דלתות חוץ

בבית ממוצע ניתן למצוא מספר דלתות המחברות את פנים הבית אל הסביבה החיצונית, דוגמת דלת הכניסה או דלת היציאה אל הגינה/מרפסת. חשוב לבחור נכון בדלתות אלו מכיוון שיש להם משקל רב במראה ובייצור האווירה של הדירה. דלתות כניסה מהוות חלק מהרושם הראשוני של הבית. דלתות יציאה לכיוון גינה או מרפסת הן לרוב חלק אינטגרלי מהסלון, שזהו מקום שדיירי הבית שוהים בו זמן רב, ולרוב גם מארחים שם, על כן האסטטיות חשובה. לרמת האיכות של דלתות אלו חשיבות מרובה ממספר בחינות – הן מהוות נקודת תורפה מבחינת איטום תרמי (בריחה או כניסה של חום) ומבחינת איטום למים, דלתות החוץ הן נקודות פוטנציאליות לניסיונות פריצה אל הבית ועוד. לכן, חשוב ביותר לבחור בדלתות חוץ איכותיות מבחינות שונות, כאלו אשר באמת יתנו מענה לכל הצרכים והבעיות הפוטנציאליות הרלבנטיות. דלתות החוץ של אנדרסן מציעות מענה אופטימאלי ומספר יתרונות מהותיים –

דלתות חוץ סדרה 100

דלתות חוץ סדרה 200

דלתות חוץ סדרה 400

דלתות חוץ סדרה E

דלתות חוץ סדרה A

דלתות חוץ של אנדרסן עם חומרים מתקדמים לחיפוי חיצוני

דלתות החוץ של אנדרסן מתאפיינות כאמור בכמה יתרונות מהותיים אשר הופכים אותן לאפשרות המובילה בתחום, בארץ ובעולם כולו.
• יתרון מהותי ראשון של דלתות החוץ של אנדרסן הוא החומרים מהם הן עשויות – ניתן למצוא בסדרות שונות של החברה דלתות חוץ ודלתות כניסה מעוצבות העשויות מחומרים שונים, אך כל אחד מהם מתאים בצורה מושלמת לשמש כחומר הגלם של דלת חוץ. לדוגמה, חומר בשם "פייברקס" הוא חומר אשר פותח במיוחד במעבדות המחקר והפיתוח של אנדרסן, על מנת לשמש כחומר גלם עבור דלתות וחלונות כאחד. מדובר בחומר עמיד ביותר בפני מפגעים דוגמת מים ולחות, שמש ישירה לאורך זמן, טמפרטורות בטווח רחב וכו'. בחומר מציע איטום תרמי אופטימאלי ועמידות לאורך שנים ארוכות קדימה.
• דוגמה נוספת היא חומרים דוגמת פרמה שילד ואלומיניום, המשמשים גם כן בדלתות החוץ של החברה, הפעם למטרות חיפוי חיצוני. בדגמים רבים של דלתות אנדרסן ניתן למצוא דלת העשויה מעץ מלא, חזק ואסתטי ביותר, בחלקה הפנימי, וחיפוי חיצוני של אחד מהחומרים הנ"ל. כך, בפנים הבית אנו רואים דלת עץ מרהיבה המעניקה מראה חמים ונעים, ומחוץ הבית חיפוי חיצוני עמיד ביותר בפני מפגעי מזג האוויר וכו'.

דלתות כניסה של אנדרסן - דלתות באיכות חסרת תחרות

דלתות החוץ של אנדרסן הן מהדלתות האיכותיות ביותר שניתן למצוא בעולם כיום, בעיקר מפני שמדובר בחברת ענק וותיקה ומצליחה (הפועלת בתחום מזה למעלה ממאה שנים!), אשר משקיעה משאבים רבים בפיתוח מוצרי האיכות המובילים בתחום. כבר ציינו את החומרים המיוחדים המפותחים על ידי החברה במיוחד על מנת לשמש לבניית דלתות וחלונות אופטימאליים, ויתרון מהותי נוסף הרלבנטי במיוחד עבור דלתות חוץ ניתן למצוא באופן בו מרכיבים באנדרסן את המוצרים השונים – החברה מתכננת, מעצבת ומייצרת בעצמה כל חלק וחלק מתוך דלת החוץ שהיא מוכרת, מה שהופך דלת זו לאיכותית ביותר בשוק. חישבו, למשל, על מנגנון הנעילה של הדלת, החשוב במיוחד במקרה של דלתות חוץ – באנדרסן מייצרים את הכל, ובהתאמה מושלמת בין החלקים השונים – המנעול, הידית, הגומיות האוטמות את הדלת, הצירים וכל חלק אחר שרק ניתן לחשוב עליו. לכן, החברה אינה תלויה במוצרי פרזול, נעילה וכו' של חברות אחרות, ויכולה לתכנן את דלתות החוץ הבטוחות ביותר, כאלו אשר אינן ניתנות לפריצה בקלות. אותו ההיגיון מיושם גם בהקשר של רמת האיטום התרמי שמציעה הדלת, עמידותה לאורך שנים בפני מפגעי מזג האוויר השונים וכו'.

אנדרסן מציעה מגוון רחב של דלתות חוץ, המתחלקות על פי הסדרות והדגמים השונים של החברה, כך שלכל בית או דירה תוכלו למצוא את דלת החוץ המושלמת והמתאימה ביותר. לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן