חלונות מבודדים של Andersen Windows

החלון הוא לא רק אלמנט עיצובי של הבית, אלא יש לו גם פונקציה חשובה בתיפקוד שלו. בין אם מדובר בחום של הקיץ, או בקור של החורף, או אפילו סתם יום נעים, חשוב מאוד להבין את היתרונות של בידוד איכותי בחלונות הבית. מטרת החלון הוא לפתוח פתח בקיר, ולהכניס דרכו את הדברים הרצויים, כגון אור שמש, בריזה, נוף, או כדי לטשטש את הגבול בין פנים הבית לחוץ הבית. לעומת זאת לחלון יש תפקיד משמעותי ביצירת גבולות ברורים לבית כאשר מדובר בדברים שאיננו רוצים להכניס פנימה, כגון טמפרטורת לא רצויות (חום או קור), רוח כאשר החלון סגור, גשם, קרינת שמש מזיקה ועוד.
חלון פתוח בעצם מייצר גשר בין חוץ הבית לפנים ומאפשר הולכה של טמפרטורה ורעש מצד אחד לשני. ביום נעים כאשר השמש אינה מעיקה ואין קור ששורר בחוץ, אפילו נעים לפתוח את החלון ולאוורר את הבית. אך ישנם ימים רבים בשנה שעדיף להשאיר את החלון סגור, ובימים אלו הבידוד של החלון חשוב ביותר. הן להרגשת הנוחות של הבית והן לחשבון החשמל.

חלונות אלומיניום

החלונות הנמצאים בשימוש הנפוץ ביותר בארץ הם חלונות אלומיניום מכיוון שהמחיר שלהם יחסית נמוך. ניתן להשיג סוגים שונים של פרופיל אלומיניום בעיצובים שונים, כמו למשל חלון בלגי או יצרן ישראלי. אך בסופו של דבר כל חלון אלומיניום יסבול באותה התופעה, שהיא הולכת חום מאוד גבוהה. בעצם, אלומיניום מוליך חום פי כ- 300 מזכוכית. לכן גם כאשר מתקינים חלון אלומיניום עם זכוכית כפולה הנחשבת בארץ לזכוכית מבודדת, החלון לא באמת יבודד את האלמנטים מהבית מכיוון שהפרופיל עצמו מוליך. נסו זאת בעצמכם: ביום חורפי כשקר בחוץ- תנסו לנגוע בפרופיל החלון. האם הוא קר? ברור שכן!

חלונות עץ של אנדרסן - השקעה שמשתלמת

החלונות של אנדרסן עשויים מעץ מבפנים ומחופים על ידי אלומיניום עמיד מבחוץ. הולכת החום של עץ היא אינה יעילה כלל, מה שהופך את העץ לחומר מצויין לבידוד. למעשה, אלומיניום מוליך פי 700 מעץ. גם הפייברקס שמחפה על החלק החיצוני של החלון, שהוא פולימר של עץ ופלסטיק שהומצא על ידי אנדרסן כדי להגן על חלונות העץ מפני נזקי מים ושמש, אינו מוליך חום. לחלונות של אנדרסן יש יתרון נוסף של זכוכית בידודית כפולה עם גז ארגון שכלוא בין הזכוכיות. ארגון הוא גז אצילי שאינו מוליך חום, ועל כן כל החלון כולו, החל מהפרופיל ועד לזכוכית, ממעיט באופן מקסימלי את הולכת החום מחוץ לבית פנימה, ומפנים הבית החוצה. המצב הזה יוצר בידוד אופטימלי של הבית בחורף, כאשר הומר את החום בפנים, וגם בקיץ כאשר החלון אינו מאפשר לחום לחדור פנימה. ההרגשה היא גם הרבה יותר נעימה לאדם בתוך הבית בזכות יציבות הטמפרטורה בטווח הרצוי.

ייצור והתקנת חלונות מבודדים של חברת אנדרסן

ההשקעה הראשונית של רכישת חלונות אנדרסן משתלמת, בסופו של דבר משתמשים בפחות מיזוג כדי לשמור על טמפרטורה נעימה, וחוסכים בחשבון החשמל גם בקיץ וגם בחורף. אצלינו תוכלו למצוא חלונות הזזה, חלונות אטומים לרעש, חלונות קיפ, חלון צרפתי, חלונות בלגיים ודלתות חוץ מעוצבות של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן