום את הדלת ועוד. עובדה זו מבטיחה כי החלקים השונים כולם יושבים יחד בצורה מושלמת, וכי אין צורך בהתאמות מיוחדות של חלק זה או אחר לחלקים אחרים המגיעים מחברות אחרות. כך מבטיחים רמת איכות אופטימאלית, ומספקים למשל את דלתות חוץ מעוצבות והחלונות המבודדים ביותר בעולם.
באנדרסן הבינו כבר מזמן כי עבודה עם מוצרי מדף של חברות אחרות (למשל – רכישת המנעולים של הדלתות מחברה המייצרת מנעולים, אטמים מחברה המייצרת אטמים וכו') טומנת בחובה פוטנציאל לחוסר התאמה בין החלקים, לרוב ברמה מעודנת ביותר ואפילו מיקרוסקופית אשר אינה מאפשרת גילוי מוקדם של הבעיה. כתוצאה מכך, הדלת אינה מתפקדת באופן אופטימאלי לאחר כמה שנים ונדרש להחליף חלקים שונים בה. לכן החליטו באנדרסן לייצר הכל בעצמם כך שכל החלקים "ירקדו טנגו" יחד וישתלבו במוצר בצורה הטובה ביותר, כך שתתקבל הדלת האולטימטיבית.

דלתות עץ מבית אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של דלתות עץ וחלונות לבית

לפרטים נוספים אודות מוצרים, מחירים ויתרונות של דלתות אנדרסן הכוללים דלתות בלגיות, דלתות אלומיניום, דלת יציאה למרפסת ועוד, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן