חלונות בלגיים ירוקים לסביבה

חברת אנדרסן השקיעה 34 מיליון דולר במחקר ופיתוח חומר פולימרי בשם פייברקס, כדי ליצור פרופיל בלגי ידידותי לסביבה. חלון בלגי הוא בעצם חלון עם פרופיל צר שכיום נמצא בשימוש רב מכיוון שאדריכלים ומעצבים אוהבים להשתמש בו כדי ליצור חלוקות אחידות בחלון לקבלת מראה כפרי או מודרני. גם כאשר לא מייצרים חלוקות בחלון ורק משתמשים בו כמסגרת, הפרופיל הצר עם המראה החלק והנקי מאפשר לנוף הנשקף מבחוץ לקבל במה גדולה יותר.
החלון הבלגי המקורי עשוי מברזל, שאמנם ניתן ליצור בו פרופיל צר מאוד, אך הוא אינו נותן פיתרון בידודי בין הפנים לחוץ, וגם היכולת לאטום נגד רוח וגשם אינה יעילה. חלונות אנדרסן מפרופיל פייברקס העולם ניצב כיום בפני משבר סביבתי, המסכן את עתידה של החברה האנושית. אירגונים רבים פועלים לעידוד וחינוך לשמירה על הסביבה. משק החשמל בישראל הוא הגורם העיקרי לזיהום אוויר מפליטת מזהמים הנוצרים משריפת דלק. תחנות הכוח בישראל פולטות כמויות רבות של מזהמים לאוויר בכל שנה. המשרד להגנת הסביבה פועל לצמצום זיהום האוויר מייצור חשמל אך אנו מאמינים שגם לאזרח הקטן יש מה לעשות כדי להעלות את המודעות האקולוגית ולהוריד את זיהום הסביבה בעיקר על ידי הפחתת שימוש חסר אחריות במשאבי טבע, שימוש חוזר במשאבים עד כמה שניתן ומיחזור. יחד עם הגברת המודעות האקולוגית, נעשה שימוש הולך וגובר במילה “חיסכון”. המודעות הגוברת לחיסכון באנרגיה כוללת בתוכה גם דרכים להפחתת תצרוכת החשמל. חלון בלגי מאלומיניום אינו יכול לבודד כמו חלון בלגי של אנדרסן העשוי פייברקס, מכיוון שהאלומיניום עצמו אינו חומר מבודד. בזכות חלון בלגי של אנדרסן בעל יכולות איטום ובידוד מהמעלה הראשונה, גם אתם תוכלו לחסוך בצריכת החשמל, דבר שיעזור לכיס שלכם וגם לסביבה.

חלונות בלגיים עם השפעה מינימלית על הסביבה - חלונות אנדרסן

חברת אנדרסן לא מסתפקת בצמצום נזק לסביבה, אלא בהובלת התעשייה כולה בתחום איכות הסביבה. הם עושים זאת קודם כל על ידי ייצור המוצרים המתקדמים, החדשניים, העמידים והמבודדים ביותר בעולם שעוזרים לחסוך בחשמל לצורך החימום והקירור של הבית. מבחינת שימוש במשאבי טבע, חברת אנדרסן משיגה חומרי הגלם שלה אך ורק מחברות הנוהגות ביערנות אחראית וייעור בר קיימא.
אל הארץ בע"מ, שמייבאת את מוצרי אנדרסן לישראל, שמה לה למטרה להעלות את המודעות ליכולתו של כל אדם להשפיע באמצעות התנהלות יום יומית, המתחשבת בסביבה, על גורלנו ועל גורל הדורות הבאים. צריכת משאבים יעילה משפיעה על כל המערכת האקולוגית ועל איכות הסביבה.
צריכת מוצרים העשויים מחומרים ממוחזרים ו/או ממקורות מתחדשים, המיוצרים תוך הקפדה על השפעה מינימאלית על הסביבה הינה האחריות האישית של כל אחד מאיתנו. מוצרים עמידים שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות יפחיתו את הצורך בצריכה חוזרת, וכן ביזבוז מיותר של משאבי הטבע.
חברת אנדרסן הינה המובילה בעולם בייצור חלונות לבית ודלתות חוץ ידידותיים לסביבה. על ידי שימוש ב – 99% מחומרי הגלם הנכנסים למפעל, ייצור חלונות עם עד 40% חומרים ממוחזרים, ועמידה מאחורי המוצר לשנים רבות. צי המשאיות של החברה בארה"ב הינה הראשונה בתחום המופעלת על ידי גז.

אם אתם רוצים להשקיע בעתיד שלכם ושל ילדיכם, השקיעו בחלונות מבודדים, איכותיים וידידותיים לסביבה. תראו כיצד ההשקעה משתלמת כבר בשנים הראשונות על ידי חיסכון בחשבון החשמל. בחלונות אנדרסן תוכלו למצוא חלונות הזזה, חלונות אלומיניום, חלונות קיפחלון צרפתי, חלונות גיליוטינה ודלתות חוץ מעוצבות של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן