דלתות חוץ מעוצבות

דלתות חוץ הן כלל הדלתות המקשרות את הבית עם הסביבה החיצונית, דוגמת דלת הכניסה לבית או דלת היציאה אל המרפסת או הגינה. בניגוד לדלתות הפנימיות, של חדרי הבית, דלתות כניסה מהוות נקודת חיבור בין הבית לסביבתו החיצונית, ולכן נרצה כי יתאפיינו במספר מאפיינים אשר אינם בהכרח רלבנטיים באותה מידה עבור דלתות פנימיות. דלתות כניסה צריכות להיות עמידות בפני חשיפה לפגעי מזג האוויר הן צריכות להות עמידות וחזקות ובטיחותיות. במסגרת הקולקציות השונות של אנדרסן תוכלו למצוא מגוון רחב של דלתות חוץ מעוצבות, המתאפיינות בכל המאפיינים הרצויים אך אינן מוותרות גם על הפן האסתטי.

דלתות חוץ מעוצבות מעץ מלא עם חיפוי אסתטי ואיכותי במיוחד

הקולקציות והסדרות השונות של דלתות אנדרסן מציעות כאמור מגוון רחב של דלתות חוץ מעוצבות, ואלו המופיעות בסדרות שונות עשויות לרוב מחומרים מעט שונים, לפחות בכל הנוגע לחיפוי החיצוני של הדלת. על פי רוב, מדובר בדלתות כניסה מעץ (כאשר בסדרות מסוימות קיים מבחר של עד עשרה זני עץ שונים לבחירה), ועץ מלא הוא כידוע אחד החומרים החזקים והעמידים ביותר עבור דלתות ורהיטים גם יחד. העץ המלא מציע את המאסיביות המרשימה של חומר גלם טבעי, המבטיחה כי לדלת זו יהיה קשה מאוד לפרוץ, מצד אחד, אך היא עדיין משרה אווירה חמה אסתטית טבעית ונעימה ביותר מצד שני.
דלתות חוץ מעוצבות מעץ מלא של אנדרסן מתאפיינות כאמור גם בחיפוי חיצוני, וזה עשוי מחומר מתקדם זה או אחר אשר פותח על ידי אנדרסן במיוחד עבור מטרה זו, בסדרות מסוימות תמצאו חיפוי חיצוני מחומרים דוגמת פייברקס או פרמה שילד, בסדרות אחרות מדובר בחיפוי חיצוני מאלומיניום או מפיברגלס משוך. בכל אחד מהמקרים הללו מדובר בחומרים אשר פותחו במיוחד על מנת להיות עמידים לאורך זמן בפני מפגעים פוטנציאליים דוגמת לחות, הצטברות של רטיבות, מליחות באוויר, קרינת שמש ישירה לאורך זמן רב וכד'. חומרים אלו עמידים מצד אחד, ושומרים על המראה האסתטי המקורי שלהם מצד שני. הם מסייעים להגן על העץ המלא (אשר בכל מקרה שורד לאורך עשרות שנים ללא כל בעיה) וכך הופכים את דלתות החוץ לעמידות לטווח הארוך – גם לעוד עשר או עשרים שנים מהיום, ויותר מכך.

יתרונות נוספים של דלתות חוץ מעוצבות מבית אנדרסן

מלבד לחומרי הגלם המתקדמים והאיכותיים ביותר שמרכיבים את דלתות יציאה למרפסת של אנדרסן, כמו גם העובדה כי מדובר בדלתות מעוצבות ואסתטיות המגיעות עם אפשרויות בחירה מגוונות בין זני עץ שונים, צבעים פנימיים וחיצוניים שונים וסוגי פתיחה שונים, כל דלת חוץ מעוצבת שכזו מתאפיינת גם ביתרונות נוספים וכלליים יותר של אנדרסן – יתרונות הייחודיים לחברה זו בלבד.
אנדרסן היא החברה הגדולה והמצליחה ביותר בתחומה המובילה את שוק הדלתות והחלונות כבר מאז תחילה של המאה הקודמת. הוותק, הגודל וההצלחה ארוכת השנים של החברה מאפשרים לה לספק ללקוחותיה מוצרים ושירות חסרי תחרות מבחינות שונות – האחריות המוטסת שמציעה החברה ללקוחותיה בישראל נמשכת לאורך עשר ועשרים שנים ומציעה שירות מלא בתוך כמה ימים בודדים בתנאים שאף חברה אחרת אינה יכולה להציע. מחירי המוצרים של אנדרסן משקפים את העובדה כי החברה מפעילה פסי ייצור נרחבים המייצרים את דלתות האיכות הטובות ביותר בעולם, ובמחירים אטרקטיביים ביותר (המתאפשרים בזכות גודלה של החברה וכמות לקוחותיה לאורך השנים).
כך, מאגר האפשרויות של דלתות החוץ המעוצבות של אנדרסן הוא המאגר העשיר והרלבנטי ביותר עבור כל מי שבונה או משפץ בית או דירה.

דלתות חוץ מעוצבות - אנדרסן חלונות ודלתות

דלתות כניסה מעוצבות לבית זו המומחיות של חברת אנדרסן, המציגה מגוון רחב של דלתות כניסה בסגנונות שונים: דלת יציאה למרפסת, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום ודלתות כניסה מעץ. דלתות אנדרסן מתאימות לכל כיס וקיימות במחירים שונים בעיצובים שונים ובהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן