דלתות כניסה לבית

מבין כלל הדלתות וחלונות הבית המרכיבים את ביתנו, דלת כניסה לבית היא מבחינות רבות הפריט החשוב והמשמעותי ביותר – מבחינה אסתטית, מדובר באלמנט הגדול הראשון שאנחנו והאורחים שלנו פוגשים בבואנו להיכנס אל הבית, ולכן כדאי מאוד שיהיה יפה, מכיוון שהוא נותן את הרושם הראשוני של הבית. מבחינה פונקציונאלית, דלת הכניסה, אשר על פי רוב תהיה רחבה וגדולה יותר מדלתות חוץ אחרות, מהווה נקודה פוטנציאלית ממנה עלולים לפרוץ אל הבית, כמו גם מקור אפשרי לבריחה או כניסה של חום אל הבית או ממנו. לכן, מומלץ במיוחד להשקיע בבחירת דלת הכניסה לבית ולבחור דלת מעוצבת, איכותית ומתאימה ביותר. חלונות ודלתות אנדרסן מציעים מגוון רחב ומרשים ביותר של דלתות כניסה, כאשר במקרה זה היתרונות המובנים של כלל מוצרי החברה הופכים רלבנטיים וחשובים במיוחד, אולי יותר מאשר בשאר מוצרי החברה.

דלתות חוץ מעוצבות

דלת יציאה למרפסת

דלתות זכוכית

דלתות כניסה

דלתות אלומיניום

דלתות כניסה מעץ

דלתות כניסה לבית של אנדרסן במגוון אפשרויות

בקולקציית דלתות הכניסה לבית של חברת אנדרסן תמצאו מגוון רחב של אפשרויות ושל דלתות כניסה מעץ מרשימות ביותר בנוכחותן. כאמור, דלת הכניסה לבית היא במובנים רבים הדלת המרכזית והחשובה ביותר, ולכן עליה גם להיות דומיננטית ומרשימה. בעוד אנשים מסוימים מעדיפים דלת כניסה כבדה, מאסיבית ואפילו מעט מאיימת (אולי על מנת לגרום לפורצים פוטנציאליים להירתע מבעוד מועד), אחרים מעדיפים דלתות כניסה עבודת יד, אלגנטיות או מתוחכמות יותר. בכל מקרה, באנדרסן מודעים לטעמים והסגנונות השונים הקיימים בתחום זה ומציעים בהתאמה קולקציה מגוונת ועשירה הכוללת דלתות אשר יהיו חזקות ומאובטחות מצד אחד, אך גם אסתטיות ומיוחדות (דוגמת דלתות כניסה עבודת יד) מצד שני כמו: דלת יציאה למרפסת, דלתות זכוכית ודלתות אלומיניום.
בנוסף, בדלתות הכניסה של אנדרסן קיימות הרבה יותר אפשרויות להבעה עצמית מסוג זה או אחר של הלקוח – בניגוד לסדרות אחרות של דלתות "סטנדרטיות" יותר, במקרה של דלתות הכניסה מדובר במבחר פעולה רחב יותר והרבה יותר מקום לבחירה וביצוע שינויים והתאמות מצד הלקוח. זאת על מנת שכל לקוחה ולקוח יוכלו להתאים לביתם את דלת הכניסה המתאימה ביותר בעיניהם, ולא יהיו חייבים להסתפק רק ביתרונות הטכנית של דלתות הכניסה המעוצבות של אנדרסן – הטובות ביותר בעולם.

המקום בו היתרונות המובנים של דלתות אנדרסן הם חשובים במיוחד

לחברת אנדרסן יתרונות רבים ומשמעותיים ביותר בתחום הדלתות והחלונות כאחד, ונדמה כי אין קטגוריה בה יתרונות אלו הופכים רלבנטיים וחשובים יותר מאשר בזו של דלתות כניסה לבית.
בעוד אנדרסן פועלת כחברה הוותיקה והמצליחה ביותר בתחום מזה למעלה ממאה שנים, הן הוותק והן הגודל של החברה מאפשרים לה לייצר ולשווק את הדלתות האיכותיות והטובות ביותר בעולם, וזאת הן מבחינת מבחר אסתטי והן מבחינת שימושים פונקציונאליים. בנוגע למבחר האסתטי הנרחב פירטנו לעיל (וניתן להיווכח בעצמכם בקולקציה הנרחבת של קטגוריה זו).
ומה בנוגע ליתרונות הטכניים/פונקציונאליים של מוצרי החברה? ובכן, דלתות חוץ של אנדרסן יהיו העמידות והמאובטחות ביותר שניתן למצוא בענף זה. החברה מייצרת בעצמה את כלל החלקים השונים של הדלת, ובכלל זה גם את מנגנון הנעילה, את האטמים המבטיחים בידוד טוב ומניעת בריחה של אוויר חם או קר, את הקורות והחיזוקים המרכיבים את הדלת האמורה להיות הדלת הראשית של הבית וכו'. לכן מדובר בדלתות האיכותיות והעמידות ביותר בעולם – החלקים השונים מותאמים אחד אל השני בצורה מושלמת והתוצאה המתקבלת היא דלת איכותית ביותר, חסרת תחרות בתחום, וכזו המגיעה עם תעודת אחריות מוטסת מלאה וארוכת טווח, מבית החברה הגדולה והאמינה ביותר בענף הדלתות בעולם כולו.

לפרטים נוספים אודות דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם. כמו כן תוכלו להתרשם מאולם התצוגה שלנו הממוקם בכתובת: רחוב יד חרוצים 6, נתניה.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן