דלתות כניסה

דלתות הכניסה אל הבית או המשרד הן לרוב הדלתות הגדולות והמרשימות ביותר בבית. יותר מדלת היציאה אל המרפסת או הדלתות הפנימיות של חדרי הבית, במקרה של דלת חוץ נרצה דלת מרשימה ובעלת נוכחות, דלת אשר תיצור רושם ראשוני חיובי ומשמעותי מצד אחד, ותהיה חזקה ובטוחה מספיק מצד שני. במרבית המקרים מחפשים אנשים אחר דלתות כניסה מרשימות ומאסיביות יחסית, כאלו בעלות מאפיינים אסתטיים ושימושיים מסוימים. בקולקציות של אנדרסן תמצאו מגוון עשיר של דלתות כניסה לבית מרשימות במיוחד.

מבחר דלתות כניסה עמידות ובטיחותיות

בסדרות השונות של דלתות אנדרסן תמצאו מגוון רחב של דלתות כניסה אשר עשויות מחומרים מיוחדים, כאלו אשר מבטיחים כי דלת הכניסה תהיה עמידה ותחזיק מעמד לאורך עשרות שנים בלי להתקלקל ולהישחק, כך שלא תיאלצו להחליפה או לשפצה לאורך הרבה מאוד זמן (גם במקרים הנדירים יחסית בהם משהו בדלת הכניסה מתקלקל, הדלת מכוסה באופן מלא על ידי האחריות המוטסת וארוכת השנים של אנדרסן).
דלתות חוץ מעוצבות של אנדרסן עשויות מחומרים מיוחדים אשר מעניקים לדלת תכונות עמידות משמעותיות וחסרות תחרות. דלתות מסדרות שונות עשויות חומרים מעט שונים, אך במרבית המקרים מדובר בדלת מעץ מלא (עבה, חזק ועמיד מאוד בפני עצמו), אשר מחופה על ידי חיפוי חיצוני מחומר מיוחד כלשהו, דוגמת פרמה שילד, פייברקס, פיברגלס משוך או אלומיניום. השניים הראשונים הם חומרים אשר פותחו ומיוצרים על ידי חברת אנדרסן עצמה, במיוחד על מנת לתת מענה לצרכים הייחודיים של חיפוי חיצוני לדלתות וחלונות. בדומה לאלומיניום ולפיברגלס, גם פייברקס ופרמה שילד הם חומרים אשר עמידים ביותר בפני מפגעי מזג אוויר שונים דוגמת רטיבות ולחות, עמידים ביותר לאורך זמן ומשמרים את הדלת בצורה מושלמת לאורך שנים ארוכות.
כך, מתקבלות דלתות כניסה עמידות ובטיחותיות ביותר כמו דלת בלגית או דלת אלומיניום. גם מנגנון הנעילה, בדומה לכל חלק אחר בדלת, מיוצר ספציפית על ידי חברת אנדרסן, כך שבניגוד כמעט לכל דלת אחרת בשוק, דלתות כניסה מעץ של אנדרסן הן מוצר אחד אחיד ומושלם, כזה בו כל החלקים מתאימים אחד לשני והכל "רוקד טנגו" יחדיו על מנת לספק את הדלת המושלמת, ובכללה גם את מנגנון הנעילה המושלם. זה חלק מההסבר לכך שדלתות הכניסה של אנדרסן הן גם בטיחותיות ביותר, מבחינות שונות.

מגוון רחב של אפשרויות אסתטיות לבחירה בדלתות הכניסה של אנדרסן

בקולקציית דלתות הכניסה של אנדרסן תוכלו למצוא גם מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע למאפיינים האסתטיים של הדלת. זני עץ רבים ושונים לבחירה (כל זן מתאפיין בצבע, טקסטורה ומאפיינים אסתטיים מעט שונים), לדלתות זכוכית סוגי זכוכיות וצורות פתיחה שונות, חיפויים מסוגים שונים והכל ניתן לצביעה במגוון רחב של גוונים לבחירת הלקוח. בקיצור, גם הפן האסתטי מקבל מענה כולל ומגוון במסגרת מגוון דלתות הכניסה של אנדרסן, כך שכל המאפיינים הבסיסיים והחשובים ביותר של דלת כניסה מקבלים מענה ומוצעים לבחירת הלקוחות.
זה מאפשר להתאים את דלת הכניסה המושלמת עבור כל סוג בית או דירה, משרד או חלל עבודה מסוג אחר. בין היתרונות השונים של אנדרסן תמצאו לא רק מגוון עשיר, אלא גם שירות חסר תחרות ואת התמורה המרבית בעבור המחיר. בעוד דלתות החברה אינם הזולות ביותר בשוק, מחירן עדיין אטרקטיבי ביותר. בהתחשב ברמת האיכות חסרת התחרות, האחריות ארוכת השנים והמוניטין הבלעדי של אנדרסן מזה למעלה ממאה שנים בתחום, מתקבלת התמורה האולטימטיבית בעבור המחיר.

דלתות כניסה - אנדרסן חלונות ודלתות

דלתות כניסה לבית הן המראה הראשוני אליו אנו נחשפים, דלתות חוץ מרמזות על אופיו וסגנונו של הבית כולו ומכאן החשיבות הגדולה בבחירת דלת כניסה לבית. חברת אנדרסן גאה להציג בפניכם מגוון דלתות מהודרת ומסוגננת כמו דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, דלת בלגית, דלתות עץ מעוצבות, דלת יציאה למרפסת ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן