דלת בלגית – סדרה E

דלתות בלגיות מסדרה E של חברת אנדרסן מכילות מגוון רחב של מוצרים ביניהם מגוון דלתות כניסה מעוצבות וחלונות לבית. המאפיין את כלל המוצרים הנכללים בסדרה זו הוא חיפוי האלומיניום החיצוני של דלתות בכניסה והחלונות, חיפוי אשר לא רק מתאפיין ביתרונות של האלומיניום כחומר גלם אלא גם פותח אפשרויות רבות ומגוונות, למשל בכל הנוגע למגוון הצבעים הזמינים לבחירה עבור החיפוי החיצוני. בין הדלתות השונות הנכללות בסדרה זו ניתן למצוא גם דלת בלגית– אחד מסוגי הדלתות המבוקשים ביותר בארץ בשנים האחרונות.

על יתרונות הדלת הבלגית והאלומיניום כחומר גלם לחיפוי חיצוני

דלת בלגית דגם E מתאפיינת מצד אחד במאפיינים הבסיסיים הפופולאריים כל כך של הדלת הבלגית, אלו אשר הקנו לה מקום רחב בליבם של אינספור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ומצד שני ביתרונות המובהקים של האלומיניום כחומר גלם המשמש, בין השאר, גם לחיפויים לחיצוניים של דלתות וחלונות.
דלת בלגית היא למעשה דלת זכוכית עם פרופיל בלגי – זהו פרופיל דק ועדין יחסית, אשר מעבר למראה האלגנטי ולאפשרות לכניסה מיטבית של אור טבעי מבעד לדלת גם מאפשר לחלק את הדלת בצורות שונות, וליצור מעין חלונות בגדלים שונים ובצורות שונות בשטח הדלת. כאמור, דלתות בלגיות הפכו מבוקשות ופופולאריות ביותר בישראל בשנים האחרונות, בראש ובראשונה בגלל יתרונותיהן האסתטיים. הפרופיל הבלגי משתלב בצורה מצוינת עם סגנונות עיצוב שונים, ביניהם עיצוב מודרני מצד אחד ועיצוב כפרי מצד שני, ומאפשר להציב דלת זכוכית חזקה, יציבה ואסתטית בו בזמן בכל מקום בבית או במשרד.
ומה באשר לדלתות אלומיניום? חלונות אלומיניום הפכו לנפוצים ביותר גם כן בארץ כבר לפני כמה עשורים, וכיום הם משמשים גם כן לחיפויים חיצוניים של דלתות כניסה לבית וחלונות כאחד, כמו גם לבנייה של קונסטרוקציות חוץ שונות דוגמת פרגולות וכד'. השימוש באלומיניום נעשה מכיוון שמדובר במתכת קלת משקל יחסית, בעל חוזק מבני גבוה ועמידות טובה בפני לחות, רטיבות ומפגעי מזג אוויר נוספים ושונים. כאשר מדובר בחיפויים חיצוניים, בפרופילים ובאלמנטים שונים אשר צריכים לעמוד חשופים בחוץ ולהגן על הדלת/חלון מפני השמה, הגשם, הלחות וכו' – תכונה זו הופכת את האלומיניום לחומר גלם מתבקש לשימוש. אך חשוב לזכור שגם אלומיניום עלול להעלות קורוזיה. בנוסף, אלומיניום אינו מכיל תכונות של עץ, ולכן כאשר העץ נע, מתרחב ומתכווץ בשינויי מזג האוויר, האלומיניום אינו עושה זאת. עם השנים האלומיניום מתחיל להפרד מהעץ, ולכן חלונות עץ בחיפוי אלומיניום אינם מחזיקים מעמד כמו חלונות עץ בחיפוי פרמה שילד או פייברקס. הסיבה העיקרית לשיוש בחלונות אלומיניום בחברת אנדרסן, למרות החסרונות בהשוואה לחומרים אחרים, היא היכולת לתת מענה רחב יותר מבחינת צבעים חיוצניים לבית וצורות מיוחדות ולא סטנדרטיות.

דלת בלגית עם חיפוי אלומיניום מבית אנדרסן

בעוד פירטנו בדבר היתרונות השונים של הדלת הבלגית מצד אחד, ושל האלומיניום כחומר גלם עבור חיפויים חיצוניים מצד שני, חשוב לציין גם כי כאשר מדובר בדלתות בלגיות עם חיפוי אלומיניום מבית אנדרסן, גם היתרונות של החברה עצמה מצטרפים לרשימה:
• חברת אנדרסן היא החברה הוותיקה ביותר בעולם בתחום דלתות כניסה וחלונות, ופועלת מאז תחיל המאה העשרים
• אנדרסן היא החברה המובילה ביותר מבחינת איכות המוצרים והתמורה המתקבלת בעבור המחיר
• זאת מכיוון שכלל המוצרים של אנדרסן מתאפיינים ברמת הגימור הטובה ביותר בשוק ובעיצוב העכשווי והמתעדכן
• כל החלקי הפרזול והחלקים השונים מהם מיוצרים הדלתות החלונות של אנדרסן, מיוצרים ע"י החברה בעצמה. זאת במטרה שיתאימו אחד לשני בצורה מושלמת ועוד.

דלתות בלגיות של חברת Andersen המומחים בייצור חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות

לסיכום, הוותק והיקף הפעילות של חברת אנדרסן מאפשרים לה לייצר את הדלתות הבלגיות האיכותיות ביותר הקיימות בשוק ולמכרן במחירים אטרקטיביים. כך שכאשר ואתם רכשים חלונות ודלתות אנדרסן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את האיכות הטובה ביותר הכוללת אחריות מקיפה וארוכת טווח לחלונות ולדלתות כניסה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם דלתות וחלונות אנדרסן בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן