דלת בלגית – סדרה A

סדרה A של אנדרסן מציעה מגוון רחב של חלונות מעוצבים ודלתות עץ עם חיפוי חיצוני של חומר ייעודי בשם "פייברקס". בדגם זה ניתן למצוא דלתות מסוגים שונים, כאשר אחד מסוגי הדגמים ה"חמים" ביותר בתחום בשנים האחרונות היא הדלת הבלגית. אותו פרופיל בלגי דק, עדין ואלגנטי כבש בסערה את עולם האדריכלות ועיצוב הפנים הישראלי, לאחר שנים ארוכות בהן כיכב במדינות אחרות כאחת האופציות המועדפות על מיליונים רבים של לקוחות. דלת בלגית דגם A משלבת את המאפיינים האטרקטיביים של הפרופיל הבלגי יחד עם היתרונות של דלתות הפרימיום של אנדרסן. הסדרה מהווה חלק מהקולקציה האדריכלית של החברה, הכוללת דלתות פרימיום מקטגוריות שונות.

דלת בלגית של חברת אנדרסן

בעוד סדרה A היא כאמור סדרה של דלתות כניסה פרימיום ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מדובר ביעד המתבקש ביותר עבור כל מי שמחפש אחר דלת בלגית ברמת איכות חסרת פשרות. עבור מי שאינו מכיר את המושג, "דלת בלגית" היא דלת זכוכית בה הזכוכית היא החלק העיקרי של הדלת, ואותה מקיף הפרופיל. פרופיל בלגי הוא פרופיל יחסית דק ועדין למראה, אך גם חזק ביותר כאשר הוא עשוי מחומר הגלם הנכון. מאחר ובסדרה A חומר הגלם בו נעשה שימוש הוא כאמור "פייברקס", ניתן להסיק כי זוהי אחת הדלתות החזקות והעמידות ביותר בעולם. פייברקס הוא חומר מיוחד אשר פותח כולו על ידי מעבדות חברת אנדרסן כחומר גלם הבא לתת מענה לצרכים הייחודיים של פרופילים לדלתות כניסה מעוצבות ולחלונות לבית. מדובר בחומר עמיד ביותר (גם בפני לחות, רטיבות מצטברת, שמש ישירה לאורך זמן וכד'), מבודד תרמי בצורה טובה וחזק ביותר.
הפרופיל הדק המשמש בדלתות בלגיות מאפשר לכניסה נרחבת של אור מבעד לדלת, כמו גם לחלק את שטח הדלת בצורות שונות (ניתן,למשל, להעביר את הפרופיל הדק גם באמצע הדלת וליצור דלת המחולקת בצורה זו או אחרת, על פי שיקולים אסתטיים). כאשר מצרפים את היתרונות האסתטיים של הפרופיל הבלגי אשר הפכו את הדלת הבלגית לפופולארית כל כך בישראל לאחרונה, יחד עם היתרונות של הפייברקס כחומר גלם אולטימטיבי עבור פרופילים וחיפויים חיצוניים, מקבלים דלת בלגית ברמה הגבוהה ביותר, כזו אשר תשמש אותנו למשך עשרות שנים קדימה.

דלת הזכוכית המבודדת ביותר בעולם – דלתות אנדרסן

פיצ'ר נוסף וייחודי במינו של סדרה A של אנדרסן הוא האפשרות לבחור בחלון, דלת או במקרה שלנו – דלת בלגית, המבודדת ביותר בעולם. מאחר ומדובר בדלת זכוכית למעשה, בדגם A של אנדרסן מציעים לבחירה גם את המוצר המבודד ביותר בעולם – מדובר בדלת זכוכית אשר מורכבת משלוש שכבות שונות של זכוכית, כאשר המרווחים שבין השכבות השונות ממולאים בגז ארגון – גז ייעודי המשמש לצרכי בידוד. כך מתקבלת דלת מבודדת, כזו אשר מסייעת לשמור על הבידוד התרמי של הבית כולו, על החום בחורף ועל הקור בקיץ. כך, מרוויחים לא רק דלת אלגנטית, מסוגננת ואסתטית ביותר, אלא גם כזו אשר עמידה בפני מפגעים שונים לאורך זמן (בזכות חיפוי הפייברקס החיצוני) ומבודדת בצורה מושלמת (חשוב לציין כי הזכוכית המשולשת מהווה אופציה בלבד, וניתן למצוא בסדרה A גם דלת בלגית "רגילה", ללא שלוש שכבות ממולאות גז ארגון).

כל מה שרציתם לגעת על דלתות בלגיות איכותיות ומעוצבות של חברת אנדרסן

בדלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן תמצאו שפע של דלתות הזזה, דלתות כניסה מעוצבות , דלתות חוץ, דלתות יציאה למרפסת ועוד. כמו כן אנו מייצרים ומשווקים חלונות מעוצבים הכוללים חלונות בלגיים, חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות קיפ, חלונות גיליוטינה וחלונות מבודדים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם דלתות וחלונות אנדרסן בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן