דלתות אלומיניום

מרבית האנשים הנמצאים בתהליכי בנייה או שיפוץ של בית או דירה מכירים כיום בחשיבות העצומה של בחירה נכונה ומושכלת של דלתות כניסה לבית, בין היתר מכיוון שמדובר בנקודות המרכזיות מהן ניתן להיכנס ולצאת מהבית, ולכן בנקודות בעלות חשיבות רבה מבחינות שונות דוגמת ביטחון, בידוד הבית ועוד. הן דלתות כניסה והן דלת היציאה למרפסת או לגינה, כמו גם הדלתות הפנימיות של חדרי הבית – בכולן שווה להשקיע ולרכוש את הדלתות האיכותיות והמתאימות ביותר. אחד מסוגי הדלתות הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הן דלתות אלומיניום. לדלתות אלו יש יתרונות רבים, אך מבחינת בידוד תרמי הן נמצאות בחסרון משמעותי.

דלתות עץ מלא עם חיפוי אלומיניום – ליהנות מהיתרונות של חומרי הגלם השונים

דלתות אנדרסן מציעות מגוון רחב של דלתות כניסה מעץ עם חיפוי אלומיניום – הכוונה היא לדלתות העשויות מעץ מלא (או מסוגי עץ אחרים – לרוב ניתן לבחור על פי העדפת הלקוח מבין זני עץ רבים ושונים) ובעלות חיפוי חיצוני מאלומיניום, כאשר סוג החיפוי וצורתו הספציפית עשויים להשתנות מדלת לדלת.
השילוב בין עץ לבין אלומיניום הוא שילוב יחסית טוב ונפוץ ביותר כיום, בין היתר מפני שכאשר עושים זאת כמו שצריך (כלומר – כאשר מדובר באמת במוצר ברמת איכות גבוהה), מתקבלת דלת איכותית ביותר, הן מבחינה אסתטית והן מבחינות שימושיות שונות. השילוב הזה מאפשר ליהנות מהתכונות והיתרונות השונים של כל אחד מחומרי הגלם – העץ מעניק מראה נעים, חמים וביתי (כולנו אוהבים פרטי ריהוט מעץ בבית) ואילו האלומיניום מגן על הדלת מפני נזקי מזג האוויר, והופך את דלת הכניסה לאיכותית ועמידה למשך שנים רבות קדימה. בנוסף ,רבים אוהבים גם את השילוב האסתטי בין האלומיניום לעץ, בין השאר מכיוון שכיום פרופילים וכד' מאלומיניום נחשבים בעיצוב המודרני לצורת עיצוב אסתטית ואלגנטית גם יחד. אלומיניום הוא כידוע חומר אשר אינו מחליד וכמעט ואינו נשחק כתוצאה מחשיפה לשמש יוקדת לאורך שנים, גשם ורטיבות מצטברת. לעומת זאת המליחות שבאוויר, במיוחד במישור החוף הישראלי, עשויה לגרום לו להעלות קורוזיה, ולכן הוא אינו מהווה חומר גלם אידיאלי עבור חיפויים חיצוניים ופרופילים המשמשים בדלתות וחלונות. חברת אנדרסן מספקת בין השאר גם חלונות ודלתות עם חיפוי אלומיניום, מכיוון שיש ביקוש רב לכך, אך זאת בעיקר משום שאנשים אינם מודעים ליתרונות של חיפויים נוספים שיש בסדרות האחרות, שהתועלת שלהן גבוה יותר, והם נותנים תוצאה איכותית יותר, ועמידה יותר מחלונות אלומיניום.

דלתות האלומיניום הטובות בעולם - דלתות אלומיניום מבית אנדרסן

אם בכל זאת אתם מעוניינים בחלונות עץ עם חיפוי אלומיניום, לחברת אנדרסן יש מוצרים איכותיים מאוד בשבילכם. בחלק מהקולקציות והסדרות של דלתות אנדרסן ניתן למצוא גם דלתות אלומיניום, דוגמת סדרה E שבקולקציה האדריכלית של דלתות הפרימיום של החברה.
מלבד ליתרונות המשמעותיים של דלתות הכוללות שילוב בין עץ מלא לבין אלומיניום, במקרה של דלתות האלומיניום מבית אנדרסן מדובר גם במוצר המתאפיין היתרונות חסרי התחרות של החברה עצמה. כמו שאר המוצרים והדגמים של אנדרסן, גם דלתות האלומיניום של החברה מתאפיינים ברמת איכות חסרת פשרות, במגוון רחב לבחירה ובאחריות מוטסת וארוכת טווח של החברה הוותיקה, הגדולה והמצליחה ביותר בעולם בתחום זה.
חברת אנדרסן, הפועלת בתחום מאז שנת 1903, משתמשת בעשורים האחרונים בגודלה, בנתח השוק שהיא מחזיקה ובמשאבים העומדים לרשותה על מנת לפתח בעצמה הן את חומרי הגלם, הן את כלל הרכיבים והן את שיטות העבודה המבטיחות את קבלת המוצר הטוב והאיכותי ביותר בתחום. גם במקרה של דלתות האלומיניום שמציעה החברה תוכלו למצוא את כל המאפיינים והיתרונות הללו, החל מהתאמה מושלמת בין כלל חלקי הדלת (המבטיחה, למשל, איטום ובידוד תרמי טוב ביותר, עמידות של כלל הרכיבים והמנגנונים של הדלת לאורך שנים רבות קדימה ועוד) ועד לרמת בטיחות מרבית המאפשרת לנו לישון בשקט בלילה ולדעת כי לא קל בכלל לנסות ולפרוץ את הדלת לביתנו.
התוצאה המתקבלת היא, כאמור, דלתות האלומיניום העמידות והאיכותיות ביותר בעולם כולו.

דלתות אלומיניום - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות דלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן, דלתות זכוכית, דלת בלגית ודלתות חוץ מעוצבות, מחירי המוצרים, איכויות ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן