דלת חוץ – סדרה E

במידה וחיפשתם לאחרונה אחר דלתות חוץ לבית שאתם מתגוררים בו או לבית הנמצא בשלבי תכנון ובנייה, וודאי נוכחתם לדעת כי כמות האפשרויות והאלטרנטיבות בתחום זה אינו רחב במיוחד. מרבית החברות מציעות דלתות חוץ סטנדרטיות ודומות פחות או יותר, במגוון מצומצם של צורות פתיחה וצבעים ומחומרים זהים פחות או יותר. חברת אנדרסן, המובילה את תחום הדלתות והחלונות בעולם מזה יותר ממאה שנים, פיתחה סדרות וקולקציות מיוחדות של חלונות, דלתות ובפרט דלתות חוץ, הבאות לתת מענה למגוון רחב ומגוון ביותר של לקוחות בעלי צרכים וטעמים שונים. בסדרה E של החברה ניתן למצוא דלתות חוץ פרמיום, מעץ מלא וחיפוי חיצוני מאלומיניום.

דלתות חוץ פרמיום במסגרת הקולקציה האדריכלית של אנדרסן – סדרה E

דגם E של דלתות אנדרסן מהווה חלק מהקולקציה האדריכלית של החברה – קולקציה של מוצרי פרימיום איכותיים במיוחד, המגיעים עם אחריות ארוכת טווח של החברה בת עשר שנים על המוצר כולו, ועשרים שנים על הזכוכיות. סדרה E מכילה כאמור מוצרים מעץ מלא עם חיפוי חיצוני מאלומיניום. העץ המלא הוא אחד מחומרי הגלם האיכותיים, העמידים והאסתטיים ביותר עבור החלקים הפנימיים של מוצר – דלתות חוץ, חלונות לבית וכד' – אלו הפונים לפנים הבית ומהווים חלק מחלל המגורים הפנימי. האלומיניום משמש בסדרה זו לחיפוי החיצוני של הדלתות והחלונות, ומדובר כידוע בחומר גלם בעל עמידות גבוהה ביותר לפגעי מזג האוויר השונים (אלומיניום אינו מחליד או נשחק כתוצאה מחשיפה לשמש ישירה לאורך זמן), חוזק מבני גבוה ביותר ומספר תכונות נוספות הרצויות ביותר עבור חומר גלם המשמש לחיפויים חיצוניים.
דלתות חוץ מסדרה E מגיעות בשלושה סוגי פתיחה עיקריים, בניגוד לסדרות אחרות ולחברות רבות אחרות המציעות לרוב דלתות חוץ כדלת הזזה בלבד. בסדרה E ניתן למצוא דלת חוץ הזזה כמו דלת יציאה למרפסת, כמו גם דלתות חוץ כנף ציר פנימה וכנף ציר החוצה (פתיחה פנימה או החוצה מהמבנה).

דלתות אנדרסן - מבחר חסר תקדים של צבעים וזני עץ

שני קריטריונים נוספים בהם מציעים בסדרה E של אנדרסן מגוון עשיר ביותר וחסר תקדים של אפשרויות בכל הנוגע לדלתות חוץ, הם צבע הדלת (הן צבע פנימי והן צבע חיצוני) וזני עץ.
נתחיל דווקא עם זני העץ – דלתות החוץ של סדרה זו מוצעות בבחירה מבין עשרה זני עץ מלא שונים, מה שמאפשר לכל לקוח לבחור בדיוק את סוג העץ המתאים ביותר עבורו ועבור ביתו, הן מבחינות המראה והן מבחינת הטקסטורה, הצבע הטבעי וכו'. מבחר כזה של זני עץ קשה למצוא בתחום הדלתות והחלונות ובטח שתחת הקטגוריה של דלתות חוץ, כך שמדובר במבחר שבאמת קשה למצוא במקומות אחרים.
גם בכל הנוגע לצבעים הזמינים עבור דלתות החוץ – בסדרה E תוכלו למצוא מעל לחמישים צבעים שונים סטנדרטיים לבחירה עבור דלת החוץ, אך זה לא הכל – במידה ואתם נתקלים בצבע ספציפי ביותר בו אתם מעוניינים אך אינו מופיע במדויק בקטלוג, ניתן לסרוק את הצבע בו מעוניינים ולהזמין דלת
חוץ בצבע ספציפי זה. בניגוד למרבית הסדרות האחרות של אנדרסן, בדלתות דגם E ניתן להזמין גם איזה צבע שרוצים עבור החיפוי החיצוני של הדלת העשוי אלומיניום. וכמובן שאחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הזמנת דלתות חוץ מסדרה E של אנדרסן היא ה"גב" שאתם מקבלים בור המוצר שאתם רוכשים – החברה הגדולה והמצליחה ביותר בתחום מציעה אחריות מוטסת ארוכת טווח עבור דלתות החוץ שלה, כך שגם אם מתגלה בעיה זו או אחרת בדלת אתם אינכם צריכים להוציא כסף על מנת לתקנה, ואפילו לא לחכות יותר מדי זמן. אנדרסן כבר ידאגו לכם.

דלתות חוץ מבית אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של דלתות חוץ וחלונות לבית

לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן וחלוות אנדרסן, מחירים ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן