דלתות כניסה מעץ

דלת הכניסה לבית היא במובנים רבים הדלת המשמעותית ביותר שעלינו לבחור לביתנו – הן מבחינה בטיחותית (עליה להיות חזקה ועמידה בפני ניסיון פריצה פוטנציאלי) והן מבחינה אסתטית. דלת הכניסה משפיעה משמעותית על הרושם הראשוני המתקבל בקרב אנשים הבאים לבקר בבית, ומכתיבה לא מעט מהאווירה שאנחנו מרגישים בכל פעם שאנחנו חוזרים הביתה. אולי בגלל חשיבותה הרבה, בוחרים רבים בדלת כניסה העשויה מעץ – ללא ספק אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והמבוקשים ביותר בתחום עיצוב הבית. בדלתות אנדרסן תוכלו למצוא מגוון עצום של דלתות חוץ מעוצבות עשויות עץ מלא עם חיפויים שונים, ולמעשה את דלתות הכניסה הטובות והאיכותיות ביותר בתחום.

דלתות כניסה מעץ מלא: קבלת דלת הכניסה האולטימטיבית

בסדרות השונות של דלתות אנדרסן תוכלו למצוא מגוון עשיר ביותר של דלתות כניסה מעץ, או דלתות מעץ עם חיפוי חיצוני, כאשר הן העץ והן החומר ממנו עשוי החיפוי מתאפיינים שניהם בתכונות אשר הופכות את הדלת עצמה לאיכותית ביותר שניתן לבקש.
הדלתות יכולות להפתח פנימה או החוצה. בכל הנוגע לעץ עצמו – תוכלו לבחור מבין מגוון זני עץ שונים, כל אחד מתאפיין כמובן בתכונות שונות, החל ממראה וטקסטורה ועד לעמידות והשתלבות עם סביבות שונות. דלת כניסה מעץ מלא, חזק ועמיד היא דלת חזקה מאין כמוה, וכאשר מוסיפים לכך את תכונות החיפוי החיצוני מקבלים דלת עמידה ובטיחותית ביותר. החיפויים החיצוניים של דלתות הכניסה מעץ שמציעה אנדרסן עשויים מחומרים שונים, על פי הדגם בו מעוניינים. ניתן למצוא, למשל, מבחר דלתות כניסה מעץ עם חיפוי של חומרים כמו פייברקס או פרמה שילד – חומרים אשר פותחו במיוחד ובאופן ייעודי על ידי חברת אנדרסן, במטרה לספק חיפוי חיצוני איכותי ביותר לדלתות ולחלונות כאחד. מדובר בחומרים עמידים ביותר בפני פגעי מזג האוויר השונים, חזקים, יציבים לאורך זמן ובעלי יכולת בידוד תרמי גבוהה ביותר. כלומר – כל התכונות הרצויות והמבוקשות ביותר עבור אלמנט מרכזי המחבר את הבית אל הסביבה החיצונית, דוגמת דלת הכניסה רחבת הידיים.
בנוסף לפרמה שילד ופייברקס, ניתן למצוא דלתות כניסה מעץ עם חיפוי אלומיניום או פיברגלס משוך. בכל אחד מן המקרים מדובר בחומרי גלם עמידים ביותר לאורך זמן, גם ובמיוחד בפני לחות, רטיבות וקרינת שמש ישירה לאורך שנים.
השילוב של חיפויים חיצוניים אלו יחד עם העץ המלא הנתון לבחירתכם הופכים את מבחר דלתות הכניסה מעץ של אנדרסן למבחר האיכותי ביותר בעולם.

יתרונות נוספים של דלתות כניסה מעץ מבית אנדרסן

מלבד למבחר, לחומרי הגלם המיוחדים ולשאר היתרונות שהוזכרו לעיל, דלתות כניסה מעץ מבית אנדרסן מגיעות כמובן גם עם שאר היתרונות של החברה הגדולה והמצליחה ביותר בעולם בתחום הדלתות והחלונות, מזה למעלה ממאה שנים.
למשל, גם דלתות הדלת יציאה למרפסת ודלתות זכוכית, בדומה לשאר מוצריה, מגיעות עם אחריות מוטסת, מלאה וארוכת טווח. משמעות הדבר הוא כי גם בעוד שנים מהיום, במידה ומתגלה בעיה זו או אחרת בדלת אשר מכוסה על ידי האחריות, אנדרסן תדאג להטיס לארץ את החלקים המתאימים על מנת לתקן את הדלת במהרה, כך שלא תצטרכו להישאר עם דלת לא תקינה לאורך יותר מדי זמן.
בנוסף, כמו בשאר המוצרים של אנדרסן, גם בדלתות הכניסה מעץ שמציעה החברה יכולים הלקוחות ליהנות מהיתרון לגודל ממנו נהנית החברה עצמה – מפאת גודלה ונתח השוק בו היא מחזיקה, יכולה אנדרסן להפעיל קווי ייצור גדולים המייצרים את דלתות האיכות המוקפדות ביותר בעולם, ולחלק את עלויות הייצור על פני כמות גדולה של יחידות שנמכרות, כך שהמחיר הסופי לצרכן הוא אטרקטיבי ביותר ביחס לאיכות המוצר שהוא מקבל.

דלתות כניסה מעץ - אנדרסן חלונות ודלתות

מחפשים דלת כניסה מעץ שתהיה מרשימה במיוחד? דגמי דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא ובהתאמה אישית עכשיו באתר אנדרסן במגוון סדרות ובדגמים חדשים. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר Andersen Windows, צוות המומחים שלנו יעמוד לשירותכם עם מגוון עיצובים ובמחירים נוחים. אנו נשמח לייצר עבורכם דלת בהתאמה אישית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן