דלתות מעוצבות בבית נקופה

בית נקופה הוא מושב קטן הממוקם באזור הרי ירושלים בסמוך לאבו גוש. הרבה ירק ובתים צמודי קרקע נותנים תחושה של קרבה לטבע, חום וכפריות. המרפסת של משפחת אבו פונה לנוף עוצר נשימה של הרי ירושלים, והם רצו להינות מהנוף גם בתוך הבית. לכן הם בחרו להתקין דלת יציאה למרפסת מזכוכית עם חלון קשת ענק מעליו. מכיוון שהם ידעו מה קרני שמש ישירות עלולות לגרום לשטח הפנים של הזכוכית, הם החליטו שלא להתפשר ולהתקין חלונות ודלתות של אנדרסן, עם זכוכית כפולה שיש גז ארגון בניהם, וציפוי Low-E Smart Sun. הציפוי המיוחד של אנדרסן אינו מאפשר לקרני אולטרה סגול ואינפרה אדום לחדור את הזכוכית, אך מצד שני הוא שקוף לחלוטין ואינו מכהה את הזכוכית. התוצאה המתקבלת היא זכוכית שקופה שמכניסה אור טיבעי לבית, אך אינה מתחממת מקרני שמש ישירות ואינה מחממת את הבית. גם בחדר השינה של יש חלון ויטרינה עם יציאה למרפסת פרטית.

חלון קיפ למטבח

בחירה נכונה סוגי חלונות ומיקומם בצורה חכמה במטבח יכולים להשפיע על תפקוד המטבח, והיו טעויות מעולם. יש לשים לב שהחלונות אינם ממוקמים ליד הכיריים, כי ניקוי רשתות לחלונות על ידי מסיר שומנים זהו עסק ביש שכדאי שלא להכנס אליו. עדיף להתקין קולט אדים מעל לכיריים ואת החלונות המעוצבים למקם בצורה חכמה יותר. סוג החלון העדיף במטבח הוא חלון עם ציר שנפתח החוצה. חלון ציר של אנדרסן נפתח החוצה על ידי מנואלה ואינו מפריע לתנועה ולמכשירים שבמטבח.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

משפצים, בונים בית או עוברים דירה? אל תפספסו את ההזדמנות להכיר את חברת אנדרסן המומחים בייצור, עיצוב והתקנה של חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות הזזה, חלונות גליוטינה חלונות אלומיניום וחלונות יציאה למרפסת. אצלנו תמצאו גם דלתות כניסה מעוצבות, דלתות עץ, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום ועוד. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן