דלתות זכוכית

השימוש בדלתות זכוכית מסוגים שונים הפך נפוץ ביותר בישראל בעידן הנוכחי, בין השאר בגלל מזג האוויר הישראלי המתאפיין בימים שטופי שמש לאורך השנה כולה. דלתות זכוכית נפוצות במיוחד כדלתות יציאה למרפסת או לגינה, אך לפעמים משלבים גם זכוכית בתוך דלתות כניסה. חברת אנדרסן מציעה בנוסף לסדרות הדלתות הסטנדרטיות, דלת אקורדיון הנתפתחת במנגנון מיוחד אשר מאפשר את המפתח הנקי הרחב ביותר בענף, ובלי להתפשר על איטום ובידוד. לדלתות זכוכית כמה יתרונות מהותיים אשר גורמים להן להיות פופולאריות כל כך בבתים חדשים, ולדלתות הזכוכית של חברת אנדרסן כמה מהיתרונות המובנים המשמעותיים ביותר בתחום זה.

כניסה של אור טבעי לבית וחיבור בין הבית לסביבה – דלתות זכוכית

דלת מזכוכית מתאפיינת בכמה יתרונות מהותיים, ובראש ובראשונה העובדה כי דלת מסוג זה מאפשרת לכניסה של אור טבעי (אור השמש) אל פנים הבית, ובעצם מאפשרת לחבר את הבית לסביבתו בצורה מוחשית של ממש. במיוחד כאשר הגינה מטופחת, או כאשר נשקף נוף יפה מהמרפסת, מאוד נעים להתקין דלת זכוכית בחלון ויטרינה לסלון. כאמור, בישראל ניתן ליהנות לאורך מרבית השנה מימים שטופי שמש וחמימים, ואת כל אנרגיית השמש הזו והאור המגיע איתה מעוניינים אנשים רבים להכניס גם לפנים ביתם, ומסיבות מובנות. בנוסף, דלת הזכוכית מאפשרת חיבור בין פנים הבית לבין הגינה או החצר. במידה והילדים משחקים בגינה, למשל, ניתן לשים עליהם עין גם מבעד לדלת הזכוכית המשמשת ליציאה לחצר. כך, גם הנוף הירוק של הגינה גם נשקף אל פנים הבית בכל רגע נתון.
בסיכומו של דבר, מדובר בדלת המהווה פריט אסתטי בפני עצמו בבית, עוד לפני שלוקחים בחשבון את האור הטבעי והנוף שדלת מסוג זה מכניסה לביתנו.

איכות ועמידות לאורך זמן - דלתות זכוכית של אנדרסן

בעוד לדלתות זכוכית מספר יתרונות אסתטיים ופונקציונאליים גם יחד, לא כל דלת זכוכית שתמצאו בשוק כיום היא בהכרח איכותית ועמידה מספיק עבור הבית שלכם. במידה ודלתות הכניסה לבית אינם איכותיות מספיק הן עלולות להוות נקודת תורפה בבית, למשל מבחינה בטיחותית (פריצה אל הבית) או מבחינת הבידוד התרמי של הבית. כמו כן, איטום לא תקין של הדלת עלול לגרום לכניסה של רוח, או גשם. לכן חשוב כל כך לבחור בדלתות זכוכית איכותיות ועמידות באמת. וכאן נכנסות דלתות אנדרסן לתמונה .
חברת אנדרסן המובילה את שוק הדלתות והחלונות בעולם מזה מעל למאה שנים אנדרסן מציעים מבחר מגוון של דלתות זכוכית, ולקוחות החברה נהנים גם במקרה זה מהיתרונות המובנים והחשובים ביותר של מוצרי החברה.
דלתות הזכוכית של אנדרסן, בדומה לדלתות מסוגים אחרים שמציעה החברה, הן דלתות אטומות, עמידות, חזקות ואיכותיות ביותר. דלתות הזכוכית שמוכרת החברה נבדלות ביניהן על פי הדגמים והסדרות במסגרתן הן נמכרות (ניתן למצוא סוגים שונים של דלתות זכוכית בסדרות השונות של אנדרסן).
באופן כללי ועבור כלל דלתות הזכוכית של החברה ניתן לומר כי מדובר בדלתות בהן הזכוכיות מורכבות על גבי קונסטרוקציה של פרופילים העשויים מחומרים ייחודיים ומיוחדים במינם, כאלו אשר פותחו על ידי חברת אנדרסן עצמה, במיוחד על מנת לתת מענה לדרישות המרכזיות והחשובות ביותר מחומרים המשמשים לייצור דלתות – עמידות טובה בפני שחיקה ופגעי מזג אוויר שונים, אטימות מלאה המאפשרת בידוד תרמי אפקטיבי ביותר,גמישות המאפשרת שילוב חלק עם אלמנטים שונים סביב הדלת דוגמת חיפויים למיניהם, מסגרות עץ, פאנלים מסוגים שונים ועוד.

דלתות זכוכית של חברת אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות

חברת אנדרסן מייצרים ומתקינים חלונות לבית ודלתות חוץ, אנדרסן מייצרים בעצמם את כל הרכיבים של דלתות הזכוכית, עד לרמת האטמים והגומיות המבטיחים כי דלתות הכניסה לבית אכן יהיו אטומות ומבודדות מבחינה אקוסטית ומבחינה טרמית. דבר המבטיח כי הרכיבים כולם יושבים יחדיו בצורה המושלמת והטובה ביותר, והתוצאה המתקבלת היא דלתות זכוכית איכותיות, עמידות, מגוונות והן הטובות ביותר בעולם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן