דלת חוץ – סדרה A

בדומה לסדרות נוספות הנכללות בקולקציה האדריכלית של דלתות אנדרסן, גם סדרה A מציעה מגוון דלתות פרימיום באיכות גבוהה, וביניהן גם דלתות חוץ המשמשות במרבית הבתים כדלתות יציאה אל הגינה, החצר או המרפסת. לדגם A של אנדרסן מספר יתרונות מהותיים המאפיינים גם את סוגי הדלתות האחרים הנמכרות במסגרת סדרה זו. מבחינת דלתות חוץ, חלק מהמאפיינים של סדרה A הם בדיוק מה שנרצה עבור דלת כניסה לבית, המקשרת את פנים הבית אל הסביבה החיצונית.

דלת החוץ המבודדת ביותר בעולם – דלתות חוץ של חברת אנדרסן

אחת הפונקציות העיקריות והחשובות ביותר של דלתות חוץ ודלתות כניסה, כמו גם של חלונות או כל מקום אחר בו קיים פתח מהבית אל הסביבה החיצונית, היא בידוד תרמי. בידוד אפקטיבי של הבית מאפשר לחמם אותו בחורף ולמזג אותו בקיץ ביתר קלות, ובשימוש מופחת באנרגיה. למעשה, אנשים רבים משקיעים כיום סכומים גבוהים ברכישת חלונות מבודדים ודלתות איכותיות ומבודדות בדיוק מסיבה זו – על מנת להפחית משמעותית את עלויות החימום והמיזוג ולאפשר לבית לשמור על מידת החום הצבורה בו. בדגם A של אנדרסן ניתן למצוא את מה שנחשב לדלת החוץ (ולחלון) המבודדת ביותר בעולם. מדובר כמובן בדלת חוץ מזכוכית, אך זו לא דלת חוץ רגילה – במקרה של דלת החוץ המבודדת בעולם מדובר בדלת בעלת שכבה משולשת של זכוכית, כאשר בין כל שתי זכוכיות קיימים מרווחים הממולאים בגז ארגון, המשמש לצרכי בידוד. התוצאה המתקבלת היא כאמור בידוד אופטימאלי, כזה שלא ניתן למצוא באף דלת חוץ או חלון אחר בשוק כיום.

דלתות חוץ פרימיום מעץ עם ציפוי חיצוני של פייברקס

דלתות החוץ המעוצבות ושאר המוצרים שתוכלו למצוא בדגם A של אנדרסן הן דלתות חוץ עץ בחלקן הפנימי, עם חיפוי חיצוני של פייברקס – חומר עמיד במיוחד אשר פותח ספציפית על ידי חברת אנדרסן (קישור לדף הבית) במטרה לתת מענה לצרכים של חיפויים חיצוניים של דלתות וחלונות כאחד. זוהי הנקודה החשובה ביותר בנוגע לדלתות חוץ – הצורך להגן עליהן בחלקן החיצוני ולהבטיח כי יהיו עמידות, חזקות, מבודדות וגם אסתטיות. הפייברקס הוא כאמור חומר המתנהג בצורה דומה לעץ יחסית, בכל הנוגע להתרחבות וההתכווצות המתרחשת כתוצאה משינויים בטמפרטורות. שלא כמו עץ, הפייברקס הוא עמיד לחלוטין בפני רטיבות מצטברת ולחות יומיומית, כמו גם מפני פגיעה ישירה של קרינת השמש לאורך תקופות ארוכות. כך, ניתן להבטיח כי החלק החיצוני של דלת החוץ יישמר ויחזיק מעמד לאורך זמן רב, ולא יידרש לתיקון, שיפוץ או החלפה לעיתים תכופות.

דלתות חוץ בטיחותית ואיכותיות - Andersen

דלתות אנדרסן - מגוון רחב של צבעים וזני עץ צבעים לבחירה

מאפיין אטרקטיבי נוסף של סדרה A המאפשר ללקוחות בעלי צרכים רבים ומגוונים למצוא את דלתות החוץ המתאימות ביותר עבור ביתם הוא מגוון הצבעים הנרחב המוצע בדגם זה. בדלתות החוץ של סדרה A ניתן לבחור מבין 11 צבעים חיצוניים שונים ומגוון רחב עוד יותר של צבעים פנימיים. זאת מכיוון שהעץ המהווה את החלק הפנימי של דלתות הסדרה ניתן לצביעה על פי בקשה מיוחדת במצבעה של דלתות אנדרסן כאן בארץ.
גם מבחינת זני עץ שונים נוכל למצוא בסדרה A מבחר רחב ועשיר יחסית, הכולל שישה זני עץ מיוחדים, מלבד לאורן נקי ו"סטנדרטי". זני העץ השונים מאפשרים להתאים את סוג העץ הרצוי מבחינת הצבע, הטקסטורה והמראה הכללי, לאלמנטים אחרים הממוקמים בקרבת דלת החוץ, וכך להגיע לפתרון האסתטי הרצוי ביותר.
כמו שאר המוצרים של אנדרסן, גם בדלתות החוץ של דגם A נהנים הלקוחות מאחריות מוטסת וארוכת טווח, התקפה למשך פרק זמן של עשר שנים, ועשרים שנים עבור הזכוכיות עצמן.

לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן וחלונות אנדרסן, מחירים ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן