אודות חברת אנדרסן

חברת אנדרסן החלה את דרכה בשנת 1903 בארה"ב כשהוקמה ע"י משפחת מהגרים מדנמרק אשר ייצרו חלונות עץ. מאז ועד היום, חברת אנדרסן היא חברה בינלאומית הנמצאת בבעלות פרטית ומובילה את העולם בפיתוח חלונות, דלתות עץ וזכוכיות לחלונות ודלתות תוך שימוש בחומרים ואנרגיה ירוקה בהליך יצור החלונות והדלתות. חברת אנדרסן מחזיקה קרוב ל-150 פטנטים. החברה מעסיקה כיום יותר מ- 14,000 עובדים ב-30 מרכזי יצור ולוגיסטיקה באמריקה הצפונית, קנדה ואיטליה. ההנהלה הראשית של חלונות אנדרסן שוכנת בעיר בייפורט במינסוטה, ארה"ב. החברה מייצרת ומוכרת חלונות ודלתות בשווי של מעל 2.5 מיליארד דולרים בשנה.
כבר מעל 115 שנה חברת אנדרסן הייתה ועודנה המנהיגה העולמית בתחום החלונות והדלתות, הן בגודל החברה וקצב הייצור, והן בפיתוח מוצרים חדשים ואיכותיים, ועל כן Andersen ממשיכה לקבוע את הסטנדרטים בתחום. החברה ממשיכה לגדול ולהתפתח באופקים שונים. בין השאר על ידי בניית מרכזי ייצור נוספים ועל ידי רכישה של חברות עילית ברחבי העולם המייצרות חלונות ודלתות באיכות וסטנדרטים גבוהים.

דלת יציאה למרפסת מחדר שינה בהרצליה - אנדרסן חלונות ודלתות

חברת אנדרסן מחזירים לקהילה

דלתות זכוכית של חברת Andersen Windows

בעשרים השנים האחרונות, Andersen Windows תורמת לקהילה על ידי בניית דיור במחיר הישג יד למשפחות נזקקות. החברה גם מעודדת את עובדיה לתת תרומות, על כל תרומה של דולר שעובד תורם ל American way החברה מוסיפה עוד 50 סנט. בעשור האחרון חברת אנדרסן תרמה יחד עם העובדים שלה מעל 10 מיליון דולר. החברה גם מארגנת תרומות דם המוניות ומעודדת אנשים להגיע ולתרום דם לבנק הדם. החברה גם מעודדת את העובדים שלה להתנדב ולהרצות בבתי ספר על מדע וטכנולוגיה בבנייה.

חלונות לבית ודלתות חוץ של חברת אנדרסן - בנייה ירוקה

חברת אנדרסן שמה לה למטרה לספק את הצרכים של הקהילה היום, מבלי להתפשר על צרכי הדורות הבאים. נהר סיינט כרוי המדהים ביופיו, שעל גדותיו שוכנת ההנהלה הראשית של החברה, משמש תזכורת יום יומית לאחריות הכבדה של הדאגה לסביבה, ולטבע ולמשאביה. ערכי הליבה של החברה שעל בסיסם היא פועלת שמים דגש וחשיבות גדולה על שמירה על הטבע, ושימוש אחראי במשאבים שלו.
החברה משקיעה בכל שנה מליוני דולרים במחקר ופיתוח מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה כדי לצמצם למינימום את השפעת האדם עליה. חברת אנדרסן מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר לשמירה על איכות הסביבה. היא עושה זאת על ידי צמצום זיהום, מיחזור חומרי גלם, קידום חיסכון באנרגיה ופיתוח מוצרים איכותיים עמידים עם השפעה מועטה על הסביבה. על כן הייתה אנדרסן ליצרנית החלונות הראשונה לקבל אישור על עמידה בתקנים המחמירים ביותר בנושא זה, כגון LEED Credits, ENERGY STAR ועוד…

חברת אנדרסן רוכשת את חומרי הגלם עבור מוצריה מספקים אחראיים אשר מייערים שטחים לצורך שימוש בעץ, כדי להימנע מהרס יערות וכדי שלא להוות נטל על משאבי הטבע. ספקים אלה מאושרים בתקן FSC. בתהליך ייצור החלונות נעשה שימוש אך ורק בחומרים הידידותיים לסביבה. כל תוצרי הלוואי עוברים מיחזור לצורך ייצור חומרי גלם חדשים או אנרגיה. אפילו שארית הנסורת מועברת להפעלת תנורים המחממים את המפעל ומייצרים חשמל.
המוצרים של חברת אנדרסן מכילים עד 40% חומר ממוחזר. החלונות והדלתות של אנדרסן מבודדים במאות אחוזים יותר מחלונות המוכרים בארץ כך שהחיסכון באנרגיה נמשך שנים רבות. כל חלון נושא תווית של ה *NFRC ובה נתונים על ביצועים תרמיים ואקוסטיים של המוצר.

חלונות מעוצבים במגוון צבעים ועיצובים של חברת Andersen

חלונות ודלתות אנדרסן ישראל

חלונות עץ ודלתות עץ של חברת Andersen Windows

אנדרסן ישראל מיוצגת בזיכיון בלעדי ע"י חברת 'אל הארץ' בבעלותו של ברוך ברנר. אנו ביצענו בהצלחה מספר רב של פרויקטים בכל רחבי הארץ: בתים פרטיים, וילות יוקרה ופרוייקטים של בנייה רוויה . צוותי ההתקנה שלנו עברו הכשרות מיוחדות בארץ ובארה"ב כדי להגיע לרמת התקנה גבוהה, איכותית ויסודית. רמת השירות שלנו הינה הטובה והזמינה ביותר בארץ, ובנוייה על אנשינו ברחבי הארץ.

נשמח לראותכם מצטרפים לקהל לקוחותינו, אנו מתחייבים לתת את התמורה הגבוהה ביותר למחיר – באחריות!

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן