דלתות חוץ מחירים

דלתות חוץ נמצאות בכל בית, ולמעשה ניתן למצוא היום מספר דלתות חוץ – לא רק בכניסה הראשית אלא גם בחיבור בין חלקו הפנימי של הבית אל החצר או אל המרפסת למשל. באופן טבעי יש לדלתות אלה השפעה לא מבוטלת על העיצוב הכללי ועל האווירה כולה, על הרושם שנוצר עם הכניסה אל הבית וכמובן גם על הנוחות של כל בני הבית. אז איך באמת בוחרים דלתות חוץ ומה משפיע על המחיר שלהן?

דלתות חוץ – איכות מעל לכל

בהשוואה בין דלתות חוץ מחירים הם אמנם שיקול חשוב, אבל כדאי לזכור שהמחיר מושפע במידה ניכרת מנושאים אחרים, ובפרט מהאיכות ומחומרי הגלם. ראשית, דלת כניסה איכותית תסייע בכל הקשור לאיטום ולמניעת כניסה ויציאה של חום וקור, וכן למניעת חדירה של מים. בנוסף, ככל שדלת הכניסה עוצמתית יותר, כך היא מספקת שכבת הגנה משמעותית מפני פריצות. אם כן, לפני שאתם בוחנים את שורת המחיר ודאו שאתם בוחרים בדלתות כניסה איכותית באמת, המספקות מענה יעיל ונכון לצרכים המרכזיים שלכם.

דלתות מעוצבות מחומרי גלם משובחים

נושא נוסף המשפיע על איכות הדלתות, ובאופן טבעי גם על מחיריהן, הוא חומר הגלם מהן דלתות אלה מיוצרות. כך, חומר המוכר בשם פייברקס ופותח במעבדות המחקר של חברת אנדרסן, הוא חומר עוצמתי המאופיין בעמידות גבוהה מאוד, כך שהוא מספק הגנה חשובה מפני מים ולחות, וגם מפני חשיפה ממושכת לשמש. העמידות שלו תעניק לכם את הראש השקט שאתם מחפשים לאורך שנים, וכך תוכלו אף לחסוך עלויות רבות בהמשך, שכן דלת כניסה מעוצבת היציבה והחזקה תשרת אתכם נאמנה זמן רב מאוד.

דלתות חוץ מחירים - אנדרסן

אין ספק שיש משמעות רבה לעיצוב דלתות הכניסה שלכם וסביר להניח שאתם מחפשים פתרון שישלב בין איכות ועוצמה – לסטייל ויוקרה. חברת אנדרסן המתמחה בייצור והתקנה של חלונות לבית ודלתות חוץ היא חברה מקצועית, אמינה, מנוסה וטובה שתוכל להציע לכם מבחר עשיר של דגמים ועיצובים, ולהתאים אותם באופן מדויק לצרכים שלכם ולעיצוב החלל כולו. כך תוכלו להעניק תשומת לב רבה לכל פרט קטן, מעיצוב הידית ועד לצבע הדלת, וליהנות מהתוצאה גם בעוד שנים ארוכות וטובות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן